erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: debian-update-3.1r5-i386-1.iso #2099156
    erdsiger
    Felhasználó
      Tuschke wrote:
      Talán mert fel sem rakta.

      Telepítésnél bejelöltem a GNOME-ot, és néhány csomagot fel is rakott ahogy láttam a telepítés során. Aztán mikor nem indult el, apt-get segítségével feltettem kézzel is a GNOME-ot, de úgysem akart elindulni. Na de mindegy, elhatároztam hogy maradok a SuSE-nél, ott elsőre működött eddig minden, semmi hardverproblémám nem volt vele. Zenwalk-on gondolkodtam még, de majd talán később próbálom ki 🙂

      Hozzászólás: debian-update-3.1r5-i386-1.iso #2099157
      erdsiger
      Felhasználó
        Tuschke wrote:
        Talán mert fel sem rakta.

        Telepítésnél bejelöltem a GNOME-ot, és néhány csomagot fel is rakott ahogy láttam a telepítés során. Aztán mikor nem indult el, apt-get segítségével feltettem kézzel is a GNOME-ot, de úgysem akart elindulni. Na de mindegy, elhatároztam hogy maradok a SuSE-nél, ott elsőre működött eddig minden, semmi hardverproblémám nem volt vele. Zenwalk-on gondolkodtam még, de majd talán később próbálom ki 🙂

        Hozzászólás: debian-update-3.1r5-i386-1.iso #2099152
        erdsiger
        Felhasználó

          Sajnos nem jutottam el a frissítésig 🙁 A Debian-t nem sikerült telepítenem. Pontosabban a rendszer települt, de a GUI sehogy sem volt hajlandó elindulni. Találtam Fedora 5 CD-ket itthon, most azt raktam fel, de már töltöm a SuSE 10.2-t, úgy döntöttem visszaváltok rá. Mindenesetre köszönöm a segítséged!

          Hozzászólás: debian-update-3.1r5-i386-1.iso #2099153
          erdsiger
          Felhasználó

            Sajnos nem jutottam el a frissítésig 🙁 A Debian-t nem sikerült telepítenem. Pontosabban a rendszer települt, de a GUI sehogy sem volt hajlandó elindulni. Találtam Fedora 5 CD-ket itthon, most azt raktam fel, de már töltöm a SuSE 10.2-t, úgy döntöttem visszaváltok rá. Mindenesetre köszönöm a segítséged!

            Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098198
            erdsiger
            Felhasználó
              kovi wrote:
              „látod, az a kemény s**gű, hosszú csajú haj”.  ;D

              Nekem a 2 szobás ággyal vannak gondjaim 🙂

              Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098199
              erdsiger
              Felhasználó
                kovi wrote:
                „látod, az a kemény s**gű, hosszú csajú haj”.  ;D

                Nekem a 2 szobás ággyal vannak gondjaim 🙂

                Hozzászólás: debian-update-3.1r5-i386-1.iso #2099148
                erdsiger
                Felhasználó

                  Kösz, így már világos 🙂 Már csak az lenne a kérdésem, hogy ez a fájl a Debian 3.1r5-t frissíti újabb csomagokra, vagy a régebbi verziójú Debianokat frissíti 3.1r5-re?

                  Hozzászólás: debian-update-3.1r5-i386-1.iso #2099149
                  erdsiger
                  Felhasználó

                    Kösz, így már világos 🙂 Már csak az lenne a kérdésem, hogy ez a fájl a Debian 3.1r5-t frissíti újabb csomagokra, vagy a régebbi verziójú Debianokat frissíti 3.1r5-re?

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1950667
                    erdsiger
                    Felhasználó

                      Szóval akkor mi is az az update? 🙂

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1950664
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        Na, ez off! :))))

                        Tudom, csak lusta voltam új topikot nyitni 🙂 És így már 2 hozzászólással hozzájárultam a 10000-hez való közelebbjutásodhoz 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 1,636