gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egy teljes oldal tartalmát leszedni #1987859
    gUHU
    Felhasználó
      Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986983
      gUHU
      Felhasználó

        most epp uhu alol jovok;
        folnyomtam egy gnome desktop kepet, ne csak kde legyen:]
        [align=right][snapback]100560[/snapback][/align]

        az amelyiken a pink fehérnemû van az XFCE… nem KDE 🙂
        és gdesklets…
        csak a a pontosság kedvéért 🙂

        gUHU
        Felhasználó

          kb január 20-tól kapható vagyok én is, de addig vizsga hegyek…
          php-mysql marketing 🙂

          ja!!!
          ha nagyon nem bolfogultok a rendszerezéssel akkor abban tudok segíteni 🙂
          könyvtárosnak tanulok vagy mi a fene 🙂

          Hozzászólás: DCPlusPlus #1987769
          gUHU
          Felhasználó

            Az dcgui, de nem akarok kötekedni…
            Amûgy olyan, majdnem, mint a dc++, uhu alá semmi perc alatt felmegy…killall-ra ne hallgass, azt rajta kívûl még ketten tudják használni max 😀

            Hozzászólás: UHU 1.2 csomagok #1987247
            gUHU
            Felhasználó
              Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986976
              gUHU
              Felhasználó

                nem én a slacki pinkjével jelentem meg 🙂

                Hozzászólás: Jobbulást, Patrick! #1985687
                gUHU
                Felhasználó

                  En nem rossz 😉

                  Jo bulast neki
                  [align=right][snapback]99966[/snapback][/align]

                  BARU ezt javítsd ki légyszi mert erõsen félreérthetõ 🙂 🙂 🙂
                  de abban igazad van, hyog az is gyógyszer … nagyon sok mindenre 😆 😆 😆

                  Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986579
                  gUHU
                  Felhasználó

                    pl sms tartalma legyen a nickname
                    ha pedig lehet akkor a személyes beállításaidban meg tudna az jelenni, hyog mennyi sms-t küldtél a fórumnak

                    Hozzászólás: Mennyivel támogatnád a linuxfórumot? #1986788
                    gUHU
                    Felhasználó

                      részemrõl akár még a havi ezer is beleférne

                      Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986575
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Mit szolnatok akkor ha esetleg SMS-ben lehetne „tamogatni” ? Vannak nagyon jo cuccok. Es teny, hogy elereszteni egy SMS-t egyszerubb mint atutalgatni, meg fizetgetni.

                        udv
                        -krix-
                        [align=right][snapback]99917[/snapback][/align]

                        mond a számot és megy az sms
                        nagyon jó ötlet 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 1,782