Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gyuszk wrote:Reklámra semmi szükségem nincs.
Ez sajnos nem kívánságkérdés, ha akarod ha nem, a reklám ott lesz és erre írtam, ha már nem tudsz ellene tenni semmit, akkor legalább olyan legyen, amire néha még oda is figyelsz. (A kereskedelmi csatornákon is ki szereti a film közben lévő negyed órás szünetet?). Gmail a tárhely szempontjából jó. Személy szerint a gmail-es címemet regisztrációkra használom ez nem az igazi címem (szóval lehet próbálkozni a feltörésével, úgyse lesz benne semmi :)). Az igazi email fiókom egy külföldi cég szerverén található reklám nélkül (bár meg is van az ára…)
Kíváncsi lennék a TESCO gazdaságos Windowsra: a gazdaságosság kedvéért csak vírusokat tartalmaz 🙂
GO:MBI wrote:Szóval nem lesz hogy bemegyek a Tecsóba, és 250 forintért veszek Crepto adattekercseket, amivel egy életre meg lesz oldva minden adattárolási problémám. 🙂Dehogynem, TESCO kitalál mindent, majd meglátod 🙂
mbaron wrote:Médiák – Na, ilyen nincs! Falra mászok ettől!Mosom kezeimet… 🙂 Nem én írtam, amint látod, az csak egy idézet 🙂
Vladi wrote:Majd talán a több sam elve segít.:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
Na, segített? 🙂
pH03N1X wrote:amúgy, mit kéne kiírnia a fglrxinfo-nak?Valami ehhez hasonlót:
Code:[root@localhost ~]# fglrxinfo
display: :0.0 screen: 0
OpenGL vendor string: ATI Technologies Inc.
OpenGL renderer string: Radeon X1300 Series Generic
OpenGL version string: 2.0.6065 (8.29.6)pH03N1X wrote:nemrég hallottam elég gázak a linux-os ati driverekHa körül nézel itt a fórumon, elég sok ATi kártyás probléma akadt, és többségét megoldottuk (köztük én is egyet, bár ahhoz kellett egy vodka :)). Biztos a te problémádra is lesz megoldás, csak én adtam fel…
Nem akarsz nvidia kártyát venni? 🙂
Kiemelve két sort:
erdsiger wrote:Code:(WW) fglrx(0): Option „VendorName” is not used
(WW) fglrx(0): Option „ModelName” is not usedxorg.conf-ban módosítsd ezt:
Code:Section „Extensions”
Option „Composite” „Disable”
EndSectionerre
Code:Section „Extensions”
Option „Composite” „False”
EndSectionÉs még írd hozzá ezt:
Code:Section „DRI”
Group 0
Mode 0666
EndSectionA lényeg:
Code:erdsiger@linux:~> cat log1.txt | grep ‘(EE)’
(WW) warning, (EE) error, (NI) not implemented, (??) unknown.
(EE) fglrx(0): DRIScreenInit failed!
(EE) AIGLX: Screen 0 is not DRI capableerdsiger@linux:~> cat log1.txt | grep ‘(WW)’
(WW) warning, (EE) error, (NI) not implemented, (??) unknown.
(WW) fglrx: No matching Device section for instance (BusID PCI:1:0:1) found
(WW) fglrx(0): Failed to open DRM connection
(WW) fglrx(0): ***********************************************
(WW) fglrx(0): * DRI initialization failed! *
(WW) fglrx(0): * (maybe driver kernel module missing or bad) *
(WW) fglrx(0): * 2D acceleraton available (MMIO) *
(WW) fglrx(0): * no 3D acceleration available *
(WW) fglrx(0): ********************************************* *
(WW) fglrx(0): Option „VendorName” is not used
(WW) fglrx(0): Option „ModelName” is not used -
SzerzőBejegyzés