Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:Én hazahozok 100ezret, az asszony 70-et, meg van 5ezer az üvegbetétekből – mégse jövünk ki a pénzből. Ki érti ezt?
Szóval ezért kényszerültél a warez suse használatára… 🙂
kisbetu wrote:Minek?„It just isn’t fair that Windows users get all the viruses. I mean really, shouldn’t Linux users be in on the fun as well?”
kisbetu wrote:Minek?„It just isn’t fair that Windows users get all the viruses. I mean really, shouldn’t Linux users be in on the fun as well?”
Igen, azóta semmi problémám vele. Annyi volt az egész, hogy a Futtatás mezőbe (nem a terminálba, hanem Alt+F2) beírtam, hogy xfce4-panel és azóta működik.
Igen, azóta semmi problémám vele. Annyi volt az egész, hogy a Futtatás mezőbe (nem a terminálba, hanem Alt+F2) beírtam, hogy xfce4-panel és azóta működik.
Xubuntu 7.04-ről tud valaki? Sehol sem látom…
Szerk.: Na, csak meglett. Az előbb még nem jött be a hivatalos oldaluk, de most már megvan.
Nem lehetne ezt is olyan +/- jelekkel szabályozni, mint a főoldalon? És akkor mindenki úgy használná, ahogy neki tetszik.
Találtam egy jó oldalt, van leírás Ubuntu-hoz, Slax-hoz, Knoppix-hoz, DSL-hez és MiniMe-hez, de sajnos csak a Windows alatti lépéseket írja le… 🙁
http://www.pendrivelinux.com/category/new-usb-linux-tutorials/
-
SzerzőBejegyzés