erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: P-II laptopra milyen Linuxot? #2105789
    erdsiger
    Felhasználó

      Ilyen gépen ugyan lehet Linuxot futtatni, de az alkalmazások, amiket felsoroltál… Az OpenOffice az én  800 MHz-es gépemen nagyon lassú. Szerintem a DSL-t próbáld meg.

      Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104674
      erdsiger
      Felhasználó
        violazoli wrote:
        Ha azt mondanám, hogy nekem a barna hajú lányok tetszenek, azt mondanád hogy azt akarom, hogy a világ minden csaja barna hajú legyen?!

        Ha nekem a barna hajú lányok tetszenének, akkor én biztos azt akarnám 🙂

        Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104675
        erdsiger
        Felhasználó
          violazoli wrote:
          Ha azt mondanám, hogy nekem a barna hajú lányok tetszenek, azt mondanád hogy azt akarom, hogy a világ minden csaja barna hajú legyen?!

          Ha nekem a barna hajú lányok tetszenének, akkor én biztos azt akarnám 🙂

          Hozzászólás: ASUS notebook #2105546
          erdsiger
          Felhasználó
            VectoR wrote:
            Én azt mondom hogy kevés az egy sör, de szépen megkérlek én fizetek kettőt csak másnak ne kínáld fel! :)))))))))

            Ha fizetsz három sört, én nyitok egy topikot arról, hogy milyen jó a bP notebook és mennyire megéri megvenni 🙂

            Hozzászólás: ASUS notebook #2105547
            erdsiger
            Felhasználó
              VectoR wrote:
              Én azt mondom hogy kevés az egy sör, de szépen megkérlek én fizetek kettőt csak másnak ne kínáld fel! :)))))))))

              Ha fizetsz három sört, én nyitok egy topikot arról, hogy milyen jó a bP notebook és mennyire megéri megvenni 🙂

              Hozzászólás: ASUS notebook #2105542
              erdsiger
              Felhasználó
                VectoR wrote:
                Ez ám a korrupció, de ilyenek a Linuxosok, egy sör és azt vallanak amit csak akarok :)))))))

                Kipróbáljuk? Fizetek egy sört, ha nyitsz egy topikot, amiben lehordod a bP notebookot 🙂

                Hozzászólás: ASUS notebook #2105543
                erdsiger
                Felhasználó
                  VectoR wrote:
                  Ez ám a korrupció, de ilyenek a Linuxosok, egy sör és azt vallanak amit csak akarok :)))))))

                  Kipróbáljuk? Fizetek egy sört, ha nyitsz egy topikot, amiben lehordod a bP notebookot 🙂

                  Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104644
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    violazoli wrote:
                    De a termék akkor igazán magyar, legalábbis „magyaroknak való”, ha tud magyarul.

                    Nem. Ekkor csak magyaroknak készült. Angol fejlesztés is lehet magyar felületű, mégis angol. Magyar fejlesztés pedig lehet akár szuahéli nyelvű is, akkor is magyar termék marad, mert magyar emberek készítik Magyarországon.

                    Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104645
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      violazoli wrote:
                      De a termék akkor igazán magyar, legalábbis „magyaroknak való”, ha tud magyarul.

                      Nem. Ekkor csak magyaroknak készült. Angol fejlesztés is lehet magyar felületű, mégis angol. Magyar fejlesztés pedig lehet akár szuahéli nyelvű is, akkor is magyar termék marad, mert magyar emberek készítik Magyarországon.

                      Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104630
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        VectoR wrote:
                        erdsinger: az UHU ha jól tudom minden nyelven UHU, nekik könnyű volt…

                        1. Nem vagyok énekes 🙂
                        2. Szerintem a blackPanther névvel (mint OS és számítógépmárka) nagyszerűen lehet majd a termékeket értékesíteni külföldön.

                      10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 1,636