gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947750
    gUHU
    Felhasználó

      ez nagyon frankó…

      van egy jóbarátom akivel sörözni szoktunk, õ az aki mindig cseszeget a linux miatt, erre a pólóra nem tudna mit mondani… 😆

      Hozzászólás: Linux matrica vs BSA #1920864
      gUHU
      Felhasználó
        Hozzászólás: Vége a Linux „Szabadságának”??? #1965611
        gUHU
        Felhasználó

          [email protected]

          ide kérném ha lehet 🙂

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947748
          gUHU
          Felhasználó

            oké… 8)

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947746
            gUHU
            Felhasználó

              bocs,de a modult nem forgattam be 😳 😳 😳

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947745
              gUHU
              Felhasználó

                Nos amit adtam, azzal lehet tanulni, ha, ha, ha… 😆 
                Egyébként felteszem ftp-re a zenét, sõt az egész klasszikus rock válogatást, mert abban van, ha gondolod.
                A szöveget, majd késõbb, még csak félig van kész.

                na igen abból lehet spacholni rendesen…

                hát bizniszelhetünk, mert nekem is van vagy 100 gigányi muzsikám… és nem rosszak…

                apropó kérdés: pörgettem egy 2.6.5 -t és nem szól a hang, oké alsamixer, de :

                function snd_ctl_open failed for default: No such device

                mi a baja?
                rakjam fel az alsa dolgokat külön?, mintha gergo írta volna valahol…

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947743
                gUHU
                Felhasználó

                  Akkor nesze:
                  http://www.xtreme-fun.de/html/specials/specials-bier.html

                  nagyon tüchtig, csakhogy maradjunk a németnél, egyébként, most az amunkám, hoyg regggel nyolctól 12:30 németül tanuljak…
                  novemberben alapfokra vizsgázom…

                  ja és fizetnek is…

                  én meg egy kernelt fordítok binárisba…
                  biztosan az is jó…zene…

                  ha ferdítetted akkor légyszi prezentáld, mert azért csak szeretném tudni mire ráztam a fejemet… 😆 😆 😆 😆

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947740
                  gUHU
                  Felhasználó

                    „Möchten Sie noch ein Bier?”

                    Alkoholfreies Bier – Nein, Danke!
                    Borsodi, jaaa!!
                    Natürlich, aber ein Bier, nein.

                    szóval többet akarsz!!!!

                    http://images.google.co.hu/images?hl=hu&lr…nG=Keres%C3%A9s

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947738
                    gUHU
                    Felhasználó

                      Möchten Sie noch ein Bier? JA!!!!!!

                      ez sem rossz, halottam valamikor, na megyek és slackizok egy kicsit…

                      gUHU
                      Felhasználó

                        házas társ fa papucsal történõ motivállása.
                        (Fûggetlen vagyok)

                        De alig várod, hogy kipróbálhasd! 😆

                        REIKI mesterek gyûlõlik az eröszakot.

                        Azért szabadalmaztatnám mert akkor megszûnne a papucsférj kategoria, illetve nekem adozna az elkövetõ anyagilag és ezzel is a béke irányába lenne motiválva.

                        Reiki mester vagy? Te is? 😆 😆 😆 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 1,782