gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955296
    gUHU
    Felhasználó

      Ja, eltávolítod a libwalletclient-et… 😀
      [align=right][snapback]80745[/snapback][/align]

      de nincs is fenn…hiányolja, mintha az élete múlna rajta… 😀

      nekem meg azért néha kéne a kedit…

      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955294
      gUHU
      Felhasználó

        bocsánat, hoyg közbeszólok, de a libwalletclient error -ra van valami megoldás, mert a neten szinte semmit sem találok…

        enélkül meg nem megy a kde-s cuccok nagy része

        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955290
        gUHU
        Felhasználó

          Majd ha a p@na kerepel  😉  😉  😉  😉  😉
          (Walter Matthau)
          [align=right][snapback]80730[/snapback][/align]

          tudja azt is csak meg kell dolgozni 😀 😀 😀

          deproot -nak a swaret.org..

          tudtok másik helyet ahonnan ezt le lehet kérni?

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947794
          gUHU
          Felhasználó

            jah, meg enis tudok irni ugye (nyagyobb) 🙂
            [align=right][snapback]80717[/snapback][/align]

            szerintem bõven belefér 😀 😀

            de ha lehet én is kérem a cuccot…

            Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955287
            gUHU
            Felhasználó

              kérdés:
              miért van, hoyg 9.1 csomijait símán felrakja a swaret, míg a 10 csomijait nem, valami depedency gondja van, aztán megy a swaret.org -ra ami nem elérhetõ

              van a swaretnak valami más helye?

              10 csomik mehetnek 9.1-re?
              gondolok a quantára(3.2)

              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955282
              gUHU
              Felhasználó

                Nocsak, nocsak! Híres emberek is vannak köztünk. 😀
                [align=right][snapback]80648[/snapback][/align]

                http://www.google.co.hu/search?hl=hu&ie=UT…es%C3%A9s&meta=

                😀

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947791
                gUHU
                Felhasználó

                  hat ha vki szepen lefejtene textbe, akkorsem lennek szomoru.
                  „a vilag legnyagyobb magyar faqhowtomanja”
                  [align=right][snapback]80697[/snapback][/align]

                  azt hiszem eközben rálelne istenre néhányszor 😀

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955280
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Udv!
                    Mint a Shrek2-ben a kandur??
                    :)))

                    Toma_
                    [align=right][snapback]80635[/snapback][/align]

                    tõlem tanulta… 😀 😀 😀

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955278
                    gUHU
                    Felhasználó

                      szerencsénkre itt illik segíteni…

                      meg jó emberek is vannak itt, meg a Linuxos közösségekben… 😀

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947782
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Szerintem – bár ez lehet hogy sokaknak nem tetszik – a következõket tettem volna a fiúk helyében.

                        T. Uraim, szeretettel várom azt az 5 fõs nemzetközi orvoscsoportot, aki mellé én is adok 5 fõt, hogy ugyan nyúlkáljanak oda ahova akarnak, tükrözzenek meg, nézzenek a seggembe, és mondjanak valamit.
                        1, Ha tiszta vagyok, akkor ugyanazzal a lendülttel ki is nyalhatják a fent említett testrészemet, mert akkor a kártérítési pert akasztok a nyakukba, hogy rámegy az olimpia fél költségvetése.
                        2. Ha nem vagyok tiszta, akkor meg viszzaküldöm az érmemet, az újságok meg megírják, hogy szar ember vagyok.
                        [align=right][snapback]80620[/snapback][/align]

                        ehhez hasonló korrektséget nem nagyon látni sehol…

                        de nekem tetszik
                        😀 😀 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 1,782