Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
/root/ alatt nincs ilyen .dselect könyvtár sem fájl
[align=right][snapback]141849[/snapback][/align]hm-hm, akkor passz, valahol pedig ott kellene lennie, egy rejtett fájl vagy valami csak van :unsure: de majdcsak jön valami hozzáértõ emberke.
Addig is használj valami mást, apt-t vagy synapticot pl.Aham, akkor ezeket a kijelöléseket valahol tárolnia kell, nincs véletlenül egy /root/.dselect könyvtárad, egy-két fájllal, amiben a csomagok nevei (is) vannak? Ha igen, akkor ezt kellene törölni.
Az milyen?
pl:
http://media.weblogsinc.com/common/videos/…et/TigerRSS.mov
de nekem ezek még jobban bejönnek:
http://www.nuparadigm.com/Products/Toys/RssScreensaver/de azért ez sem semmi:
http://www.mynewstogo.com/
[align=right][snapback]141784[/snapback][/align]Bateman was here!
http://szanalmas.hu/forum/comment.phtml?newsid=26699🙂
Na ez az, amitõl a win megborulna. 🙂 Catalyst fent, és rá a Detonator vagy ForceWare nV driver… 😉
[align=right][snapback]141839[/snapback][/align]Viccelsz? (nem értek hozzá, csak azért 🙂 )
Gondolom rpm-bõl tetted fel, akkor rpm -e amiacsomagneve
de nem zavar sok vizet, akár ott is hagyhatod.Sajna ez nem jó
még mindig fel akarja telepíteni ezeket a csomagokat 🙁
[align=right][snapback]141830[/snapback][/align]Miután kiléptél a programból?
szerintem(az más kérdés, hogy nem így írják).
[align=right][snapback]141813[/snapback][/align]Nem sértésnek linkelem, de ha a helyesírásban _csak_ a saját fejed után mész, akkor akár ide is juthasz 😆 remélem nem ez a cél.
Nézd, az egy ismert bug, hogy az uhu kernele és az atis gyári driver nem mûködnek együtt valami fényesen, tehát meglepõdni nem kell, viszont uhu alá kernelt forgatni meg tényleg elég macerás dolog, ezt meg jobb elkerülni. Adott szituációban az egyik legegyszerûbb megoldás szerintem, ha felraksz egy olyan disztribet a vész-uhu helyére, ami mûködik az atis driverrel és az alól játszol, az uhuról meg levakarod a selejt drivert és használod csak 2d-ben arra, amire az is elég meg megszoktad – nekem ez tûnik a legkevésbé idõrabló megoldásnak.
szerk: az elõzõ kérdésedre: nem tévedsz.
Biztos hogy csak a hétvégéket szeretitek?
[align=right][snapback]141773[/snapback][/align]Nem feltétlenül, de a nyáron (is) dolgozó jómunkásokra gondolva mondtam hétvégéket, talán jobban ráérnek vagy ilyesmi… de végül is lehet akár hétköznap is, a vendéglátóé az utolsó szó 🙂
Nekem személy szerint a 13-14 hétvége tetszik (sátram nincs, úgyhogy foglalnék valami szállásfélét) csak az meg ugye ütközik a szigettel (aug 10-17), mint fentebb már említette szati, nem tudom, ez hány embernek jelent gondot?Ja és egykérdés, van korhatár (alsó)?
[align=right][snapback]141744[/snapback][/align]18 év alatt nincs alkohol, csak részvétel, ha neked így megfelel 🙂
-
SzerzőBejegyzés