erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106114
    erdsiger
    Felhasználó

      Lehet, hogy ezzel megint egy vitasorozatot indítok el, de akkor sem hagyom szó nélkül. Két idézet:

      Viola Zoltán honlapjáról:

      http://linux.birodalom.net
      Viola Zoltán linuxos honlapja

      vasy05 honlapjáról:

      Kaptunk az oldalhoz egy domain címet, ami így szól, hogy : http://linux.birodalom.net , mától ezen is el lehet érni. Köszönjük Zoli.

      Most valamit nagyon nem értek. Viola Zoli olyan jószívű volt, hogy adott egy domaint vasy05-nek, aki ezért hálás neki, viszont úgy hirdeti, mintha az ő saját honlapja lenne? Légyszi ezt tisztázzátok számomra!

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106115
      erdsiger
      Felhasználó

        Lehet, hogy ezzel megint egy vitasorozatot indítok el, de akkor sem hagyom szó nélkül. Két idézet:

        Viola Zoltán honlapjáról:

        http://linux.birodalom.net
        Viola Zoltán linuxos honlapja

        vasy05 honlapjáról:

        Kaptunk az oldalhoz egy domain címet, ami így szól, hogy : http://linux.birodalom.net , mától ezen is el lehet érni. Köszönjük Zoli.

        Most valamit nagyon nem értek. Viola Zoli olyan jószívű volt, hogy adott egy domaint vasy05-nek, aki ezért hálás neki, viszont úgy hirdeti, mintha az ő saját honlapja lenne? Légyszi ezt tisztázzátok számomra!

        Hozzászólás: Kocsma topik #1950773
        erdsiger
        Felhasználó

          Tud valaki magyar Zenwalk fejlesztőről, vagy olyas valakiről, aki a magyarosítással foglalkozik?

          Hozzászólás: IE6 .wine alatt #2107911
          erdsiger
          Felhasználó
            Baki wrote:
            http://www.debianadmin.com/running-internet-explorer-debian-and-ubuntu-linux.html

            Mr.Big wrote:
            Root módban vindózos programot futtatni ez igen, bátor vagy.

            Tényleg csak annyi volt a gond, hogy rootként futtattam… 🙂 Köszönöm a segítséget, most már működik!

            Hozzászólás: IE6 .wine alatt #2107912
            erdsiger
            Felhasználó
              Baki wrote:
              http://www.debianadmin.com/running-internet-explorer-debian-and-ubuntu-linux.html

              Mr.Big wrote:
              Root módban vindózos programot futtatni ez igen, bátor vagy.

              Tényleg csak annyi volt a gond, hogy rootként futtattam… 🙂 Köszönöm a segítséget, most már működik!

              Hozzászólás: IE6 .wine alatt #2107905
              erdsiger
              Felhasználó
                zoltan22 wrote:
                egyebkent ies4linux-ot alanlom. Annak van egy telepito-scriptje es mindent szepen letolt es felpakol 🙂

                Ez rendben is ment, csak utána az indítással vanak gondjaim:

                Code:
                root[~]# ~/bin/ie6
                fixme:actctx:CreateActCtxW 0x34fb10 00000008
                fixme:actctx:ActivateActCtx 0xf00baa 0x34f8d8
                fixme:actctx:DeactivateActCtx 00000000 00f00bad
                err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
                err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
                err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
                err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
                Application tried to create a window, but no driver could be loaded.
                Make sure that your X server is running and that $DISPLAY is set correctly.
                Application tried to create a window, but no driver could be loaded.
                Make sure that your X server is running and that $DISPLAY is set correctly.
                fixme:actctx:ReleaseActCtx 0xf00baa
                root[~]#

                Valaki tudja, hogy mi lehet a probléma?

                Hozzászólás: IE6 .wine alatt #2107906
                erdsiger
                Felhasználó
                  zoltan22 wrote:
                  egyebkent ies4linux-ot alanlom. Annak van egy telepito-scriptje es mindent szepen letolt es felpakol 🙂

                  Ez rendben is ment, csak utána az indítással vanak gondjaim:

                  Code:
                  root[~]# ~/bin/ie6
                  fixme:actctx:CreateActCtxW 0x34fb10 00000008
                  fixme:actctx:ActivateActCtx 0xf00baa 0x34f8d8
                  fixme:actctx:DeactivateActCtx 00000000 00f00bad
                  err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
                  err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
                  err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
                  err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
                  Application tried to create a window, but no driver could be loaded.
                  Make sure that your X server is running and that $DISPLAY is set correctly.
                  Application tried to create a window, but no driver could be loaded.
                  Make sure that your X server is running and that $DISPLAY is set correctly.
                  fixme:actctx:ReleaseActCtx 0xf00baa
                  root[~]#

                  Valaki tudja, hogy mi lehet a probléma?

                  Hozzászólás: Fejtörő – „csak guruknak”… #2104325
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    uzsolt wrote:
                    erdsiger-t meg se merem kérdezni, mire gondol. Szemrevételezés? 😉

                    A szemrevételezés mindig működik 🙂 Egyébként ha csak a sorbarendezés lett volna a feladat, tehát nem egy program részeként, akkor egyszerűen importálom Calc-ba, ahol elválasztó jel a pont, kijelölöm és rákattintok a rendezés gombra. Nem kell feleslegesen szétvagdosni és mappákat létrehozni… 🙂

                    Hozzászólás: Fejtörő – „csak guruknak”… #2104326
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      erdsiger-t meg se merem kérdezni, mire gondol. Szemrevételezés? 😉

                      A szemrevételezés mindig működik 🙂 Egyébként ha csak a sorbarendezés lett volna a feladat, tehát nem egy program részeként, akkor egyszerűen importálom Calc-ba, ahol elválasztó jel a pont, kijelölöm és rákattintok a rendezés gombra. Nem kell feleslegesen szétvagdosni és mappákat létrehozni… 🙂

                      Hozzászólás: Fejtörő – „csak guruknak”… #2104321
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        Minek ezt túlbonyolítani? 2007-ben vagyunk, parancssor nélkül 1 perc alatt megoldható a probléma… 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 1,636