Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mldonkey ++
[align=right][snapback]106175[/snapback][/align]részemrõl is
mldonkey++
🙂Azt elhiszem. 🙂
Viszont akkor neked alapból lehet kb:100KB/sec, akkor nem a „szuperfájlcserélõ”
viszi a sávot fel. 🙂
Max a terheltség szólhat bele.
[align=right][snapback]106240[/snapback][/align]de írtam is, hyog nem a proginak köszönhetõ, hoyg ekkora mértékben jön le, hanem a sok megosztásé…
egyébként tök mindegy… csak jöjjön lefelé 🙂odáig már eljutottam, hyog látja scannert, de az a fájl hiányzik és nem tudom miképpen kell rávenni, hoyg létrehozza, de a slack fórumon már feltettem a kérdést és hátha kapok választ
[align=right][snapback]106079[/snapback][/align]hölgyeim és uraim 90% -os a siker!
egyetlen gond van csak
device is busy ezt kapom mindig… az xsane-tõl és a sane-frontends eszközeitõl is…van valakinek valami ötlete?
Mennyi az alap sávszélesség amit fizetsz?
[align=right][snapback]106193[/snapback][/align]szerzõdés szerint 512 ADSL, de volt az a bõvítés azóta 100 és 130 Kb/sec között van…
meg vagyok vele elégedve 🙂Hát a 100kbit/sec nem sok! 🙂
Nem inkább100 kB/sec?
Milyen hozzáférésed van?
Remélem nem modemes 😀
[align=right][snapback]106187[/snapback][/align]jóvanna elírtam…
100 kB/sec fölött megy most is…p2p fájlcserélõk esetében ne várj sose álomsebességet, fõleg ha olyan klienst használsz amely nem támogatja a többszálas letöltést
[align=right][snapback]106066[/snapback][/align]álomsebességet eddig csak az azureus adott 100kbit/sec fölött fixen, de ez nem a progi érdeme, hanem a megosztóké
ennek ellenére mldonkey a király…Ha complett, akkor elvileg az összes olyan pl.: windowsos funkció elérhetõ, mely hardware-esen megvalósított. (A többi már software kérdése.)
Töltsd le a back és frontendet, a dokumentációt, és köv. az utasításokat. (Ha nem megy akkor írjál be. Ha valami hibaüzi van már, akkor lehet, hogy tudok is valami értelmeset mondani…vagy nem.)
[align=right][snapback]106077[/snapback][/align]odáig már eljutottam, hyog látja scannert, de az a fájl hiányzik és nem tudom miképpen kell rávenni, hoyg létrehozza, de a slack fórumon már feltettem a kérdést és hátha kapok választ
A sane-project.org-on mit írnak? Támogatott? Milyen projectben?
[align=right][snapback]106073[/snapback][/align]azt írják, hoyg támogatottság: complete
meg kell peccselni a sane-backends -t, majd forgatni szépen
õszerintük libusb-n keresztül csatlakozik
ennyi amit ki tudtam az egészbõl hámozni…Nem lehet csak úgy létrehozni device-okat. Ezek speciális file-ok.
Ilyeneket NE csinálj.
Erre a speciális célra ott van a MAKEDEV ill. makedev, ha van a rendszereden, általában akkor, ha nem devfs-t használ. A slackre most ilyen szempontból nem emlékszem.
Egyébként ezzel úgysem jutnál semmire, mert a kernel indulásakor létrejött volna a file, ha betöltött/betölthetõ drivered lett volna. (Az, hogy megkérdezte: Ki vagy?, és választ kapott, az még nem jelent semmit.)
[align=right][snapback]106069[/snapback][/align]oké értem…
akkor csak a végére fogok jutni 🙂
köszi!
-
SzerzőBejegyzés