erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: GoogleOS #2078822
    erdsiger
    Felhasználó
      Gyuszk wrote:
      Reklámra semmi szükségem nincs.

      Ez sajnos nem kívánságkérdés, ha akarod ha nem, a reklám ott lesz és erre írtam, ha már nem tudsz ellene tenni semmit, akkor legalább olyan legyen, amire néha még oda is figyelsz. (A kereskedelmi csatornákon is ki szereti a film közben lévő negyed órás szünetet?). Gmail a tárhely szempontjából jó. Személy szerint a gmail-es címemet regisztrációkra használom ez nem az igazi címem (szóval lehet próbálkozni a feltörésével, úgyse lesz benne semmi :)). Az igazi email fiókom egy külföldi cég szerverén található reklám nélkül (bár meg is van az ára…)

      Hozzászólás: Adattárolás papíron #2079282
      erdsiger
      Felhasználó

        Kíváncsi lennék a TESCO gazdaságos Windowsra: a gazdaságosság kedvéért csak vírusokat tartalmaz  🙂

        Hozzászólás: Adattárolás papíron #2079280
        erdsiger
        Felhasználó
          GO:MBI wrote:
          Szóval nem lesz hogy bemegyek a Tecsóba, és 250 forintért veszek Crepto adattekercseket, amivel egy életre meg lesz oldva minden adattárolási problémám. 🙂

          Dehogynem, TESCO kitalál mindent, majd meglátod 🙂

          Hozzászólás: Adattárolás papíron #2079271
          erdsiger
          Felhasználó
            mbaron wrote:
            Médiák – Na, ilyen nincs! Falra mászok ettől!

            Mosom kezeimet… 🙂 Nem én írtam, amint látod, az csak egy idézet 🙂

            erdsiger
            Felhasználó
              Vladi wrote:
              Majd talán a több sam elve segít.

              :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

              Na, segített?  🙂

              erdsiger
              Felhasználó
                pH03N1X wrote:
                amúgy, mit kéne kiírnia a fglrxinfo-nak?

                Valami ehhez hasonlót:

                Code:
                [root@localhost ~]# fglrxinfo
                display: :0.0  screen: 0
                OpenGL vendor string: ATI Technologies Inc.
                OpenGL renderer string: Radeon X1300 Series Generic
                OpenGL version string: 2.0.6065 (8.29.6)
                erdsiger
                Felhasználó
                  pH03N1X wrote:
                  nemrég hallottam elég gázak a linux-os ati driverek

                  Ha körül nézel itt a fórumon, elég sok ATi kártyás probléma akadt, és többségét megoldottuk (köztük én is egyet, bár ahhoz kellett egy vodka :)). Biztos a te problémádra is lesz megoldás, csak én adtam fel…

                  erdsiger
                  Felhasználó

                    Nem akarsz nvidia kártyát venni?  🙂

                    erdsiger
                    Felhasználó

                      Kiemelve két sort:

                      erdsiger wrote:
                      Code:
                      (WW) fglrx(0): Option „VendorName” is not used
                      (WW) fglrx(0): Option „ModelName” is not used

                      xorg.conf-ban módosítsd ezt:

                      Code:
                      Section „Extensions”
                          Option „Composite” „Disable”
                      EndSection

                      erre

                      Code:
                      Section „Extensions”
                          Option „Composite” „False”
                      EndSection

                      És még írd hozzá ezt:

                      Code:
                      Section „DRI”
                          Group 0
                          Mode 0666
                      EndSection
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        A lényeg:

                        Code:
                        erdsiger@linux:~> cat log1.txt | grep ‘(EE)’
                                (WW) warning, (EE) error, (NI) not implemented, (??) unknown.
                        (EE) fglrx(0): DRIScreenInit failed!
                        (EE) AIGLX: Screen 0 is not DRI capable

                        erdsiger@linux:~> cat log1.txt | grep ‘(WW)’
                                (WW) warning, (EE) error, (NI) not implemented, (??) unknown.
                        (WW) fglrx: No matching Device section for instance (BusID PCI:1:0:1) found
                        (WW) fglrx(0): Failed to open DRM connection
                        (WW) fglrx(0): ***********************************************
                        (WW) fglrx(0): * DRI initialization failed!                  *
                        (WW) fglrx(0): * (maybe driver kernel module missing or bad) *
                        (WW) fglrx(0): * 2D acceleraton available (MMIO)            *
                        (WW) fglrx(0): * no 3D acceleration available                *
                        (WW) fglrx(0): ********************************************* *
                        (WW) fglrx(0): Option „VendorName” is not used
                        (WW) fglrx(0): Option „ModelName” is not used

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 1,636