Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
H Miki wrote:Akkor a RAM miatt lehet.
Csak 64 Megás RAM van benne.
Sajnos pénzem most nincs rá, úgyhogy maradok graf felület nélkül. 🙁
nono… a 128 mega az a 10.0-hoz kell, a régebbi verziók kevesebbel is beérik, szóval ne add fel. szóval akkor a szokásos eljrást nézzük: /etc/X11/XF86.conf fájlt csatold, meg a /var/log alól az xfree86.0.log-ot, és áruld el, milyen videokártyád van.
Az Uhu meg UTF-8-at használ.
Nem.
A gnome és a kde használ utf-8-at. Az uhu iso-hagyományosat használ, majd a következõ fog teljesen utf-8 alapon üzemelni.
Egyébként miért nem írja ki a k3b, valami hibaüzenet?milyen videokártya?
valószínûleg csak roszzak a beállítások és nem gép nem bírja, legfeljebb kicsit lassú leszCsiszi wrote:vagy nem jót írok be…ez lesz az 🙂
root=/dev/hda5 noinitrd
ezek a kernel paraméterei, tehát a kernel image (linux, linux26 stb) után adod meg õket.a többi partíció címzése ugrik egyet, grub nem fog neki örülni, de ez könnyen javítható a menu.lst-ben+fstab-ban, lehetõleg újraboot elõtt, egyéb baj nem valószínû, hogy lesz.
mudlika wrote:gondolom ez az ami nekem kell
nem?de
apt-get install wine
aztán hajrácsomagkezelõben. synaptic van fent?
Azt kellene kinyomozni, hogy amit máshol láttál, azt hogy hívják, mert ennyibõl nem ismerõs.
(btw mondj egy-két olyan programot, ami kell neked és nincs belõle suse csomag.)vizsla wrote:Igen su… jelszó.kernel /boot/aida.img
ezt a grub menu.lst-be vagy a parancssorába közvetlenül. -
SzerzőBejegyzés