erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1950659
    erdsiger
    Felhasználó

      A 3.1r5-ös Debian iso fájlok között van egy ilyen: debian-update-3.1r5-i386-1.iso
      Valaki meg tudná mondani, hogy ez tulajdonképpen milyen frissítés?

      Hozzászólás: Debian GNU/Linux „Etch” #2098827
      erdsiger
      Felhasználó

        Most töltöm a 3.1r5-t, a 9 GB-ből már 6,5 lejött. Kissé megijedtem, hogy pont most jelentik be, mikor már 2 napja töltöm a Debiant és kezdhetem az egészet elölről 🙂

        Hozzászólás: Debian GNU/Linux „Etch” #2098828
        erdsiger
        Felhasználó

          Most töltöm a 3.1r5-t, a 9 GB-ből már 6,5 lejött. Kissé megijedtem, hogy pont most jelentik be, mikor már 2 napja töltöm a Debiant és kezdhetem az egészet elölről 🙂

          Hozzászólás: FTP-kliens #2097986
          erdsiger
          Felhasználó

            Köszönöm a segítséget, de most egyelőre maradok a Krusader-nél. Fájlkezelésre többnyire ezt használom minden nap, így ez áll legközelebb hozzám, csak az FTP-s képességeire nem gondoltam 🙂

            Hozzászólás: FTP-kliens #2097987
            erdsiger
            Felhasználó

              Köszönöm a segítséget, de most egyelőre maradok a Krusader-nél. Fájlkezelésre többnyire ezt használom minden nap, így ez áll legközelebb hozzám, csak az FTP-s képességeire nem gondoltam 🙂

              Hozzászólás: Kocsma topik #1950615
              erdsiger
              Felhasználó
                kovi wrote:
                ha valaki a hup-ot akaja nézni akkor ma mirror.hup.hu, a megszokott url-en szopatás megy.

                Ez neked szopatás? Lenne minden nap április elseje! 🙂

                Hozzászólás: FTP-kliens #2097978
                erdsiger
                Felhasználó
                  pomm wrote:
                  krusader

                  Szinte naponta használom, de erre nem is gondoltam 🙂 Köszönöm!

                  Hozzászólás: FTP-kliens #2097979
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    pomm wrote:
                    krusader

                    Szinte naponta használom, de erre nem is gondoltam 🙂 Köszönöm!

                    erdsiger
                    Felhasználó

                      Nem lehetne a régebben beküldött cikkeket valamilyen archívum formájában elérhetővé tenni? Nem a „Linuxos hírek a nagyvilágból” témában küldöttekre gondolok, hanem amelyeket a „Cikk beküldése” gombbal küldtek el. Nagy szükségem lenne az egyikre, de már nem elérhető.

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1950587
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        Köszönöm, hétvégén remélem már Debian alól fogok írni! 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 1,636