Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
egyelõre azzal a nyavajás nettel nem boldogulok, a megosztás majd utánna
nekem a 2.6.7. volt lassú, de azt valszeg én qrtam el 😆 😳
nem értem, hogy miért akarsz root-ként indítani mindent? a su-val megcsinálod amit kell aztán kezziccsókolom, ez nem elég?
de valszeg, hoyg lehet, suval próbálkozz konzolban, ha root-ként vagy benn
azért csak kéne a partíció típusa
fontos!!! ne használja ezután!!!
csomagokat leszedni érdemesebb
apt-get remove csomagnév
ha végleg dobni akarod akkkor
apt-get remove –purge csominév
így a konfigolásnak is annyi az adott csomi tekintetébende
man apta frissítést elég ha egyszer végigcsinálja, okés lesz, (ez a jelenség egy hiba az uhu kde-jében)
ha nem tetszik akkor tudom ajánlani az xfce-t(zsír!!!)az mplayer honlapjáról tudsz fontokat leszedni, lehet, hogy az a gondja
lshw -t próbáld meg
lehet, hoyg az uhuban van hozzá gyári pacsi, akkó semmi gond, az enyémhez is volt saa7134
totcom ext2 pluginja
konzolba
lspciés megkapod a pci eszközök listáját
aztán jöhet a chip típusa
ha leszeded az lshw-t
apt-get update
apt-get upgrade
apt-get install lshw
majd
lshw ]masina.txt (itt egy fájlba írja ki az eredményt)
meg tudod benne találni a kártya chipsetét is (talán)
ha nem akkor guglihup.hu
weblabor levlisták és archívumai
webfejlesztéssel foglalkozó fórumok -
SzerzőBejegyzés