gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961730
    gUHU
    Felhasználó

      bocsánat,de akkor én fogalmnaztam rosszul, tényleg a home a hamarabbi és a jobb, mint a heag…
      a haeg-et nem szerettem mert nagyon kötött, xp alatt meg a ig2 nem indul el, linux alá meg még nem üzameltem be

      Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961728
      gUHU
      Felhasználó

        khm… bocs, hogy beleszólok… egyébként mirõl is szól ez a Homeworld?
        (nem kell meglincselni… engem eddig egész életemben két játék tudott megfogni, az egyik a játékélményével (Haegemonia) a másik a könnyedségével (Unreal Tournament 2003 és 2004)

        Szal ez a Homeworld olyasmi, mint a Haegemonia?
        Van hozzá magyarítás? Mert ha van, akkor már rohanok is a Tescoba!

        kl223

        olyan mint a heag, de nekem jobban tetszett, valami ***** jó hangulata van, meg olyan zenéje, hogy extra…
        szóval jó, próbáld ki,
        nekem ennyire csak a diabló 2 jött be

        van valami csúnyszószûrõ kütyü a fórumon?
        ******* picit mást jelent 😆 😆 😆

        Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961727
        gUHU
        Felhasználó

          khm… bocs, hogy beleszólok… egyébként mirõl is szól ez a Homeworld?
          (nem kell meglincselni… engem eddig egész életemben két játék tudott megfogni, az egyik a játékélményével (Haegemonia) a másik a könnyedségével (Unreal Tournament 2003 és 2004)

          Szal ez a Homeworld olyasmi, mint a Haegemonia?
          Van hozzá magyarítás? Mert ha van, akkor már rohanok is a Tescoba!

          kl223

          olyan mint a heag, de nekem jobban tetszett, valami kurva jó hangulata van, meg olyan zenéje, hogy extra…
          szóval jó, próbáld ki,
          nekem ennyire csak a diabló 2 jött be

          Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961726
          gUHU
          Felhasználó

            Maradj már Tesco-ban 1000 Ft!
            Letölteni meg csak warez oldalról lehet

            egy hét warez meg 400ft és napi 8 gigát tudok lecuppantani, gondolom sejted, hogy nem fogok buszozni a Tescoba 😆 😆 😆

            Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961723
            gUHU
            Felhasználó
              Hozzászólás: Grub kérdés #1959146
              gUHU
              Felhasználó

                akkor most kozmikus béke és harmónia tölt el mindenkit:
                1, megvan amit akartál
                2, tudjuk, hogy mit akartál
                3, nincs tovább flame
                4, stb…

                😆 😆 😆 😆 😆 😆

                Hozzászólás: HOMEWORLD for ever! #1961721
                gUHU
                Felhasználó

                  és van róla valami leírás, hogy miképpen lehet linux alá bepörgetni?

                  Hozzászólás: Grub kérdés #1959141
                  gUHU
                  Felhasználó

                    akkor tisztázzuk le:
                    1, kell a mozgó csík
                    2, ne legyen timeout

                    az 1-nek semmi értelme ha a 2 is van, de csilli-villinek jó 🙂

                    Hozzászólás: phpmyadmin #1961688
                    gUHU
                    Felhasználó

                      én zépen apránként rakosgattam össze aztán ment, de csak forrásból szigorúan mert a csomik nem jók, nálam.

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947692
                      gUHU
                      Felhasználó

                        2 is eleg 🙂
                        a tobbin a source-ok vannak. vagy buheralni akarsz?

                        hát majd csak lesz valami, 😆 😆 😆 😆

                        valahol el kell kezdeni, de elõbb munkahelyet kell váltanom, aztán bitfaragás ezerrel

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 1,782