Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tuschke wrote:Talán mert fel sem rakta.
Telepítésnél bejelöltem a GNOME-ot, és néhány csomagot fel is rakott ahogy láttam a telepítés során. Aztán mikor nem indult el, apt-get segítségével feltettem kézzel is a GNOME-ot, de úgysem akart elindulni. Na de mindegy, elhatároztam hogy maradok a SuSE-nél, ott elsőre működött eddig minden, semmi hardverproblémám nem volt vele. Zenwalk-on gondolkodtam még, de majd talán később próbálom ki 🙂
Tuschke wrote:Talán mert fel sem rakta.Telepítésnél bejelöltem a GNOME-ot, és néhány csomagot fel is rakott ahogy láttam a telepítés során. Aztán mikor nem indult el, apt-get segítségével feltettem kézzel is a GNOME-ot, de úgysem akart elindulni. Na de mindegy, elhatároztam hogy maradok a SuSE-nél, ott elsőre működött eddig minden, semmi hardverproblémám nem volt vele. Zenwalk-on gondolkodtam még, de majd talán később próbálom ki 🙂
Sajnos nem jutottam el a frissítésig 🙁 A Debian-t nem sikerült telepítenem. Pontosabban a rendszer települt, de a GUI sehogy sem volt hajlandó elindulni. Találtam Fedora 5 CD-ket itthon, most azt raktam fel, de már töltöm a SuSE 10.2-t, úgy döntöttem visszaváltok rá. Mindenesetre köszönöm a segítséged!
Sajnos nem jutottam el a frissítésig 🙁 A Debian-t nem sikerült telepítenem. Pontosabban a rendszer települt, de a GUI sehogy sem volt hajlandó elindulni. Találtam Fedora 5 CD-ket itthon, most azt raktam fel, de már töltöm a SuSE 10.2-t, úgy döntöttem visszaváltok rá. Mindenesetre köszönöm a segítséged!
kovi wrote:„látod, az a kemény s**gű, hosszú csajú haj”. ;DNekem a 2 szobás ággyal vannak gondjaim 🙂
kovi wrote:„látod, az a kemény s**gű, hosszú csajú haj”. ;DNekem a 2 szobás ággyal vannak gondjaim 🙂
Kösz, így már világos 🙂 Már csak az lenne a kérdésem, hogy ez a fájl a Debian 3.1r5-t frissíti újabb csomagokra, vagy a régebbi verziójú Debianokat frissíti 3.1r5-re?
Kösz, így már világos 🙂 Már csak az lenne a kérdésem, hogy ez a fájl a Debian 3.1r5-t frissíti újabb csomagokra, vagy a régebbi verziójú Debianokat frissíti 3.1r5-re?
Szóval akkor mi is az az update? 🙂
vizsla wrote:Na, ez off! :))))Tudom, csak lusta voltam új topikot nyitni 🙂 És így már 2 hozzászólással hozzájárultam a 10000-hez való közelebbjutásodhoz 🙂
-
SzerzőBejegyzés