Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://home.wanadoo.nl/famlagas/personal/pc/fluxbox0.jpg
ez is slacki, bár mondjuk ez a képen nem látszik… na, ezért fogom kipróbálni a fluxboxot… szeretem a letisztult felületeket…
egyébként a linkbeli screenshot háttérképét külön nem látta vki?
Khm… 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀vhol hallottam, hogy vannak linuxos csajok a neten, háttérképnek… hol?
kl223
ezt én követtem el és a minden ami desktopnak ingere topicban van a link
Aki elég öreg hozzá, az az elsõ szám óta elõfizet a Linuxvilágra.
Az augusztusi szám CD-mellékletén a Slackware 10-es van.na ehhez tényéeg fiatal vagyok, április óta foglalkozom csak linuxxal, a linuxvilágból pedig csak négy számot vettem meg
tudom, hogy ott a slack, de nekem valamiért kéjes élvezetet okoz, hogy letöltöm, mind a négy cd-t
holnap töltöm le a slack10-t
Nekem a postás hozta.
ilyen postást hol lehet szerezni? nekem csak a hvg-t hozza, de ez is jó
mi az a linspire?
A volt LindowsOS
Még a megegyezés elõtt készült a klip, aztán gyorsan eltûnt a netrõl.epp a just say ozzy-t hallgatom, nagyon allat ;]
guhu: aztan majd nehogy ugyjarj a slack-kel, mint en ;]
mindenesetre orulok, hogy ugyjartam 🙂
ez kb olyan, mint amikor megcsal a csajod, de masnap megismersz egy sokkal jobbat 🙂 csak nekem nemkellett megismerni ;]
na mind1:)te negem a 9.1 is úgy megszívatott, hogy csak habzott 😆 😆 😆
de nem szoktam feladni, a csajok….. az más téma 8) 8) 8) 8) 8)
csajok
megérne egy igazi flames topicok ahol egy nap meg tudod csinálni a grafománt
zzzzsssssáááááááááá 8) 😆 8) 😆 8) 😆most csináltam meg egy adatbázisos – feltöltõs oldalt, ahová 1,5-2 megás fájlokat lehet feldobni, holnap rakom össze, ha gondolod én adok neked helyet
a lábjegyzetemben van a cím, de most nagyon szét van zuhanva
holnap rakom rendbe, mert ma pont akkor jöttek kötni az adsl-t amikor töltöttem fel a dolgokat és félbe kellett hagyni, így meg prioritást élvez a slack 10, és mindennél fontosabb, hogy megyek sörözni 🙂
ha gondolod akkor [email protected]
és megdumáljuknekem a linspire reklámja kellene
come on baby
run linspirea netrõl eltûnt
mekkorák a flashok?Nem bírom ki…
Ha már bitfaragás: akkor mértnem Java + ODBC | MySQL
Ez is hordozható, sõt Palm-on is megy, akár még telefonon is. 😆 😆 😆azért mert azt még nem tudom 😆 😆 😆 😆
nekem a fenti kettõ van még csak, de tanulni fogok java-t is valamikor
meg nincs palmom 😥 😥 😥én mosta knézits(knézich — mindkét módon ki van írva)-ben vagyok (párhuuzamos a rádayval)
nem kell messze menni egy jó helyértde meg fogom keresni a 37-számot,
megfelel ha zarándok helyet csinálok belõle? 😆 😆 😆 😆 😆ismerõseim most mennek a szent jakab útra spanyolországba, ennek feelingjén fellow útat fogok csinálni:
menete:elindulunk a ráday egyik végébõl, minden kocsmában dobunk egy sört és fennhangon felolvasunk a faq-ból néhány bekezdést, aztán megyünk tovább…
célja: tovább juss el, mint tavaly 🙂 😆 😆 😆 😆
valami ilyesmi a badacsony 5 -is (5km a túra!!!): fel kell menni egy kilátóhoz meg vissza és minden nitva lévõ mûintézményben meg kell inni egy nagyfröcsit, eddig csak kisfröcsivel tudta egy ember megcsinálni
miért nem csináltok egy adatbázist php+mysql alapon? ez platform független lenne, nem beszélve a mozgathatóságról…
tudom nagyképûen hangzott ez, de szerintem minden szempontból okés dolog
Ja hogy mindenki gépénm fusson apache+php+mysql. 😀
tudom biztonság szempontjából ez egy kicsit gáz,
de ha meg tudod csinálni akkor abból is tanulsz 🙂én így állok hozzá
én azért vagyok itt, hogy faragjam a biteket, nem pedig gyönyörködni
ha ez kellene akkor xp-ben cserélgetném a kurzortémákat és filizofálnék, hogy a kiskutya vagy a teve a hasznosabb, divatosabb, szebb 🙂 😆 😆 😆 😆 -
SzerzőBejegyzés