erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104631
    erdsiger
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      erdsinger: az UHU ha jól tudom minden nyelven UHU, nekik könnyű volt…

      1. Nem vagyok énekes 🙂
      2. Szerintem a blackPanther névvel (mint OS és számítógépmárka) nagyszerűen lehet majd a termékeket értékesíteni külföldön.

      Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104624
      erdsiger
      Felhasználó
        violazoli wrote:
        PULINUX! Tök jó volna, ugye a „Puli” és a „Linux” összevonásából! És egy aranyos kis puli lenne az emblémája!

        http://bash.extra.hu/?427 🙂

        attila1964 wrote:
        Pontosan ez az én véleményem is.

        Igen, tudom, csak miközben írtam a hozzászólásomat, addig te elküldted a tiedet, és nem volt kedvem kitörölni amit írtam 🙂

        Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104625
        erdsiger
        Felhasználó
          violazoli wrote:
          PULINUX! Tök jó volna, ugye a „Puli” és a „Linux” összevonásából! És egy aranyos kis puli lenne az emblémája!

          http://bash.extra.hu/?427 🙂

          attila1964 wrote:
          Pontosan ez az én véleményem is.

          Igen, tudom, csak miközben írtam a hozzászólásomat, addig te elküldted a tiedet, és nem volt kedvem kitörölni amit írtam 🙂

          Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104621
          erdsiger
          Felhasználó
            violazoli wrote:
            DE AHOL CSAK LEHET, MAGYAR LEGYEN. Azért magyar disztró.

            attila1964 wrote:
            Na, most akkor arra nem gondoltál, hogy a VectoR-ék pl. szeretnék külföldön is eladni a BP-t???

            Ez attól függ, hogy mit terveznek vele. Lehet magyar készítésű, de ha a tervükben az szerepel, hogy nemzetközi szinten fogják terjeszteni, nem pedig célzottan magyar felhasználóknak, akkor sokkal jobban cseng az angol név. Az UHU-val nem ez a helyzet. Elsősorban a magyar felhasználók igényeit szolgálja, és nem a nemzetközi hírnévre törekszik.

            Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104622
            erdsiger
            Felhasználó
              violazoli wrote:
              DE AHOL CSAK LEHET, MAGYAR LEGYEN. Azért magyar disztró.

              attila1964 wrote:
              Na, most akkor arra nem gondoltál, hogy a VectoR-ék pl. szeretnék külföldön is eladni a BP-t???

              Ez attól függ, hogy mit terveznek vele. Lehet magyar készítésű, de ha a tervükben az szerepel, hogy nemzetközi szinten fogják terjeszteni, nem pedig célzottan magyar felhasználóknak, akkor sokkal jobban cseng az angol név. Az UHU-val nem ez a helyzet. Elsősorban a magyar felhasználók igényeit szolgálja, és nem a nemzetközi hírnévre törekszik.

              Hozzászólás: ASUS notebook #2105506
              erdsiger
              Felhasználó
                pepito wrote:
                Az elsőbe ich7 es hangari van amit nekem nem sikerült megszólaltatni,és senki se tudott itt segiteni,a 2. nál menni fog a hang,a webkamerát se sikerült müködésre birni,a wifi megy,a kártyaolvasót nem tudom,nekem f3jc van de csak szivok vele linux alatt

                Az ASUS-ról hallottam, hogy nem éppen Linux-barát, viszont az egyik legjobb notebook a piacon. Nézegettem más notebookokat is, de mindig az ASUS-nál kötöttem ki. Most a hozzászólásod után kicsit elbizonytalanodtam – se hangkártya, se webkamera, bár az utóbbi beüzemelésében kisbetu már nagyon jártas :). Nézegettem a neten is, és többek között ezt találtam:
                http://www.suseforums.net/lofiversion/index.php/t23342.html

                I have installed Suse 10.1 on my Asus A6F laptop without any problems.

                Én is SuSE-t szeretnék telepíteni a notebookomra, így ez már egy kicsit bíztató jel. Valószínűleg az A6F lesz Core Duo-val. Aztán majd jövök a problémáimmal 🙂 Köszönöm az eddigi segítségeteket!

                Hozzászólás: ASUS notebook #2105507
                erdsiger
                Felhasználó
                  pepito wrote:
                  Az elsőbe ich7 es hangari van amit nekem nem sikerült megszólaltatni,és senki se tudott itt segiteni,a 2. nál menni fog a hang,a webkamerát se sikerült müködésre birni,a wifi megy,a kártyaolvasót nem tudom,nekem f3jc van de csak szivok vele linux alatt

                  Az ASUS-ról hallottam, hogy nem éppen Linux-barát, viszont az egyik legjobb notebook a piacon. Nézegettem más notebookokat is, de mindig az ASUS-nál kötöttem ki. Most a hozzászólásod után kicsit elbizonytalanodtam – se hangkártya, se webkamera, bár az utóbbi beüzemelésében kisbetu már nagyon jártas :). Nézegettem a neten is, és többek között ezt találtam:
                  http://www.suseforums.net/lofiversion/index.php/t23342.html

                  I have installed Suse 10.1 on my Asus A6F laptop without any problems.

                  Én is SuSE-t szeretnék telepíteni a notebookomra, így ez már egy kicsit bíztató jel. Valószínűleg az A6F lesz Core Duo-val. Aztán majd jövök a problémáimmal 🙂 Köszönöm az eddigi segítségeteket!

                  Hozzászólás: real media #2105073
                  erdsiger
                  Felhasználó

                    Csak ezért kérdeztem, mert van egy nagyon jó online megoldás is 150 MB alatt, mostanában elég gyakran használom, mert minden kodek és program nélkül működik.
                    http://www.media-convert.com/

                    Ezt csak azért írtam, hátha valakinek szüksége lesz rá a jövőben 🙂

                    Hozzászólás: real media #2105074
                    erdsiger
                    Felhasználó

                      Csak ezért kérdeztem, mert van egy nagyon jó online megoldás is 150 MB alatt, mostanában elég gyakran használom, mert minden kodek és program nélkül működik.
                      http://www.media-convert.com/

                      Ezt csak azért írtam, hátha valakinek szüksége lesz rá a jövőben 🙂

                      Hozzászólás: real media #2105067
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        Mekkora a fájl mérete?

                      10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 1,636