Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ilyen gépen ugyan lehet Linuxot futtatni, de az alkalmazások, amiket felsoroltál… Az OpenOffice az én 800 MHz-es gépemen nagyon lassú. Szerintem a DSL-t próbáld meg.
violazoli wrote:Ha azt mondanám, hogy nekem a barna hajú lányok tetszenek, azt mondanád hogy azt akarom, hogy a világ minden csaja barna hajú legyen?!Ha nekem a barna hajú lányok tetszenének, akkor én biztos azt akarnám 🙂
violazoli wrote:Ha azt mondanám, hogy nekem a barna hajú lányok tetszenek, azt mondanád hogy azt akarom, hogy a világ minden csaja barna hajú legyen?!Ha nekem a barna hajú lányok tetszenének, akkor én biztos azt akarnám 🙂
VectoR wrote:Én azt mondom hogy kevés az egy sör, de szépen megkérlek én fizetek kettőt csak másnak ne kínáld fel! :)))))))))Ha fizetsz három sört, én nyitok egy topikot arról, hogy milyen jó a bP notebook és mennyire megéri megvenni 🙂
VectoR wrote:Én azt mondom hogy kevés az egy sör, de szépen megkérlek én fizetek kettőt csak másnak ne kínáld fel! :)))))))))Ha fizetsz három sört, én nyitok egy topikot arról, hogy milyen jó a bP notebook és mennyire megéri megvenni 🙂
VectoR wrote:Ez ám a korrupció, de ilyenek a Linuxosok, egy sör és azt vallanak amit csak akarok :)))))))Kipróbáljuk? Fizetek egy sört, ha nyitsz egy topikot, amiben lehordod a bP notebookot 🙂
VectoR wrote:Ez ám a korrupció, de ilyenek a Linuxosok, egy sör és azt vallanak amit csak akarok :)))))))Kipróbáljuk? Fizetek egy sört, ha nyitsz egy topikot, amiben lehordod a bP notebookot 🙂
violazoli wrote:De a termék akkor igazán magyar, legalábbis „magyaroknak való”, ha tud magyarul.Nem. Ekkor csak magyaroknak készült. Angol fejlesztés is lehet magyar felületű, mégis angol. Magyar fejlesztés pedig lehet akár szuahéli nyelvű is, akkor is magyar termék marad, mert magyar emberek készítik Magyarországon.
violazoli wrote:De a termék akkor igazán magyar, legalábbis „magyaroknak való”, ha tud magyarul.Nem. Ekkor csak magyaroknak készült. Angol fejlesztés is lehet magyar felületű, mégis angol. Magyar fejlesztés pedig lehet akár szuahéli nyelvű is, akkor is magyar termék marad, mert magyar emberek készítik Magyarországon.
VectoR wrote:erdsinger: az UHU ha jól tudom minden nyelven UHU, nekik könnyű volt…1. Nem vagyok énekes 🙂
2. Szerintem a blackPanther névvel (mint OS és számítógépmárka) nagyszerűen lehet majd a termékeket értékesíteni külföldön. -
SzerzőBejegyzés