Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha esetleg beindul ez a reklámos dolog akkor kell egy felmérést csinálni, hoyg kik látogatják ezt az oldalt (életkor, nem, munka, stb), ennek elõnye, hyog a reklámozni kívánó már lát egy esetleges célcsoportot (szvsz, hyog 19-39 évesek a 50%) aztán ezt lehet küldeni mindenfelé, hoyg kérem ezek vannak és lehet hírdetni…
aztán meg szépen meg fog élni az oldal…
és kitermel mindent és mindenkit magának 🙂nagyon szomorúan olvasom, hyog a pénzen megy a vita…
fellow -ot nagyon meg tudom érteni és örök hála a sok segítségért!
véleményem szerint a reklám KELL. márcsak azért is, hoyg javulni tudjon az oldal illetve az üzleti rész egy kicsit megjelenjen itt is. (pl ha nincs reklám akkor honna fogunk tudni dolgokról? — és még mielõtt valaki nekem esik van igazság abban amit írok, mert egy célcsoport vagyunk…(több szempontból is) egyre nagyobb és egyre keresettebb –> Novell)példaként meg lehet nézni a külföldi lapokat, hyog ott is van reklám, diszkréten vagy kevésbé de van. Ebbõl élnek.
valamennyit tudok is segíteni ha szükség van rá
a mester mesterkedik mesterien
😆 😆 😆Köszi. Már csak menjen a Mysql!
[align=right][snapback]99617[/snapback][/align]:icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question:
Elnezest, de a magyar fontok meg varhatnak 🙂 .
Kerdes: nem sikerult a mysql telepitese a cd-rol, mert hibas lett valszeg a letolteskor.
Utolag, hogyan tudom telepiteni? Van a slakinak sajat gui telepitoje, vagy parancssorbol lehet valahogy? Sima bemasolas nem jott be.
Koszi.
[align=right][snapback]99589[/snapback][/align]mármint a slacki telepítõ lemezekrõl nem sikerült telepítened, ugye?
a linuxpackages.net -en megtalálod
vagy hasonlóan jó ha forrásból tolod felslakinak nincs gui telepítõje csak az amivel találoztál a telepítés folyamán, de abban van egy csomagkezelõ is pkgtool
jelenlegi tudásom szerint a postgre kellne neked, mert a mysql kisebb cuccokhoz van, ekkora méretnél lehet, hyog kifeküdne a kedves 🙂
én így szoktam:
wget -r http://www.amit.akarsz.hu
Helló!
Még egy kérdés: Hogyan lehet a 10-es Slacki alatt az arts-t kikapcsolni?
[align=right][snapback]99213[/snapback][/align]killall artsd
vagy az /etc/rc.d/rc.locale fájlba:
killall artsdjelenleg ez jut most eszembe 🙂
a linuxozást slakival kezdeni? hááát… szvsz nem a legjobb ötlet. inkább rakj fel vmi könnyebben használható disztrót (uhu, mandrake, ubuntu), és tanuld meg a linux alapjait… de ez csak az én véleményem…
[align=right][snapback]98989[/snapback][/align]
aki buherálni akar és a mélyére ásni annak ez nagyon tökéletes!
engenm az uhu elkényelmesített, mindenhez van grafikus kütyü, itt meg nincs 🙂
akkor mi van? semmi –> konzol!Hali!
Hasznalja vki a Rhythmbox-ot GNOME-ban?? Nalam nem hajlando elindulni, ezt dobja ki 1 ablakban:„Nem lehet létrehozni az audio kimeneti elemet; ellenõrizze a beállításokat”
Jah, beallitasok: a program Beallitasok menujeben minden van, csak az nincs, h. pl. ALSA-t vagy OSS-t hasznalnek :huh:
Sokat „szenvedek” ezekkel a „multimedia” cuccokkal: XMMS vegre szol rendesen, Totem-et ha vmi meghivja, sosem jatszik le semmit. Mplayer persze muxik rendesen 😛
Ki lehet cserelni, h. MPlayer legyen az alap video lejatszo??
[align=right][snapback]98864[/snapback][/align]és mik szerepelnek abban a menüben?
/dev/dsp meg ilyenek?nézd meg a /dev/sound/ könyvtárad tartalamát és ha ott találsz akkor azt állítsd be a proginak és lehet… hogy szólni fog…
de ezt majd a debianos bölcsek kinyilatkoztatják 🙂 -
SzerzőBejegyzés