Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ja, eltávolítod a libwalletclient-et… 😀
[align=right][snapback]80745[/snapback][/align]de nincs is fenn…hiányolja, mintha az élete múlna rajta… 😀
nekem meg azért néha kéne a kedit…
bocsánat, hoyg közbeszólok, de a libwalletclient error -ra van valami megoldás, mert a neten szinte semmit sem találok…
enélkül meg nem megy a kde-s cuccok nagy része
Majd ha a p@na kerepel 😉 😉 😉 😉 😉
(Walter Matthau)
[align=right][snapback]80730[/snapback][/align]tudja azt is csak meg kell dolgozni 😀 😀 😀
deproot -nak a swaret.org..
tudtok másik helyet ahonnan ezt le lehet kérni?
jah, meg enis tudok irni ugye (nyagyobb) 🙂
[align=right][snapback]80717[/snapback][/align]szerintem bõven belefér 😀 😀
de ha lehet én is kérem a cuccot…
kérdés:
miért van, hoyg 9.1 csomijait símán felrakja a swaret, míg a 10 csomijait nem, valami depedency gondja van, aztán megy a swaret.org -ra ami nem elérhetõvan a swaretnak valami más helye?
10 csomik mehetnek 9.1-re?
gondolok a quantára(3.2)Nocsak, nocsak! Híres emberek is vannak köztünk. 😀
[align=right][snapback]80648[/snapback][/align]http://www.google.co.hu/search?hl=hu&ie=UT…es%C3%A9s&meta=
😀
hat ha vki szepen lefejtene textbe, akkorsem lennek szomoru.
„a vilag legnyagyobb magyar faqhowtomanja”
[align=right][snapback]80697[/snapback][/align]azt hiszem eközben rálelne istenre néhányszor 😀
Udv!
Mint a Shrek2-ben a kandur??
:)))Toma_
[align=right][snapback]80635[/snapback][/align]tõlem tanulta… 😀 😀 😀
szerencsénkre itt illik segíteni…
meg jó emberek is vannak itt, meg a Linuxos közösségekben… 😀
Szerintem – bár ez lehet hogy sokaknak nem tetszik – a következõket tettem volna a fiúk helyében.
T. Uraim, szeretettel várom azt az 5 fõs nemzetközi orvoscsoportot, aki mellé én is adok 5 fõt, hogy ugyan nyúlkáljanak oda ahova akarnak, tükrözzenek meg, nézzenek a seggembe, és mondjanak valamit.
1, Ha tiszta vagyok, akkor ugyanazzal a lendülttel ki is nyalhatják a fent említett testrészemet, mert akkor a kártérítési pert akasztok a nyakukba, hogy rámegy az olimpia fél költségvetése.
2. Ha nem vagyok tiszta, akkor meg viszzaküldöm az érmemet, az újságok meg megírják, hogy szar ember vagyok.
[align=right][snapback]80620[/snapback][/align]ehhez hasonló korrektséget nem nagyon látni sehol…
de nekem tetszik
😀 😀 😀 -
SzerzőBejegyzés