gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969440
    gUHU
    Felhasználó

      Mikor ? Csempészéskor  😀  😀
      [align=right][snapback]84566[/snapback][/align]

      na ez nem ér!!!!
      mondjuk attól függ mit csempészek és hova…
      😛 😛 😛 B) 😀 😆 B)

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969434
      gUHU
      Felhasználó

        Az erõt sok ember használja, csak nem bitti, hogy jól. 🙂
        Van aki használja, van aki próbálja keresni az erõt…

        pacseee
        [align=right][snapback]84552[/snapback][/align]

        én is használom…
        jedi rulz

        Hozzászólás: hálókártya install #1974028
        gUHU
        Felhasználó

          mintah valahol olvastam volna, hogy ezt a karikt intelként ismeri fel, lehet ez a gond…
          nézz utánna a neten, talán hup-on?
          gugli

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969395
          gUHU
          Felhasználó

            Itt nem arról van szó, hogy kell vagy nem kell.
            Valahol belül jólesik.
            [align=right][snapback]84478[/snapback][/align]

            végre valaki akinek van sejtelme, hoyg ott benn nálatok mi történik…
            néha a falnak megyek ettõl, számomra érthetetlen…

            😀 😀 😀

            Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973865
            gUHU
            Felhasználó

              olaj… gratulalok… csinald csak.majd ha mindenhol szetcsapkodja nezel. zsirozsni szokas. abbol se mind1 melyik, a hagyteljesitemenyuekhez szant kell, mert az nem lesz folyekony a hotol… sarga szinu olajat keress. de ennyi erovel mehet kozben lottyints ra egy bogre vizet a tapra azt kesz. :>
              [align=right][snapback]84420[/snapback][/align]

              köszönöm a jótanácsot, de gépésznek tanultam és tisztában vagyok, hyog miképpen mûködnek a csapágyak, egyszerûen csak érdeklõdtem, hogy ilyenkor mit érdemes tenni(mert egy számítógép!=robbanómotor), de azért még egyszer köszi 😀

              Hozzászólás: Andrew S. Tanenbaum: Számítógép hálozatok #1973839
              gUHU
              Felhasználó

                Na mindegy itt van magyarul 6900 ft.
                http://www.panem.hu/a_katlist.php?katid=35
                [align=right][snapback]84257[/snapback][/align]

                csak ennyi? azt hittem, hogy tíz fölöt van

                Hozzászólás: Andrew S. Tanenbaum: Számítógép hálozatok #1973836
                gUHU
                Felhasználó

                  mldonkey?

                  Hozzászólás: Andrew S. Tanenbaum: Számítógép hálozatok #1973831
                  gUHU
                  Felhasználó

                    nekem még a gurum csak megmutatta 😀 😀 😀

                    ha kezembe adná beszkennelném 😀 😀 😀

                    Hozzászólás: Programok UHU 1.1 #1973439
                    gUHU
                    Felhasználó

                      persze, hoyg van! sok pénzes marhának ezt is meg kell tanítani

                      gondolj bele mi lesz akkor amikor komolyan fogunk programozni:
                      php-perl-html-css-mysql-c++-java ezt így mind

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947853
                      gUHU
                      Felhasználó

                        aki szeret keresni:
                        http://www.nda.hu
                        hektar.sztaki.hu
                        http://www.webkat.hu
                        http://www.mokka.hu
                        magyar doksikra!

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 1,782