Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez meg a 911-258. hozzászólás. 🙂
Ez meg a 911-258. hozzászólás. 🙂
Keress rá valamelyik nevére. Ahol az van, minden bizonnyal ott lesz a többi is. Bár gondolom a /tmp alatt lesz ez a hely.
Keress rá valamelyik nevére. Ahol az van, minden bizonnyal ott lesz a többi is. Bár gondolom a /tmp alatt lesz ez a hely.
Dacr wrote:Nem kötekedni akarok, de nem vettétek még észre, hogy a WYSIWYG szerkesztőablak jobb felső sarkában egy MS Word ikon van?De, észrevettük. Például:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=241488#p241488Valami ilyesmivel is próbálkozhatsz:
Code:chown user:group /dev/sdaValami ilyesmivel is próbálkozhatsz:
Code:chown user:group /dev/sdakisbetu wrote:640 kilobyte mindenre elég.642
Ebből látszik, hogy Bill tényleg tévedett. 🙂
kisbetu wrote:640 kilobyte mindenre elég.642
Ebből látszik, hogy Bill tényleg tévedett. 🙂
2007-06-14-18:32 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115700vasy05 wrote:Upsz. Elfelejtettem masik particiot csinalni. 🙁 Akkor most mi legyen? Mert en inkabb debiant teszek fel, mint ubit.Szerintem telepítsd újra.
-
SzerzőBejegyzés