gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986573
    gUHU
    Felhasználó

      ha esetleg beindul ez a reklámos dolog akkor kell egy felmérést csinálni, hoyg kik látogatják ezt az oldalt (életkor, nem, munka, stb), ennek elõnye, hyog a reklámozni kívánó már lát egy esetleges célcsoportot (szvsz, hyog 19-39 évesek a 50%) aztán ezt lehet küldeni mindenfelé, hoyg kérem ezek vannak és lehet hírdetni…
      aztán meg szépen meg fog élni az oldal…
      és kitermel mindent és mindenkit magának 🙂

      Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986567
      gUHU
      Felhasználó

        nagyon szomorúan olvasom, hyog a pénzen megy a vita…

        fellow -ot nagyon meg tudom érteni és örök hála a sok segítségért!
        véleményem szerint a reklám KELL. márcsak azért is, hoyg javulni tudjon az oldal illetve az üzleti rész egy kicsit megjelenjen itt is. (pl ha nincs reklám akkor honna fogunk tudni dolgokról? — és még mielõtt valaki nekem esik van igazság abban amit írok, mert egy célcsoport vagyunk…(több szempontból is) egyre nagyobb és egyre keresettebb –> Novell)

        példaként meg lehet nézni a külföldi lapokat, hyog ott is van reklám, diszkréten vagy kevésbé de van. Ebbõl élnek.

        valamennyit tudok is segíteni ha szükség van rá

        Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986530
        gUHU
        Felhasználó

          a mester mesterkedik mesterien
          😆 😆 😆

          Hozzászólás: Slaki 10 vs. Mysql? #1986481
          gUHU
          Felhasználó

            Köszi. Már csak menjen a Mysql!
            [align=right][snapback]99617[/snapback][/align]

            :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question:

            Hozzászólás: Slaki 10 vs. Mysql? #1986479
            gUHU
            Felhasználó

              Elnezest, de a magyar fontok meg varhatnak 🙂 .
              Kerdes: nem sikerult a mysql telepitese a cd-rol, mert hibas lett valszeg a letolteskor.
              Utolag, hogyan tudom telepiteni? Van a slakinak sajat gui telepitoje, vagy parancssorbol lehet valahogy? Sima bemasolas nem jott be.
              Koszi.
              [align=right][snapback]99589[/snapback][/align]

              mármint a slacki telepítõ lemezekrõl nem sikerült telepítened, ugye?
              a linuxpackages.net -en megtalálod
              vagy hasonlóan jó ha forrásból tolod fel

              slakinak nincs gui telepítõje csak az amivel találoztál a telepítés folyamán, de abban van egy csomagkezelõ is pkgtool

              Hozzászólás: SQL szerverek #1986418
              gUHU
              Felhasználó

                jelenlegi tudásom szerint a postgre kellne neked, mert a mysql kisebb cuccokhoz van, ekkora méretnél lehet, hyog kifeküdne a kedves 🙂

                Hozzászólás: Teljes weblapok letöltése hogyan? #1986274
                gUHU
                Felhasználó

                  én így szoktam:

                  wget -r http://www.amit.akarsz.hu

                  Hozzászólás: Hang+slapt-get #1983478
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Helló!

                    Még egy kérdés: Hogyan lehet a 10-es Slacki alatt az arts-t kikapcsolni?
                    [align=right][snapback]99213[/snapback][/align]

                    killall artsd
                    vagy az /etc/rc.d/rc.locale fájlba:
                    killall artsd

                    jelenleg ez jut most eszembe 🙂

                    Hozzászólás: „Kultúrsokk” #1986041
                    gUHU
                    Felhasználó

                      a linuxozást slakival kezdeni? hááát… szvsz nem a legjobb ötlet. inkább rakj fel vmi könnyebben használható disztrót (uhu, mandrake, ubuntu), és tanuld meg a linux alapjait… de ez csak az én véleményem…

                      [align=right][snapback]98989[/snapback][/align]

                      aki buherálni akar és a mélyére ásni annak ez nagyon tökéletes!
                      engenm az uhu elkényelmesített, mindenhez van grafikus kütyü, itt meg nincs 🙂
                      akkor mi van? semmi –> konzol!

                      Hozzászólás: Rhythmbox 0.8.8 hiba :-( #1985970
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Hali!
                        Hasznalja vki a Rhythmbox-ot GNOME-ban?? Nalam nem hajlando elindulni, ezt dobja ki 1 ablakban:

                        „Nem lehet létrehozni az audio kimeneti elemet; ellenõrizze a beállításokat”

                        Jah, beallitasok: a program Beallitasok menujeben minden van, csak az nincs, h. pl. ALSA-t vagy OSS-t hasznalnek  :huh:
                        Sokat „szenvedek” ezekkel a „multimedia” cuccokkal: XMMS  vegre szol rendesen, Totem-et ha vmi meghivja, sosem jatszik le semmit. Mplayer persze muxik rendesen  😛 
                        Ki lehet cserelni, h. MPlayer legyen az alap video lejatszo??
                        [align=right][snapback]98864[/snapback][/align]

                        és mik szerepelnek abban a menüben?
                        /dev/dsp meg ilyenek?

                        nézd meg a /dev/sound/ könyvtárad tartalamát és ha ott találsz akkor azt állítsd be a proginak és lehet… hogy szólni fog…
                        de ezt majd a debianos bölcsek kinyilatkoztatják 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 1,782