Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sziasztok!
nagy öröm ért siekrült a szkennert belõni salck 10 alatt, uhu alatt nem megy…de hiányol a xsane valami eula text nyavaját…
tudjátok mi ez? valaki találkozott már ilyennel? googli nem sokat mond, csak .rpm csomikkal jön10 slackihoz van valakinek swaret.conf -ja?
nekem csak az van ami 9.1 alá való…. swaret.org meg nem elérhetõa lista kellene csak , hoyg honnan tud dolgozni…
Most jöttem haza a moziból és úgy gondoltam, hogy valakinek el kell mesélnem a tapasztalatomat. Talán ez a legalkalmasabb hely a fórumon belül. Szóval a Spiderman-t láttam és borzasztó volt. Ha megnézitek, akkor csak és kizárólag nõi személy kíséretében, különben agyon unjátok magatokat. Nem vicc. Mégegy ilyen agyonvontatott filmre nem is emlékszem. Remélem nem trafáltam senki lelkébe, de ezt el kellett mondanom.
de azért rremélem te nõvel voltál :))
máskor szólj és meghagyom és megkapod, hogy ne csessz el szar filmekre zsöcit… 😆 😆
nem lehet, hogy root -ként akartad indítani? vagy éppen userként? vagy valami jogosultsági gikszer?
nézd meg, hogy mi futott közben meg ilyenek és írd be ide…találd meg azt a kombinációt amikor a hiba elõidézhetõ
nézd meg a logileokat… /var/log/…..
bár a susenél a fene tudja már, hoyg mi van…nem ismerem azokat a nyelveket, de nekem pont jó a php
de így még nem halottam megfogalmazni azt a káoszt amit meg lehet vele csinálni 🙂
én hasonlókban gondolkodom, csak php-vala php nem jó?
nekem slacki alatti kernelem 2,5 mega, szerintem a 22. össze tudod nyomni kicsikére minden modul nélkül…
találkoztam a volt fõbérlõmme, neki xp-je van és most kapott netet, van minden vírusírtó nyavajája…
modta, hoyg a flashget 20 perc után ledobja és nem tudom-e, hoyg mi lehet a gond?
(a srácnak én mutattam meg egy-két dolgot akkoriban, egy kis html, daemon-tools, meg hasonlók)
de tudom mi a gond! _mondtam nei, enyhe fény csillanása a szemekben!!!
-Nem Linux van a gépeden!!!!!
– az meg mi? – kérdezte….nemsoká kap egy live-uhu-t :)))
de lehet, hoyg ezzel a lemezzel kéne kezdeni?
egyébként ha nulláz mindent akkkor az hasznos is, mert fostalicsk után rendesen kell takarítani, mert az a nyomorult progi nem nulláz, formázás és újratelepítés után a norton megtalálja a régi beállításait!!!! (anyád (:)),….. a szúnyogok!!!)
szóval hasznos lessz ez!!!!
és így lehet megalapozni egy barátáságot…. 😆 😆 😆 😆
hol találtad?
ez már azért durva…de ötletes… 😆 😆 😆
-
SzerzőBejegyzés