kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 431-440 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: KDE frissítés + UHU menü #2043197
    kelemengabor
    Felhasználó

      a megoldást passz, de visszaállni könnyen tudsz, ha jól látom a 3.5 oregontól származik, a .91 meg sagától, innentõl kezdve csak a synapticban kell kattogni a Csomag -> Verzió kényszerítése menüre.

      Hozzászólás: Gnomemeeting 1.2.2 mûködési problémák #2043280
      kelemengabor
      Felhasználó

        OFF
        köszi a lokalizációs bug jelzését, javítva 🙂
        ON

        kelemengabor
        Felhasználó

          Az 1.2 frissített verzió csak 1-2 súlyosabb hibát javít, lényegi változás nincs. A felsorolt hibákról pedig nem a disztrib tehet, szerintem. Pl. meg kéne nézni az mplayer beállításait és átallítani a videokimenetet, meg a hupwikibõl kikotorni az nvidia leírást.
          A nyelvtan doga meg nem azért van, hogy az életedet keserítse (a látszat ellenére pl. kisbetu se ezért cseszegeti népet) és meglehetõsen gáz, ha nem használsz pontot és vesszõt, Zoli leírta, hogy miért.

          Hozzászólás: sok ramot zabál az uhu #2043263
          kelemengabor
          Felhasználó

            Ráadásul valami olyet szedtem ki indulásból ami miatt már nemtudok X alatt bejelentkezni, se rootal se massal

            Akkor az a ready lehetett. Mibõl gondoltad, hogy az nem kell? A leírása elég egyértelmû.
            Sebaj, live cd be, /etc/runlevel.d/custom/ready.service szerkeszt,

            Code:
            Runlevels=12345

            beleír és visszakapod a bejelentkezést.
            Egy ps aux kimenetet meg nyugodtan beszúrhatsz, van hely. Meg azt is, hogy miket használsz, van nyomtató, levelezés localhostról, wines hálózat, linuxos hálózat, egyebek?

            Hozzászólás: gimp gap #2019292
            kelemengabor
            Felhasználó

              Csak a forrásból történõ telepítés marad lehetõségként?

              Lehet esetleg írni az uhu haladó listára, hogy szeretnél kérni csomagot, a forrás helyének megjelölésével. Mondjuk a fordítás se túl bonyolult, esetleg kell egy –prefix=/usr a configurenak , hogy a gimp is lássa, de nem bonyolult.

              Hozzászólás: Frugalware csomagok #2043240
              kelemengabor
              Felhasználó

                de minek egy olyan topik ami üres?

                Na _ez_ egy jó kérdés.

                Azzal a tévképzettel viszont sürgõsen számolj le, hogy a verziószám abszolútértéke és a disztribúció (program) minõsége/elkészültsége között bármi összefüggés van. Nincs.

                Hozzászólás: sok ramot zabál az uhu #2043256
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Igen.
                  Az az oka, hogy sok programot/szolgáltatást tölt bele a memóriába.

                  Hozzászólás: Újabb írási gond #2032490
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Nekem az a problémám hogy nem tudok hírt beküldeni.

                    más se nagyon,
                    http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=16402.new#new
                    és nekem is ezt mondja 🙁

                    Hozzászólás: Hivatalos magyar ubuntu oldal #2041506
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Mivel ugy latom, hogy nincs jogosultsagom hireket bekuldeni,

                      Csakhogy ez nem feature, hanem bug.

                      Hozzászólás: USB mp3 lejátszó #2041389
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Bus 001 Device 002: ID 043e:7012 LG Electronics USA, Inc.

                        Errõl az eszközazonosítóról a google nem tud semmit. Nem túl biztató 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 431-440 / 2,228