erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007231
    erdsiger
    Felhasználó
      kovi wrote:
      „üres komment”: szerintem reklámmodul, némi bevétel miatt. ne bántsátok, talán meg lehet szokni.

      Tényleg reklámmodul 🙂 Csak az Adblock már alapból szűrte, ezért nem jelent meg benne semmi 🙂

      Meg a -no title- is reklám, csak az is szűrve volt…

      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007229
      erdsiger
      Felhasználó

        Miért van a topikok első hozzászólása után egy üres hozzászólás? És a főoldalon jobb oldalt mi akar lenni az a „-no title-„?

        Hozzászólás: Zenwalk panelek #2102124
        erdsiger
        Felhasználó

          Nagyon régi gépem van, sok disztrót kipróbáltam, de a Zenwalk hihetlen gyors rajta az Xfce ablakkezelővel. Ezért szeretnék ennél maradni. Reménykedem, hogy lehet valamit kezdeni a panellal…

          Szerk.: Az xfce4-panel paranccsal elő tudtam hozni. Aztán majd kiderül, hogy meddig marad így… 🙂 Köszönöm mindenkinek a segítséget!

          Hozzászólás: Zenwalk panelek #2102125
          erdsiger
          Felhasználó

            Nagyon régi gépem van, sok disztrót kipróbáltam, de a Zenwalk hihetlen gyors rajta az Xfce ablakkezelővel. Ezért szeretnék ennél maradni. Reménykedem, hogy lehet valamit kezdeni a panellal…

            Szerk.: Az xfce4-panel paranccsal elő tudtam hozni. Aztán majd kiderül, hogy meddig marad így… 🙂 Köszönöm mindenkinek a segítséget!

            Hozzászólás: Zenwalk panelek #2102118
            erdsiger
            Felhasználó
              sany wrote:
              Gentoo maradt zenwalk ment! ;D
              Így most már megint jó az xfce. 🙂

              Hosszas keresgélés után nagyon megvagyok elégedve a Zenwalkommal, így inkább szeretném megtartani. Csak az a panel hiányzik nagyon… 🙂

              Hozzászólás: Zenwalk panelek #2102119
              erdsiger
              Felhasználó
                sany wrote:
                Gentoo maradt zenwalk ment! ;D
                Így most már megint jó az xfce. 🙂

                Hosszas keresgélés után nagyon megvagyok elégedve a Zenwalkommal, így inkább szeretném megtartani. Csak az a panel hiányzik nagyon… 🙂

                Hozzászólás: Zenwalk panelek #2102114
                erdsiger
                Felhasználó

                  Töröltem a .config könyvtárat, de sajnos még mindig nincs panelem. Viszont most van sok beállítanivalóm 🙂

                  sany wrote:
                  Más linux disztro van a gépeden?

                  Nem, csak Zenwalkom van.

                  balev wrote:
                  A probléma másoknál is előfordult Slackware ill. Zenwalk alatt:
                  http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=230209#p230209

                  Ez érdekes, látom Mike65 problémája is ugyanez volt 🙂 További ötletek?

                  Hozzászólás: Zenwalk panelek #2102115
                  erdsiger
                  Felhasználó

                    Töröltem a .config könyvtárat, de sajnos még mindig nincs panelem. Viszont most van sok beállítanivalóm 🙂

                    sany wrote:
                    Más linux disztro van a gépeden?

                    Nem, csak Zenwalkom van.

                    balev wrote:
                    A probléma másoknál is előfordult Slackware ill. Zenwalk alatt:
                    http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=230209#p230209

                    Ez érdekes, látom Mike65 problémája is ugyanez volt 🙂 További ötletek?

                    Hozzászólás: adsl betárcsázás #2101065
                    erdsiger
                    Felhasználó

                      Most meg nem mondom, de lehet hogy root jogok kellenek hozzá. Próbáld úgy, hogy

                      Code:
                      sudo adsl-start
                      sudo pppoe-config

                      (Még mindig nem tudom, hogy a SuSE melyiket használja)

                      Ha ez sem vezet eredményre, akkor keress rá. Írd be ezt:

                      Code:
                      whereis adsl-start
                      whereis pppoe-start

                      Ha kiad valami elérési utat, akkor használd azzal együtt. Például:

                      Code:
                      /sbin/adsl-start
                      Hozzászólás: adsl betárcsázás #2101066
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        Most meg nem mondom, de lehet hogy root jogok kellenek hozzá. Próbáld úgy, hogy

                        Code:
                        sudo adsl-start
                        sudo pppoe-config

                        (Még mindig nem tudom, hogy a SuSE melyiket használja)

                        Ha ez sem vezet eredményre, akkor keress rá. Írd be ezt:

                        Code:
                        whereis adsl-start
                        whereis pppoe-start

                        Ha kiad valami elérési utat, akkor használd azzal együtt. Például:

                        Code:
                        /sbin/adsl-start
                      10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 1,636