gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Programok UHU 1.1 #1973437
    gUHU
    Felhasználó

      na szóval a mi sulinkba még egy nyomorult szkenner sem volt szkennelés órára…, wlan? phöööö

      Hozzászólás: Programok UHU 1.1 #1973434
      gUHU
      Felhasználó

        Te nagyon, nagyon tévedsz!!
        Megkérdeznék – kell?
        Mire te – igen.
        – Az nagyszerû, úgyis jó lenne nekünk ilyen, itt a számla. 🙂
        [align=right][snapback]84150[/snapback][/align]

        remélem, hoyg neked van igazad,
        szerinted melyik suliba járok ahol ennyire szolgáltatáscentrikusak? 😀

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947850
        gUHU
        Felhasználó
          Hozzászólás: Programok UHU 1.1 #1973432
          gUHU
          Felhasználó

            Hát vinni kell a kis notebookot wlannal…
            [align=right][snapback]84118[/snapback][/align]

            😀 😀 😀
            a notebook még oké, mert az amilo még itt van, de a wlan nem rajtam múlik… suliban megkérdezném: „Wlan van?”
            kereszttel rohannának nekem… 😀 😀

            Hozzászólás: eger cursor tema valtoztatas #1973722
            gUHU
            Felhasználó

              jobb klikk beállítások és ott kéne lennie, talán

              Hozzászólás: Programok UHU 1.1 #1973429
              gUHU
              Felhasználó

                uhuban vagy slackban?

                most nem tudom meggnézni mert elõadáson vagyok 🙂

                Hozzászólás: régi HDD -> új HDD #1973197
                gUHU
                Felhasználó

                  grubot újrahúzni: uhulinux/tudásbázis…  😀  keresd meg…

                  jelenleg hasonló harcom van egy debiannal, tégy egy próbát: (én nem merek 🙂 ) bebutulsz livecdrõl, és mcben átmásolod a régi rootot az új rootra, a régi home-t az újra. kb 20 perc alatt átmegy. ha így csinálod, esetleg néhány symlink szállhat el, de szerintem az sem. utána grub-install, és kész vagy. grub áttelepítése néven nézz be a debian kérdések közé…  😛
                  [align=right][snapback]84064[/snapback][/align]

                  én úgy vettem észre, hoyg a szimlinket rootként megmaradnak

                  Hozzászólás: Programok UHU 1.1 #1973427
                  gUHU
                  Felhasználó

                    én a usr/local/src -be rakom a forrásokat,de
                    ./configure –prefix=/usr/local/adok neki egy könyvtárnevet
                    szoktam csinálni

                    így ott lesz egy könyvtár… aztán
                    make
                    make install

                    és megvan
                    aztán a usr/sbin -be
                    szimlink és userként megy

                    bár ez slack alatt van

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947848
                    gUHU
                    Felhasználó

                      akarok egy ilyet 😀

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947843
                      gUHU
                      Felhasználó

                        vizsla szószerint mondom, de képtelen vagy… 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,782