Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bocsánat,de akkor én fogalmnaztam rosszul, tényleg a home a hamarabbi és a jobb, mint a heag…
a haeg-et nem szerettem mert nagyon kötött, xp alatt meg a ig2 nem indul el, linux alá meg még nem üzameltem bekhm… bocs, hogy beleszólok… egyébként mirõl is szól ez a Homeworld?
(nem kell meglincselni… engem eddig egész életemben két játék tudott megfogni, az egyik a játékélményével (Haegemonia) a másik a könnyedségével (Unreal Tournament 2003 és 2004)Szal ez a Homeworld olyasmi, mint a Haegemonia?
Van hozzá magyarítás? Mert ha van, akkor már rohanok is a Tescoba!kl223
olyan mint a heag, de nekem jobban tetszett, valami ***** jó hangulata van, meg olyan zenéje, hogy extra…
szóval jó, próbáld ki,
nekem ennyire csak a diabló 2 jött bevan valami csúnyszószûrõ kütyü a fórumon?
******* picit mást jelent 😆 😆 😆khm… bocs, hogy beleszólok… egyébként mirõl is szól ez a Homeworld?
(nem kell meglincselni… engem eddig egész életemben két játék tudott megfogni, az egyik a játékélményével (Haegemonia) a másik a könnyedségével (Unreal Tournament 2003 és 2004)Szal ez a Homeworld olyasmi, mint a Haegemonia?
Van hozzá magyarítás? Mert ha van, akkor már rohanok is a Tescoba!kl223
olyan mint a heag, de nekem jobban tetszett, valami kurva jó hangulata van, meg olyan zenéje, hogy extra…
szóval jó, próbáld ki,
nekem ennyire csak a diabló 2 jött beMaradj már Tesco-ban 1000 Ft!
Letölteni meg csak warez oldalról lehetegy hét warez meg 400ft és napi 8 gigát tudok lecuppantani, gondolom sejted, hogy nem fogok buszozni a Tescoba 😆 😆 😆
akkor most kozmikus béke és harmónia tölt el mindenkit:
1, megvan amit akartál
2, tudjuk, hogy mit akartál
3, nincs tovább flame
4, stb…😆 😆 😆 😆 😆 😆
és van róla valami leírás, hogy miképpen lehet linux alá bepörgetni?
akkor tisztázzuk le:
1, kell a mozgó csík
2, ne legyen timeoutaz 1-nek semmi értelme ha a 2 is van, de csilli-villinek jó 🙂
én zépen apránként rakosgattam össze aztán ment, de csak forrásból szigorúan mert a csomik nem jók, nálam.
2 is eleg 🙂
a tobbin a source-ok vannak. vagy buheralni akarsz?hát majd csak lesz valami, 😆 😆 😆 😆
valahol el kell kezdeni, de elõbb munkahelyet kell váltanom, aztán bitfaragás ezerrel
-
SzerzőBejegyzés