Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lehet, hogy ezzel megint egy vitasorozatot indítok el, de akkor sem hagyom szó nélkül. Két idézet:
Viola Zoltán honlapjáról:
http://linux.birodalom.net
Viola Zoltán linuxos honlapjavasy05 honlapjáról:
Kaptunk az oldalhoz egy domain címet, ami így szól, hogy : http://linux.birodalom.net , mától ezen is el lehet érni. Köszönjük Zoli.
Most valamit nagyon nem értek. Viola Zoli olyan jószívű volt, hogy adott egy domaint vasy05-nek, aki ezért hálás neki, viszont úgy hirdeti, mintha az ő saját honlapja lenne? Légyszi ezt tisztázzátok számomra!
Lehet, hogy ezzel megint egy vitasorozatot indítok el, de akkor sem hagyom szó nélkül. Két idézet:
Viola Zoltán honlapjáról:
http://linux.birodalom.net
Viola Zoltán linuxos honlapjavasy05 honlapjáról:
Kaptunk az oldalhoz egy domain címet, ami így szól, hogy : http://linux.birodalom.net , mától ezen is el lehet érni. Köszönjük Zoli.
Most valamit nagyon nem értek. Viola Zoli olyan jószívű volt, hogy adott egy domaint vasy05-nek, aki ezért hálás neki, viszont úgy hirdeti, mintha az ő saját honlapja lenne? Légyszi ezt tisztázzátok számomra!
Tud valaki magyar Zenwalk fejlesztőről, vagy olyas valakiről, aki a magyarosítással foglalkozik?
Baki wrote:http://www.debianadmin.com/running-internet-explorer-debian-and-ubuntu-linux.htmlMr.Big wrote:Root módban vindózos programot futtatni ez igen, bátor vagy.Tényleg csak annyi volt a gond, hogy rootként futtattam… 🙂 Köszönöm a segítséget, most már működik!
Baki wrote:http://www.debianadmin.com/running-internet-explorer-debian-and-ubuntu-linux.htmlMr.Big wrote:Root módban vindózos programot futtatni ez igen, bátor vagy.Tényleg csak annyi volt a gond, hogy rootként futtattam… 🙂 Köszönöm a segítséget, most már működik!
zoltan22 wrote:egyebkent ies4linux-ot alanlom. Annak van egy telepito-scriptje es mindent szepen letolt es felpakol 🙂Ez rendben is ment, csak utána az indítással vanak gondjaim:
Code:root[~]# ~/bin/ie6
fixme:actctx:CreateActCtxW 0x34fb10 00000008
fixme:actctx:ActivateActCtx 0xf00baa 0x34f8d8
fixme:actctx:DeactivateActCtx 00000000 00f00bad
err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
Application tried to create a window, but no driver could be loaded.
Make sure that your X server is running and that $DISPLAY is set correctly.
Application tried to create a window, but no driver could be loaded.
Make sure that your X server is running and that $DISPLAY is set correctly.
fixme:actctx:ReleaseActCtx 0xf00baa
root[~]#Valaki tudja, hogy mi lehet a probléma?
zoltan22 wrote:egyebkent ies4linux-ot alanlom. Annak van egy telepito-scriptje es mindent szepen letolt es felpakol 🙂Ez rendben is ment, csak utána az indítással vanak gondjaim:
Code:root[~]# ~/bin/ie6
fixme:actctx:CreateActCtxW 0x34fb10 00000008
fixme:actctx:ActivateActCtx 0xf00baa 0x34f8d8
fixme:actctx:DeactivateActCtx 00000000 00f00bad
err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
err:imagelist:ImageList_ReplaceIcon no color!
Application tried to create a window, but no driver could be loaded.
Make sure that your X server is running and that $DISPLAY is set correctly.
Application tried to create a window, but no driver could be loaded.
Make sure that your X server is running and that $DISPLAY is set correctly.
fixme:actctx:ReleaseActCtx 0xf00baa
root[~]#Valaki tudja, hogy mi lehet a probléma?
uzsolt wrote:erdsiger-t meg se merem kérdezni, mire gondol. Szemrevételezés? 😉A szemrevételezés mindig működik 🙂 Egyébként ha csak a sorbarendezés lett volna a feladat, tehát nem egy program részeként, akkor egyszerűen importálom Calc-ba, ahol elválasztó jel a pont, kijelölöm és rákattintok a rendezés gombra. Nem kell feleslegesen szétvagdosni és mappákat létrehozni… 🙂
uzsolt wrote:erdsiger-t meg se merem kérdezni, mire gondol. Szemrevételezés? 😉A szemrevételezés mindig működik 🙂 Egyébként ha csak a sorbarendezés lett volna a feladat, tehát nem egy program részeként, akkor egyszerűen importálom Calc-ba, ahol elválasztó jel a pont, kijelölöm és rákattintok a rendezés gombra. Nem kell feleslegesen szétvagdosni és mappákat létrehozni… 🙂
Minek ezt túlbonyolítani? 2007-ben vagyunk, parancssor nélkül 1 perc alatt megoldható a probléma… 🙂
-
SzerzőBejegyzés