gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: fájlcserélõ #1992963
    gUHU
    Felhasználó

      mldonkey ++
      [align=right][snapback]106175[/snapback][/align]

      részemrõl is
      mldonkey++
      🙂

      Hozzászólás: fájlcserélõ #1992962
      gUHU
      Felhasználó

        Azt elhiszem. 🙂
        Viszont akkor neked alapból lehet kb:100KB/sec, akkor nem a „szuperfájlcserélõ”
        viszi a sávot fel. 🙂
        Max a terheltség szólhat bele.
        [align=right][snapback]106240[/snapback][/align]

        de írtam is, hyog nem a proginak köszönhetõ, hoyg ekkora mértékben jön le, hanem a sok megosztásé…
        egyébként tök mindegy… csak jöjjön lefelé 🙂

        Hozzászólás: scanner hol van? #1993024
        gUHU
        Felhasználó

          odáig már eljutottam, hyog látja scannert, de az a fájl hiányzik és nem tudom miképpen kell rávenni, hoyg létrehozza, de a slack fórumon már feltettem a kérdést és hátha kapok választ
          [align=right][snapback]106079[/snapback][/align]

          hölgyeim és uraim 90% -os a siker!

          egyetlen gond van csak
          device is busy ezt kapom mindig… az xsane-tõl és a sane-frontends eszközeitõl is…

          van valakinek valami ötlete?

          Hozzászólás: fájlcserélõ #1992959
          gUHU
          Felhasználó

            Mennyi az alap sávszélesség amit fizetsz?
            [align=right][snapback]106193[/snapback][/align]

            szerzõdés szerint 512 ADSL, de volt az a bõvítés azóta 100 és 130 Kb/sec között van…
            meg vagyok vele elégedve 🙂

            Hozzászólás: fájlcserélõ #1992957
            gUHU
            Felhasználó

              Hát a 100kbit/sec nem sok! 🙂
              Nem inkább100 kB/sec?
              Milyen hozzáférésed van?
              Remélem nem modemes 😀
              [align=right][snapback]106187[/snapback][/align]

              jóvanna elírtam…
              100 kB/sec fölött megy most is…

              Hozzászólás: fájlcserélõ #1992951
              gUHU
              Felhasználó

                p2p fájlcserélõk esetében ne várj sose álomsebességet, fõleg ha olyan klienst használsz amely nem támogatja a többszálas letöltést
                [align=right][snapback]106066[/snapback][/align]

                álomsebességet eddig csak az azureus adott 100kbit/sec fölött fixen, de ez nem a progi érdeme, hanem a megosztóké
                ennek ellenére mldonkey a király…

                Hozzászólás: scanner hol van? #1993023
                gUHU
                Felhasználó

                  Ha complett, akkor elvileg az összes olyan pl.: windowsos funkció elérhetõ, mely hardware-esen megvalósított. (A többi már software kérdése.)
                  Töltsd le a back és frontendet, a dokumentációt, és köv. az utasításokat. (Ha nem megy akkor írjál be. Ha valami hibaüzi van már, akkor lehet, hogy tudok is valami értelmeset mondani…vagy nem.)
                  [align=right][snapback]106077[/snapback][/align]

                  odáig már eljutottam, hyog látja scannert, de az a fájl hiányzik és nem tudom miképpen kell rávenni, hoyg létrehozza, de a slack fórumon már feltettem a kérdést és hátha kapok választ

                  Hozzászólás: scanner hol van? #1993021
                  gUHU
                  Felhasználó

                    A sane-project.org-on mit írnak? Támogatott? Milyen projectben?
                    [align=right][snapback]106073[/snapback][/align]

                    azt írják, hoyg támogatottság: complete
                    meg kell peccselni a sane-backends -t, majd forgatni szépen
                    õszerintük libusb-n keresztül csatlakozik
                    ennyi amit ki tudtam az egészbõl hámozni…

                    Hozzászólás: scanner hol van? #1993019
                    gUHU
                    Felhasználó

                      Nem lehet csak úgy létrehozni device-okat. Ezek speciális file-ok.
                      Ilyeneket NE csinálj.
                      Erre a speciális célra ott van a MAKEDEV ill. makedev, ha van a rendszereden, általában akkor, ha nem devfs-t használ. A slackre most ilyen szempontból nem emlékszem.
                      Egyébként ezzel úgysem jutnál semmire, mert a kernel indulásakor létrejött volna a file, ha betöltött/betölthetõ drivered lett volna. (Az, hogy megkérdezte: Ki vagy?, és választ kapott, az még nem jelent semmit.)
                      [align=right][snapback]106069[/snapback][/align]

                      oké értem…

                      akkor csak a végére fogok jutni 🙂

                      köszi!

                      Hozzászólás: fájlcserélõ #1992949
                      gUHU
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 1,782