kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: dselect #2023321
    kelemengabor
    Felhasználó

      /root/ alatt nincs ilyen .dselect könyvtár sem fájl
      [align=right][snapback]141849[/snapback][/align]

      hm-hm, akkor passz, valahol pedig ott kellene lennie, egy rejtett fájl vagy valami csak van :unsure: de majdcsak jön valami hozzáértõ emberke.
      Addig is használj valami mást, apt-t vagy synapticot pl.

      Hozzászólás: dselect #2023319
      kelemengabor
      Felhasználó

        Aham, akkor ezeket a kijelöléseket valahol tárolnia kell, nincs véletlenül egy /root/.dselect könyvtárad, egy-két fájllal, amiben a csomagok nevei (is) vannak? Ha igen, akkor ezt kellene törölni.

        Hozzászólás: vicc #1922781
        kelemengabor
        Felhasználó

          Az milyen?
          pl:
          http://media.weblogsinc.com/common/videos/…et/TigerRSS.mov
          de nekem ezek még jobban bejönnek:
          http://www.nuparadigm.com/Products/Toys/RssScreensaver/

          de azért ez sem semmi:
          http://www.mynewstogo.com/
          [align=right][snapback]141784[/snapback][/align]

          Bateman was here!
          http://szanalmas.hu/forum/comment.phtml?newsid=26699

          🙂

          Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023307
          kelemengabor
          Felhasználó

            Na ez az, amitõl a win megborulna.  🙂 Catalyst fent, és rá a Detonator vagy ForceWare nV driver…  😉
            [align=right][snapback]141839[/snapback][/align]

            Viccelsz? (nem értek hozzá, csak azért 🙂 )

            Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023305
            kelemengabor
            Felhasználó

              Gondolom rpm-bõl tetted fel, akkor rpm -e amiacsomagneve
              de nem zavar sok vizet, akár ott is hagyhatod.

              Hozzászólás: dselect #2023317
              kelemengabor
              Felhasználó

                Sajna ez nem jó
                még mindig fel akarja telepíteni ezeket a csomagokat 🙁
                [align=right][snapback]141830[/snapback][/align]

                Miután kiléptél a programból?

                Hozzászólás: GRUB gond #2021899
                kelemengabor
                Felhasználó

                  szerintem(az más kérdés, hogy nem így írják).
                  [align=right][snapback]141813[/snapback][/align]

                  Nem sértésnek linkelem, de ha a helyesírásban _csak_ a saját fejed után mész, akkor akár ide is juthasz 😆 remélem nem ez a cél.

                  Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023297
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Nézd, az egy ismert bug, hogy az uhu kernele és az atis gyári driver nem mûködnek együtt valami fényesen, tehát meglepõdni nem kell, viszont uhu alá kernelt forgatni meg tényleg elég macerás dolog, ezt meg jobb elkerülni. Adott szituációban az egyik legegyszerûbb megoldás szerintem, ha felraksz egy olyan disztribet a vész-uhu helyére, ami mûködik az atis driverrel és az alól játszol, az uhuról meg levakarod a selejt drivert és használod csak 2d-ben arra, amire az is elég meg megszoktad – nekem ez tûnik a legkevésbé idõrabló megoldásnak.

                    szerk: az elõzõ kérdésedre: nem tévedsz.

                    Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017745
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Biztos hogy csak a hétvégéket szeretitek?
                      [align=right][snapback]141773[/snapback][/align]

                      Nem feltétlenül, de a nyáron (is) dolgozó jómunkásokra gondolva mondtam hétvégéket, talán jobban ráérnek vagy ilyesmi… de végül is lehet akár hétköznap is, a vendéglátóé az utolsó szó 🙂
                      Nekem személy szerint a 13-14 hétvége tetszik (sátram nincs, úgyhogy foglalnék valami szállásfélét) csak az meg ugye ütközik a szigettel (aug 10-17), mint fentebb már említette szati, nem tudom, ez hány embernek jelent gondot?

                      Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017737
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Ja és egykérdés, van korhatár (alsó)?
                        [align=right][snapback]141744[/snapback][/align]

                        18 év alatt nincs alkohol, csak részvétel, ha neked így megfelel 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 2,228