Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A 3.1r5-ös Debian iso fájlok között van egy ilyen: debian-update-3.1r5-i386-1.iso
Valaki meg tudná mondani, hogy ez tulajdonképpen milyen frissítés?Most töltöm a 3.1r5-t, a 9 GB-ből már 6,5 lejött. Kissé megijedtem, hogy pont most jelentik be, mikor már 2 napja töltöm a Debiant és kezdhetem az egészet elölről 🙂
Most töltöm a 3.1r5-t, a 9 GB-ből már 6,5 lejött. Kissé megijedtem, hogy pont most jelentik be, mikor már 2 napja töltöm a Debiant és kezdhetem az egészet elölről 🙂
Köszönöm a segítséget, de most egyelőre maradok a Krusader-nél. Fájlkezelésre többnyire ezt használom minden nap, így ez áll legközelebb hozzám, csak az FTP-s képességeire nem gondoltam 🙂
Köszönöm a segítséget, de most egyelőre maradok a Krusader-nél. Fájlkezelésre többnyire ezt használom minden nap, így ez áll legközelebb hozzám, csak az FTP-s képességeire nem gondoltam 🙂
kovi wrote:ha valaki a hup-ot akaja nézni akkor ma mirror.hup.hu, a megszokott url-en szopatás megy.Ez neked szopatás? Lenne minden nap április elseje! 🙂
pomm wrote:krusaderSzinte naponta használom, de erre nem is gondoltam 🙂 Köszönöm!
pomm wrote:krusaderSzinte naponta használom, de erre nem is gondoltam 🙂 Köszönöm!
Nem lehetne a régebben beküldött cikkeket valamilyen archívum formájában elérhetővé tenni? Nem a „Linuxos hírek a nagyvilágból” témában küldöttekre gondolok, hanem amelyeket a „Cikk beküldése” gombbal küldtek el. Nagy szükségem lenne az egyikre, de már nem elérhető.
Köszönöm, hétvégén remélem már Debian alól fogok írni! 🙂
-
SzerzőBejegyzés