gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware-háttérképek #1959968
    gUHU
    Felhasználó

      http://home.wanadoo.nl/famlagas/personal/pc/fluxbox0.jpg

      ez is slacki, bár mondjuk ez a képen nem látszik… na, ezért fogom kipróbálni a fluxboxot… szeretem a letisztult felületeket…

      egyébként a linkbeli screenshot háttérképét külön nem látta vki?
      Khm…  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  😀  

      vhol hallottam, hogy vannak linuxos csajok a neten, háttérképnek… hol?

      kl223

      ezt én követtem el és a minden ami desktopnak ingere topicban van a link

      Hozzászólás: Kocsma topik #1947689
      gUHU
      Felhasználó

        Aki elég öreg hozzá, az az elsõ szám óta elõfizet a Linuxvilágra.
        Az augusztusi szám CD-mellékletén a Slackware 10-es van.

        na ehhez tényéeg fiatal vagyok, április óta foglalkozom csak linuxxal, a linuxvilágból pedig csak négy számot vettem meg

        tudom, hogy ott a slack, de nekem valamiért kéjes élvezetet okoz, hogy letöltöm, mind a négy cd-t

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947686
        gUHU
        Felhasználó

          holnap töltöm le a slack10-t

          Nekem a postás hozta.

          ilyen postást hol lehet szerezni? nekem csak a hvg-t hozza, de ez is jó

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947685
          gUHU
          Felhasználó

            mi az a linspire?

            A volt LindowsOS
            Még a megegyezés elõtt készült a klip, aztán gyorsan eltûnt a netrõl.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947678
            gUHU
            Felhasználó

              epp a just say ozzy-t hallgatom, nagyon allat ;]

              guhu: aztan majd nehogy ugyjarj a slack-kel, mint en ;]
              mindenesetre orulok, hogy ugyjartam 🙂
              ez kb olyan, mint amikor megcsal a csajod, de masnap megismersz egy sokkal jobbat 🙂 csak nekem nemkellett megismerni ;]
              na mind1:)

              te negem a 9.1 is úgy megszívatott, hogy csak habzott 😆 😆 😆

              de nem szoktam feladni, a csajok….. az más téma 8) 8) 8) 8) 8)
              csajok
              megérne egy igazi flames topicok ahol egy nap meg tudod csinálni a grafománt
              zzzzsssssáááááááááá 8) 😆 8) 😆 8) 😆

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947677
              gUHU
              Felhasználó

                most csináltam meg egy adatbázisos – feltöltõs oldalt, ahová 1,5-2 megás fájlokat lehet feldobni, holnap rakom össze, ha gondolod én adok neked helyet

                a lábjegyzetemben van a cím, de most nagyon szét van zuhanva

                holnap rakom rendbe, mert ma pont akkor jöttek kötni az adsl-t amikor töltöttem fel a dolgokat és félbe kellett hagyni, így meg prioritást élvez a slack 10, és mindennél fontosabb, hogy megyek sörözni 🙂

                ha gondolod akkor [email protected]
                és megdumáljuk

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947673
                gUHU
                Felhasználó

                  nekem a linspire reklámja kellene

                  come on baby
                  run linspire

                  a netrõl eltûnt
                  mekkorák a flashok?

                  Hozzászólás: CD katalogizáló? #1961508
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Nem bírom ki…

                    Ha már bitfaragás: akkor mértnem Java + ODBC | MySQL
                    Ez is hordozható, sõt Palm-on is megy, akár még telefonon is. 😆  😆  😆

                    azért mert azt még nem tudom 😆 😆 😆 😆

                    nekem a fenti kettõ van még csak, de tanulni fogok java-t is valamikor
                    meg nincs palmom 😥 😥 😥

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947667
                    gUHU
                    Felhasználó

                      én mosta knézits(knézich — mindkét módon ki van írva)-ben vagyok (párhuuzamos a rádayval)
                      nem kell messze menni egy jó helyért

                      de meg fogom keresni a 37-számot,
                      megfelel ha zarándok helyet csinálok belõle? 😆 😆 😆 😆 😆

                      ismerõseim most mennek a szent jakab útra spanyolországba, ennek feelingjén fellow útat fogok csinálni:
                      menete:

                      elindulunk a ráday egyik végébõl, minden kocsmában dobunk egy sört és fennhangon felolvasunk a faq-ból néhány bekezdést, aztán megyünk tovább…

                      célja: tovább juss el, mint tavaly 🙂 😆 😆 😆 😆

                      valami ilyesmi a badacsony 5 -is (5km a túra!!!): fel kell menni egy kilátóhoz meg vissza és minden nitva lévõ mûintézményben meg kell inni egy nagyfröcsit, eddig csak kisfröcsivel tudta egy ember megcsinálni

                      Hozzászólás: CD katalogizáló? #1961506
                      gUHU
                      Felhasználó

                        miért nem csináltok egy adatbázist php+mysql alapon? ez platform független lenne, nem beszélve a mozgathatóságról…

                        tudom nagyképûen hangzott ez, de szerintem minden szempontból okés dolog

                        Ja hogy mindenki gépénm fusson apache+php+mysql. 😀

                        tudom biztonság szempontjából ez egy kicsit gáz,
                        de ha meg tudod csinálni akkor abból is tanulsz 🙂

                        én így állok hozzá

                        én azért vagyok itt, hogy faragjam a biteket, nem pedig gyönyörködni
                        ha ez kellene akkor xp-ben cserélgetném a kurzortémákat és filizofálnék, hogy a kiskutya vagy a teve a hasznosabb, divatosabb, szebb 🙂 😆 😆 😆 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 1,782