kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: md5,md5sum #2039196
    kelemengabor
    Felhasználó

      windows alatt ezt legegyszerûbben totalcommanderrel lehet, entert nyomsz az .md5 fájlon és már számolja is.

      Hozzászólás: Ubuntu gyorsítás #2039171
      kelemengabor
      Felhasználó
        Hozzászólás: Ubuntu gyorsítás #2039169
        kelemengabor
        Felhasználó
          Nicky Nygaro wrote:
          OK, azt kb tudtam eddig is, amit Legolas kolléga írt.
          kelemengabor
          Felhasználó

            Ezen a nyomvonalon elindulva inkább flasht csinálj belõle, mert a linkeket még meg lehet oldani, de az animációkat már nem…

            Nemjó, az pont hogy nem kompatibilis minden rendszerrel 😛
            Inkább az animgifet!  😀

            Hozzászólás: DVD rip #2039148
            kelemengabor
            Felhasználó

              Aha. (a fejlesztõi terjesztések szépségei, 96. fejezet :))
              Akkor momentán az van, hogy várni kellene pár napot, míg feltöltik a csomag megfelelõ verzióját, aztán próbálkozni ezzel az apt-gettel.
              Addig is vissza lehet térni az eredeti problémához, ha sikerül, örülünk, különben várunk amíg az apt megjavul.

              Hozzászólás: DVD rip #2039146
              kelemengabor
              Felhasználó

                Az nemjó. Elõbb meg kellene oldani az apt hibáját, mert máskor is okozhat gondot és mindent nem rakhatsz fel forrásból (hacsak tényleg nincs jobb dolgod :)).
                Szóval mit ír az apt-get update hatására, pl?

                Hozzászólás: DVD rip #2039144
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Ha csomagból rakod fel õket, akkor is ez történik?

                  Hozzászólás: realtek audio driver #2039127
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    A linux látja-e az audiochipet?
                    lspci
                    lsmod
                    parancsok kimenetét másold ide.
                    (hangerõ ugye fel van tekerve?)

                    Hozzászólás: Ubuntu Kalauz #2025497
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      de nekem nem megy a live cd. na nem azért mintha az olyan fontos lenne, de mégis. nálam van a hiba, vagy ez veletek is így van?

                      Gondolod hogy kiadnának valami mûködésképtelen szutykot a kezükbõl, amit senki se tud használni?

                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Csak még mindkettõ forr. Az XHTMLnek -véleményem szerint- hamarosan megjön valami frissítése vagy 2.0ás verziója, és akkor megint ugrott az egész.

                        Attól még az 1.0 ugyanaz marad  :unsure:
                        Azt meg támogathatja a böngészde ugyanúgy tovább.
                        Olyan meg hogy „végleges”, úgyis csak akkor lesz, ha valmit véglegésténylegörökrebefejeznek, de akkor meg lesz helyette valami még…bb :).

                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 2,228