Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
na szóval a mi sulinkba még egy nyomorult szkenner sem volt szkennelés órára…, wlan? phöööö
Te nagyon, nagyon tévedsz!!
Megkérdeznék – kell?
Mire te – igen.
– Az nagyszerû, úgyis jó lenne nekünk ilyen, itt a számla. 🙂
[align=right][snapback]84150[/snapback][/align]remélem, hoyg neked van igazad,
szerinted melyik suliba járok ahol ennyire szolgáltatáscentrikusak? 😀Hát vinni kell a kis notebookot wlannal…
[align=right][snapback]84118[/snapback][/align]😀 😀 😀
a notebook még oké, mert az amilo még itt van, de a wlan nem rajtam múlik… suliban megkérdezném: „Wlan van?”
kereszttel rohannának nekem… 😀 😀jobb klikk beállítások és ott kéne lennie, talán
uhuban vagy slackban?
most nem tudom meggnézni mert elõadáson vagyok 🙂
grubot újrahúzni: uhulinux/tudásbázis… 😀 keresd meg…
jelenleg hasonló harcom van egy debiannal, tégy egy próbát: (én nem merek 🙂 ) bebutulsz livecdrõl, és mcben átmásolod a régi rootot az új rootra, a régi home-t az újra. kb 20 perc alatt átmegy. ha így csinálod, esetleg néhány symlink szállhat el, de szerintem az sem. utána grub-install, és kész vagy. grub áttelepítése néven nézz be a debian kérdések közé… 😛
[align=right][snapback]84064[/snapback][/align]én úgy vettem észre, hoyg a szimlinket rootként megmaradnak
én a usr/local/src -be rakom a forrásokat,de
./configure –prefix=/usr/local/adok neki egy könyvtárnevet
szoktam csinálniígy ott lesz egy könyvtár… aztán
make
make installés megvan
aztán a usr/sbin -be
szimlink és userként megybár ez slack alatt van
akarok egy ilyet 😀
vizsla szószerint mondom, de képtelen vagy… 😀
-
SzerzőBejegyzés