erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: adsl betárcsázás #2101041
    erdsiger
    Felhasználó

      Indíthatod konzolból is. Valamelyik a kettő közül:

      Code:
      adsl-start
      pppoe-start
      Hozzászólás: adsl betárcsázás #2101042
      erdsiger
      Felhasználó

        Indíthatod konzolból is. Valamelyik a kettő közül:

        Code:
        adsl-start
        pppoe-start
        Hozzászólás: Kocsma topik #1950707
        erdsiger
        Felhasználó

          Köszönöm, a link alapján megtaláltam a valaszt a kérdésemre! 🙂

          Hozzászólás: Kocsma topik #1950705
          erdsiger
          Felhasználó

            Lenne egy tényleg off kérdésem 🙂 Oroszban a nevek alakja hogy van? Vezetéknév Keresztnév vagy Keresztnév Vezetéknév?

            Hozzászólás: aMSN ékezetek #2100933
            erdsiger
            Felhasználó

              Figyelmetlen voltam, elnézést. Pedig rákerestem a fórumon, de nem találtam használhatót. A két változót a /etc/profile fájlba kellett beírni Zenwalkon, és így működik. Köszönöm a segítséget!

              Hozzászólás: aMSN ékezetek #2100934
              erdsiger
              Felhasználó

                Figyelmetlen voltam, elnézést. Pedig rákerestem a fórumon, de nem találtam használhatót. A két változót a /etc/profile fájlba kellett beírni Zenwalkon, és így működik. Köszönöm a segítséget!

                Hozzászólás: Debian Install #2087704
                erdsiger
                Felhasználó
                  masterminds wrote:
                  Az /sbin-t ne tedd hozzá, mert nem ott vannak azok a parancsok.. Csak simán lspci és lsusb.

                  Ne haragudjatok, csak nálam volt olyan, hogy /sbin nélkül nem adott ki semmit.

                  Hozzászólás: Debian Install #2087698
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    petipetya wrote:
                    Az általad írt csomagok közül egyet sem találtam meg.

                    Ezek nem csomagok 🙂 Nyiss egy terminált és írd be a következőket egymás után:

                    Code:
                    su –

                    /sbin/lsmod
                    /sbin/lspci
                    dmesg | grep bttv
                    logout

                    Ha ez megvan, másold be a kimenetet (vagy inkább csatold).

                    Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100523
                    erdsiger
                    Felhasználó
                      Macskajancsi wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      Viszont nem tudok elsiklani a lassú ablakkezelése mellett, illetve a meghívott ablakban az ikonok igen lassú kidobása felett.

                      Ilyet még nem tapasztaltam. Példát mondj.

                      Például amikor Amarokkal zenét hallgatok és közben egy weblapot készítek, amihez a szöveget OpenOffice.org-gal írom és a képeket Gimp-pel szerkesztem akkor azt veszem észre, hogy Azureus-szal lassabban jönnek a DVD-k, mikor a SuSE a frissítéseket hajtja végre. Te még tényleg nem tapasztaltad?  😀

                      Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100524
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        Macskajancsi wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        Viszont nem tudok elsiklani a lassú ablakkezelése mellett, illetve a meghívott ablakban az ikonok igen lassú kidobása felett.

                        Ilyet még nem tapasztaltam. Példát mondj.

                        Például amikor Amarokkal zenét hallgatok és közben egy weblapot készítek, amihez a szöveget OpenOffice.org-gal írom és a képeket Gimp-pel szerkesztem akkor azt veszem észre, hogy Azureus-szal lassabban jönnek a DVD-k, mikor a SuSE a frissítéseket hajtja végre. Te még tényleg nem tapasztaltad?  😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 1,636