Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kovi wrote:„üres komment”: szerintem reklámmodul, némi bevétel miatt. ne bántsátok, talán meg lehet szokni.
Tényleg reklámmodul 🙂 Csak az Adblock már alapból szűrte, ezért nem jelent meg benne semmi 🙂
Meg a -no title- is reklám, csak az is szűrve volt…
Miért van a topikok első hozzászólása után egy üres hozzászólás? És a főoldalon jobb oldalt mi akar lenni az a „-no title-„?
Nagyon régi gépem van, sok disztrót kipróbáltam, de a Zenwalk hihetlen gyors rajta az Xfce ablakkezelővel. Ezért szeretnék ennél maradni. Reménykedem, hogy lehet valamit kezdeni a panellal…
Szerk.: Az xfce4-panel paranccsal elő tudtam hozni. Aztán majd kiderül, hogy meddig marad így… 🙂 Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Nagyon régi gépem van, sok disztrót kipróbáltam, de a Zenwalk hihetlen gyors rajta az Xfce ablakkezelővel. Ezért szeretnék ennél maradni. Reménykedem, hogy lehet valamit kezdeni a panellal…
Szerk.: Az xfce4-panel paranccsal elő tudtam hozni. Aztán majd kiderül, hogy meddig marad így… 🙂 Köszönöm mindenkinek a segítséget!
sany wrote:Gentoo maradt zenwalk ment! ;D
Így most már megint jó az xfce. 🙂Hosszas keresgélés után nagyon megvagyok elégedve a Zenwalkommal, így inkább szeretném megtartani. Csak az a panel hiányzik nagyon… 🙂
sany wrote:Gentoo maradt zenwalk ment! ;D
Így most már megint jó az xfce. 🙂Hosszas keresgélés után nagyon megvagyok elégedve a Zenwalkommal, így inkább szeretném megtartani. Csak az a panel hiányzik nagyon… 🙂
Töröltem a .config könyvtárat, de sajnos még mindig nincs panelem. Viszont most van sok beállítanivalóm 🙂
sany wrote:Más linux disztro van a gépeden?Nem, csak Zenwalkom van.
balev wrote:A probléma másoknál is előfordult Slackware ill. Zenwalk alatt:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=230209#p230209Ez érdekes, látom Mike65 problémája is ugyanez volt 🙂 További ötletek?
Töröltem a .config könyvtárat, de sajnos még mindig nincs panelem. Viszont most van sok beállítanivalóm 🙂
sany wrote:Más linux disztro van a gépeden?Nem, csak Zenwalkom van.
balev wrote:A probléma másoknál is előfordult Slackware ill. Zenwalk alatt:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=230209#p230209Ez érdekes, látom Mike65 problémája is ugyanez volt 🙂 További ötletek?
Most meg nem mondom, de lehet hogy root jogok kellenek hozzá. Próbáld úgy, hogy
Code:sudo adsl-start
sudo pppoe-config(Még mindig nem tudom, hogy a SuSE melyiket használja)
Ha ez sem vezet eredményre, akkor keress rá. Írd be ezt:
Code:whereis adsl-start
whereis pppoe-startHa kiad valami elérési utat, akkor használd azzal együtt. Például:
Code:/sbin/adsl-startMost meg nem mondom, de lehet hogy root jogok kellenek hozzá. Próbáld úgy, hogy
Code:sudo adsl-start
sudo pppoe-config(Még mindig nem tudom, hogy a SuSE melyiket használja)
Ha ez sem vezet eredményre, akkor keress rá. Írd be ezt:
Code:whereis adsl-start
whereis pppoe-startHa kiad valami elérési utat, akkor használd azzal együtt. Például:
Code:/sbin/adsl-start -
SzerzőBejegyzés