Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Indíthatod konzolból is. Valamelyik a kettő közül:
Code:adsl-start
pppoe-startIndíthatod konzolból is. Valamelyik a kettő közül:
Code:adsl-start
pppoe-startKöszönöm, a link alapján megtaláltam a valaszt a kérdésemre! 🙂
Lenne egy tényleg off kérdésem 🙂 Oroszban a nevek alakja hogy van? Vezetéknév Keresztnév vagy Keresztnév Vezetéknév?
Figyelmetlen voltam, elnézést. Pedig rákerestem a fórumon, de nem találtam használhatót. A két változót a /etc/profile fájlba kellett beírni Zenwalkon, és így működik. Köszönöm a segítséget!
Figyelmetlen voltam, elnézést. Pedig rákerestem a fórumon, de nem találtam használhatót. A két változót a /etc/profile fájlba kellett beírni Zenwalkon, és így működik. Köszönöm a segítséget!
masterminds wrote:Az /sbin-t ne tedd hozzá, mert nem ott vannak azok a parancsok.. Csak simán lspci és lsusb.Ne haragudjatok, csak nálam volt olyan, hogy /sbin nélkül nem adott ki semmit.
petipetya wrote:Az általad írt csomagok közül egyet sem találtam meg.Ezek nem csomagok 🙂 Nyiss egy terminált és írd be a következőket egymás után:
Code:su –/sbin/lsmod
/sbin/lspci
dmesg | grep bttv
logoutHa ez megvan, másold be a kimenetet (vagy inkább csatold).
Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Viszont nem tudok elsiklani a lassú ablakkezelése mellett, illetve a meghívott ablakban az ikonok igen lassú kidobása felett.Ilyet még nem tapasztaltam. Példát mondj.
Például amikor Amarokkal zenét hallgatok és közben egy weblapot készítek, amihez a szöveget OpenOffice.org-gal írom és a képeket Gimp-pel szerkesztem akkor azt veszem észre, hogy Azureus-szal lassabban jönnek a DVD-k, mikor a SuSE a frissítéseket hajtja végre. Te még tényleg nem tapasztaltad? 😀
Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Viszont nem tudok elsiklani a lassú ablakkezelése mellett, illetve a meghívott ablakban az ikonok igen lassú kidobása felett.Ilyet még nem tapasztaltam. Példát mondj.
Például amikor Amarokkal zenét hallgatok és közben egy weblapot készítek, amihez a szöveget OpenOffice.org-gal írom és a képeket Gimp-pel szerkesztem akkor azt veszem észre, hogy Azureus-szal lassabban jönnek a DVD-k, mikor a SuSE a frissítéseket hajtja végre. Te még tényleg nem tapasztaltad? 😀
-
SzerzőBejegyzés