Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
köszi!
igazán segítõkészek vagytok! és köszönöm!
ellneben slackware alatt tombolok, de azért megcsinálom azt a könyvtárat :)))
[align=right][snapback]106060[/snapback][/align]na változott a helyzet 🙂
bash-2.05b# sane-find-scanner -q
found USB scanner (UNKNOWN vendor and product) at device /dev/usb/scanner0
found USB scanner (vendor=0x03f0 [Hewlett-Packard], product=0x0205 [HP ScanJet 3300C]) at libusb:003:002
bash-2.05b#mostmár csak a scannert és a /dev/usb/scanner0 fájlt kell valahogy egy életre egymáshoz kötni 🙂
erre van valami ötlet?a hpoj nem ide való, az multifunkciós cuccosokhoz kell, ez pedig egy síma szkenner.
uhu alatt az usb-s szkennerek a /dev/usb/scanner* alatt találhatóak.
ha nincs /dev/usb könyvtárad, hát csinálj 1-et. nálam így néz ki:drwxr-xr-x 1 root root 0 1970-01-01 01:00 usb
alatta meg ez van:
crw-rw-rw- 1 root root 180, 48 1970-01-01 01:00 scanner0
sok cseresznyét
üdv
gaboro
[align=right][snapback]106054[/snapback][/align]köszi!
igazán segítõkészek vagytok! és köszönöm!
ellneben slackware alatt tombolok, de azért megcsinálom azt a könyvtárat :)))vajon ki hadonászott a baltával? 🙂
[align=right][snapback]106046[/snapback][/align]ki más, mint én :)))
de azért próbálok valami megoldást találni :)))
bár nekem az a furcsa, hogy a pendrive-nak létrejön a /dev/sda fájl (lehet, hoyg a scsi mûve)
az scannernek meg nem…
gugliztam és ott is azt javasolják amit én csináltam…„hpusbscsi „
A /dev/scsi-ben kerested?
[align=right][snapback]106043[/snapback][/align]nincs az sem 🙂
szerintem a kernel van elbaltázva 🙂
Lehet nincs modul betöltve hozzá, az hogy kilistázza(lshw, vagy más) még nem jelenti azt hogy a „modul betöltve”. 🙂
[align=right][snapback]106030[/snapback][/align]de hát ott van a írásomban, hoyg a modul be van töltve
ellenben tényleg nincs /dev/usb/ könyvtáram
szóval a fene tudja, hyog mi van…leszdtem mindent ami kell
hpoj -t felpakoltam
ptal-init setup sem találjanéztem a netet természetesen, de aztán kapott egy 2.6.7 kernelt
de vissza fogok erre térni, mert nem hagy nyugodniköszi vizsla! 🙂
itt az én mail címem is:
[email protected]jan 20 -tól a tietek vagyok… 🙂
Hali!
Az lenne a problémám, hogy szeretnék UHU-val tesztelni gépeket. A memória teszt ugye ott van alapba, 3d-t a tuxracer-el 😀 szoktam tesztelni. Ismer valaki esetleg olyan tesztprogramot linux alá, amivel ilyen és ehez hasonló teszteket (pl. hdd, DVD, VGA stb) lehetne futtatni (esetleg egyszerre is).
köszi!
szóval mindig újraregelni?! 🙂 hát azért az lesz egy jó pár e-mail cím stb… 🙂
Nem akarok komoly alkalmazásokat, játékokat futtatni rajta, hanem csak ha netán elvétve valami olyan akadna, ami csak win alatt lenne hajlandó mûködni akkor legyen rá egy kicsit fejlettebb megoldásom, mint multi os több partíción bootmanagerrel…
[align=right][snapback]102724[/snapback][/align]arra tökéletesen zsír…
nekem is van már egy néhány mailcímem 🙂Senki??!?!?! 🙁
[align=right][snapback]102673[/snapback][/align]dehogynem!!!
a 4.5. talán…
a honalpjukon le tudod tölteni és ha regisztrálsz akkor kapsz egy 30 napos kódot, ezt minden 30 napban meg kell hosszabítani (újra kell regelni)
símán felkocog rá az xp, de komolyabb játékok nem mennek rajta (lord of the realm 3 kidobott)
ezentúl macromedia mx2004, corel,adobe,office… gond nélkül megy és a hálózattal sincs komoly probléma… szóval barátásgos…:) -
SzerzőBejegyzés