Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
wget -r http://linuxforum.hu
most epp uhu alol jovok;
folnyomtam egy gnome desktop kepet, ne csak kde legyen:]
[align=right][snapback]100560[/snapback][/align]az amelyiken a pink fehérnemû van az XFCE… nem KDE 🙂
és gdesklets…
csak a a pontosság kedvéért 🙂kb január 20-tól kapható vagyok én is, de addig vizsga hegyek…
php-mysql marketing 🙂ja!!!
ha nagyon nem bolfogultok a rendszerezéssel akkor abban tudok segíteni 🙂
könyvtárosnak tanulok vagy mi a fene 🙂Az dcgui, de nem akarok kötekedni…
Amûgy olyan, majdnem, mint a dc++, uhu alá semmi perc alatt felmegy…killall-ra ne hallgass, azt rajta kívûl még ketten tudják használni max 😀nem én a slacki pinkjével jelentem meg 🙂
En nem rossz 😉
Jo bulast neki
[align=right][snapback]99966[/snapback][/align]BARU ezt javítsd ki légyszi mert erõsen félreérthetõ 🙂 🙂 🙂
de abban igazad van, hyog az is gyógyszer … nagyon sok mindenre 😆 😆 😆pl sms tartalma legyen a nickname
ha pedig lehet akkor a személyes beállításaidban meg tudna az jelenni, hyog mennyi sms-t küldtél a fórumnakrészemrõl akár még a havi ezer is beleférne
Mit szolnatok akkor ha esetleg SMS-ben lehetne „tamogatni” ? Vannak nagyon jo cuccok. Es teny, hogy elereszteni egy SMS-t egyszerubb mint atutalgatni, meg fizetgetni.
udv
-krix-
[align=right][snapback]99917[/snapback][/align]mond a számot és megy az sms
nagyon jó ötlet 😆 -
SzerzőBejegyzés