Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a megoldást passz, de visszaállni könnyen tudsz, ha jól látom a 3.5 oregontól származik, a .91 meg sagától, innentõl kezdve csak a synapticban kell kattogni a Csomag -> Verzió kényszerítése menüre.
OFF
köszi a lokalizációs bug jelzését, javítva 🙂
ONAz 1.2 frissített verzió csak 1-2 súlyosabb hibát javít, lényegi változás nincs. A felsorolt hibákról pedig nem a disztrib tehet, szerintem. Pl. meg kéne nézni az mplayer beállításait és átallítani a videokimenetet, meg a hupwikibõl kikotorni az nvidia leírást.
A nyelvtan doga meg nem azért van, hogy az életedet keserítse (a látszat ellenére pl. kisbetu se ezért cseszegeti népet) és meglehetõsen gáz, ha nem használsz pontot és vesszõt, Zoli leírta, hogy miért.Ráadásul valami olyet szedtem ki indulásból ami miatt már nemtudok X alatt bejelentkezni, se rootal se massal
Akkor az a ready lehetett. Mibõl gondoltad, hogy az nem kell? A leírása elég egyértelmû.
Sebaj, live cd be, /etc/runlevel.d/custom/ready.service szerkeszt,Code:Runlevels=12345beleír és visszakapod a bejelentkezést.
Egy ps aux kimenetet meg nyugodtan beszúrhatsz, van hely. Meg azt is, hogy miket használsz, van nyomtató, levelezés localhostról, wines hálózat, linuxos hálózat, egyebek?Csak a forrásból történõ telepítés marad lehetõségként?
Lehet esetleg írni az uhu haladó listára, hogy szeretnél kérni csomagot, a forrás helyének megjelölésével. Mondjuk a fordítás se túl bonyolult, esetleg kell egy –prefix=/usr a configurenak , hogy a gimp is lássa, de nem bonyolult.
de minek egy olyan topik ami üres?
Na _ez_ egy jó kérdés.
Azzal a tévképzettel viszont sürgõsen számolj le, hogy a verziószám abszolútértéke és a disztribúció (program) minõsége/elkészültsége között bármi összefüggés van. Nincs.
Igen.
Az az oka, hogy sok programot/szolgáltatást tölt bele a memóriába.Nekem az a problémám hogy nem tudok hírt beküldeni.
más se nagyon,
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=16402.new#new
és nekem is ezt mondja 🙁Mivel ugy latom, hogy nincs jogosultsagom hireket bekuldeni,
Csakhogy ez nem feature, hanem bug.
Bus 001 Device 002: ID 043e:7012 LG Electronics USA, Inc.
Errõl az eszközazonosítóról a google nem tud semmit. Nem túl biztató 🙁
-
SzerzőBejegyzés