kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 441-450 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Telepítési gondok! Segítség! #2042431
    kelemengabor
    Felhasználó
      H Miki wrote:
      Akkor a RAM miatt lehet.

      Csak 64 Megás RAM van benne.

      Sajnos pénzem most nincs rá, úgyhogy maradok graf felület nélkül. 🙁

      nono… a 128 mega az a 10.0-hoz kell, a régebbi verziók kevesebbel is beérik, szóval ne add fel. szóval akkor a szokásos eljrást nézzük: /etc/X11/XF86.conf fájlt csatold, meg a /var/log alól az xfree86.0.log-ot, és áruld el, milyen videokártyád van.

      Hozzászólás: #2041123
      kelemengabor
      Felhasználó

        Az Uhu meg UTF-8-at használ.

        Nem.
        A gnome és a kde használ utf-8-at. Az uhu iso-hagyományosat használ, majd a következõ fog teljesen utf-8 alapon üzemelni.
        Egyébként miért nem írja ki a k3b, valami hibaüzenet?

        Hozzászólás: Telepítési gondok! Segítség! #2042427
        kelemengabor
        Felhasználó

          milyen videokártya?
          valószínûleg csak roszzak a beállítások és nem gép nem bírja, legfeljebb kicsit lassú lesz

          Hozzászólás: Debian install CD – rescue #2040826
          kelemengabor
          Felhasználó
            Csiszi wrote:
            vagy nem jót írok be…

            ez lesz az 🙂
            root=/dev/hda5 noinitrd
            ezek a kernel paraméterei, tehát a kernel image (linux, linux26 stb) után adod meg õket.

            Hozzászólás: particó méretének változtatása #2033893
            kelemengabor
            Felhasználó

              a többi partíció címzése ugrik egyet, grub nem fog neki örülni, de ez könnyen javítható a menu.lst-ben+fstab-ban, lehetõleg újraboot elõtt, egyéb baj nem valószínû, hogy lesz.

              Hozzászólás: Debian alá Paint shop pro #2040958
              kelemengabor
              Felhasználó
                mudlika wrote:
                gondolom ez az ami nekem kell
                nem?

                de
                apt-get install wine
                aztán hajrá

                Hozzászólás: Debian + XMMS + WMA ?? #2041101
                kelemengabor
                Felhasználó

                  csomagkezelõben. synaptic van fent?

                  Hozzászólás: Forráscsomag telepítõ program Suse 10hez #2041065
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Azt kellene kinyomozni, hogy amit máshol láttál, azt hogy hívják, mert ennyibõl nem ismerõs.
                    (btw mondj egy-két olyan programot, ami kell neked és nincs belõle suse csomag.)

                    Hozzászólás: 60 Hz – mindenképp? #2011386
                    kelemengabor
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      Igen su… jelszó.
                      Hozzászólás: UHU Linux 1.2 kernel aida.img #2041007
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        kernel /boot/aida.img
                        ezt a grub menu.lst-be vagy a parancssorába közvetlenül.

                      10 bejegyzés megtekintése - 441-450 / 2,228