Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
windows alatt ezt legegyszerûbben totalcommanderrel lehet, entert nyomsz az .md5 fájlon és már számolja is.
Nicky Nygaro wrote:OK, azt kb tudtam eddig is, amit Legolas kolléga írt.Ezen a nyomvonalon elindulva inkább flasht csinálj belõle, mert a linkeket még meg lehet oldani, de az animációkat már nem…
Nemjó, az pont hogy nem kompatibilis minden rendszerrel 😛
Inkább az animgifet! 😀Aha. (a fejlesztõi terjesztések szépségei, 96. fejezet :))
Akkor momentán az van, hogy várni kellene pár napot, míg feltöltik a csomag megfelelõ verzióját, aztán próbálkozni ezzel az apt-gettel.
Addig is vissza lehet térni az eredeti problémához, ha sikerül, örülünk, különben várunk amíg az apt megjavul.Az nemjó. Elõbb meg kellene oldani az apt hibáját, mert máskor is okozhat gondot és mindent nem rakhatsz fel forrásból (hacsak tényleg nincs jobb dolgod :)).
Szóval mit ír az apt-get update hatására, pl?Ha csomagból rakod fel õket, akkor is ez történik?
A linux látja-e az audiochipet?
lspci
lsmod
parancsok kimenetét másold ide.
(hangerõ ugye fel van tekerve?)de nekem nem megy a live cd. na nem azért mintha az olyan fontos lenne, de mégis. nálam van a hiba, vagy ez veletek is így van?
Gondolod hogy kiadnának valami mûködésképtelen szutykot a kezükbõl, amit senki se tud használni?
Csak még mindkettõ forr. Az XHTMLnek -véleményem szerint- hamarosan megjön valami frissítése vagy 2.0ás verziója, és akkor megint ugrott az egész.
Attól még az 1.0 ugyanaz marad :unsure:
Azt meg támogathatja a böngészde ugyanúgy tovább.
Olyan meg hogy „végleges”, úgyis csak akkor lesz, ha valmit véglegésténylegörökrebefejeznek, de akkor meg lesz helyette valami még…bb :). -
SzerzőBejegyzés