Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
VectoR wrote:erdsinger: az UHU ha jól tudom minden nyelven UHU, nekik könnyű volt…
1. Nem vagyok énekes 🙂
2. Szerintem a blackPanther névvel (mint OS és számítógépmárka) nagyszerűen lehet majd a termékeket értékesíteni külföldön.violazoli wrote:PULINUX! Tök jó volna, ugye a „Puli” és a „Linux” összevonásából! És egy aranyos kis puli lenne az emblémája!attila1964 wrote:Pontosan ez az én véleményem is.Igen, tudom, csak miközben írtam a hozzászólásomat, addig te elküldted a tiedet, és nem volt kedvem kitörölni amit írtam 🙂
violazoli wrote:PULINUX! Tök jó volna, ugye a „Puli” és a „Linux” összevonásából! És egy aranyos kis puli lenne az emblémája!attila1964 wrote:Pontosan ez az én véleményem is.Igen, tudom, csak miközben írtam a hozzászólásomat, addig te elküldted a tiedet, és nem volt kedvem kitörölni amit írtam 🙂
violazoli wrote:DE AHOL CSAK LEHET, MAGYAR LEGYEN. Azért magyar disztró.attila1964 wrote:Na, most akkor arra nem gondoltál, hogy a VectoR-ék pl. szeretnék külföldön is eladni a BP-t???Ez attól függ, hogy mit terveznek vele. Lehet magyar készítésű, de ha a tervükben az szerepel, hogy nemzetközi szinten fogják terjeszteni, nem pedig célzottan magyar felhasználóknak, akkor sokkal jobban cseng az angol név. Az UHU-val nem ez a helyzet. Elsősorban a magyar felhasználók igényeit szolgálja, és nem a nemzetközi hírnévre törekszik.
violazoli wrote:DE AHOL CSAK LEHET, MAGYAR LEGYEN. Azért magyar disztró.attila1964 wrote:Na, most akkor arra nem gondoltál, hogy a VectoR-ék pl. szeretnék külföldön is eladni a BP-t???Ez attól függ, hogy mit terveznek vele. Lehet magyar készítésű, de ha a tervükben az szerepel, hogy nemzetközi szinten fogják terjeszteni, nem pedig célzottan magyar felhasználóknak, akkor sokkal jobban cseng az angol név. Az UHU-val nem ez a helyzet. Elsősorban a magyar felhasználók igényeit szolgálja, és nem a nemzetközi hírnévre törekszik.
pepito wrote:Az elsőbe ich7 es hangari van amit nekem nem sikerült megszólaltatni,és senki se tudott itt segiteni,a 2. nál menni fog a hang,a webkamerát se sikerült müködésre birni,a wifi megy,a kártyaolvasót nem tudom,nekem f3jc van de csak szivok vele linux alattAz ASUS-ról hallottam, hogy nem éppen Linux-barát, viszont az egyik legjobb notebook a piacon. Nézegettem más notebookokat is, de mindig az ASUS-nál kötöttem ki. Most a hozzászólásod után kicsit elbizonytalanodtam – se hangkártya, se webkamera, bár az utóbbi beüzemelésében kisbetu már nagyon jártas :). Nézegettem a neten is, és többek között ezt találtam:
http://www.suseforums.net/lofiversion/index.php/t23342.htmlI have installed Suse 10.1 on my Asus A6F laptop without any problems.
Én is SuSE-t szeretnék telepíteni a notebookomra, így ez már egy kicsit bíztató jel. Valószínűleg az A6F lesz Core Duo-val. Aztán majd jövök a problémáimmal 🙂 Köszönöm az eddigi segítségeteket!
pepito wrote:Az elsőbe ich7 es hangari van amit nekem nem sikerült megszólaltatni,és senki se tudott itt segiteni,a 2. nál menni fog a hang,a webkamerát se sikerült müködésre birni,a wifi megy,a kártyaolvasót nem tudom,nekem f3jc van de csak szivok vele linux alattAz ASUS-ról hallottam, hogy nem éppen Linux-barát, viszont az egyik legjobb notebook a piacon. Nézegettem más notebookokat is, de mindig az ASUS-nál kötöttem ki. Most a hozzászólásod után kicsit elbizonytalanodtam – se hangkártya, se webkamera, bár az utóbbi beüzemelésében kisbetu már nagyon jártas :). Nézegettem a neten is, és többek között ezt találtam:
http://www.suseforums.net/lofiversion/index.php/t23342.htmlI have installed Suse 10.1 on my Asus A6F laptop without any problems.
Én is SuSE-t szeretnék telepíteni a notebookomra, így ez már egy kicsit bíztató jel. Valószínűleg az A6F lesz Core Duo-val. Aztán majd jövök a problémáimmal 🙂 Köszönöm az eddigi segítségeteket!
Csak ezért kérdeztem, mert van egy nagyon jó online megoldás is 150 MB alatt, mostanában elég gyakran használom, mert minden kodek és program nélkül működik.
http://www.media-convert.com/Ezt csak azért írtam, hátha valakinek szüksége lesz rá a jövőben 🙂
Csak ezért kérdeztem, mert van egy nagyon jó online megoldás is 150 MB alatt, mostanában elég gyakran használom, mert minden kodek és program nélkül működik.
http://www.media-convert.com/Ezt csak azért írtam, hátha valakinek szüksége lesz rá a jövőben 🙂
Mekkora a fájl mérete?
-
SzerzőBejegyzés