Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Pedig ott kellene valahol lennie, nézz körül a yastban meg a cdken, valszeg csak nem kerested elég ideig.
Belépéskor ?
[align=right][snapback]141965[/snapback][/align]Az elõtt 😉
Elég idétlen feltételnek érzem: ha nem lehet partícionálva, akkor hogyan mondom meg, hogy hda3?
[align=right][snapback]141950[/snapback][/align]Lehet, hogy kimaradt egy „jelenlegi ” szó a mondatból :unsure:
Aha.Szóval amit leszedtem,azzal nem tudom frissíteni.
[align=right][snapback]141946[/snapback][/align]Mit szedtél le? Attól függ ugyanis…
De a legegyszerûbb talán a kde frissítése csomagokból.Sziasztok.
Frissítette már valaki az UHU1.2.ben levõ Kopete 9-et(ami hibás)a javított 10-esre?
Letöltöttem,de nem tudom milyen parancsal lehetne felülírni a régit.Vagy,távolítsam el elõtte?
Thx!
[align=right][snapback]141942[/snapback][/align]Ha nem tévedek, a kdenetwork csomagban van, azt kellene frissíteni (meg persze az egész kde-t is vele, valszeg kell neki) http://uhu.linux.hu/ címen le van írva, hogy hogyan.
Végignéztem, egyedül -mandoc nevû cuccot nem találom, de azt a synaptic-ban sem. Az összes többi parancs az megvan. 🙁
[align=right][snapback]141935[/snapback][/align]A -mandoc az szerintem kapcsoló, szóval ne keresd 🙂
groff is van? Az nroff azt használja. Másik ötlet, a mandb parancs futtatása, de ez nagyon tipp. Ha nem jön be, akkor ezt
próbáld nézegetni, hátha.1, megelégedsz az újabb (1.5) java sdk-val, ami van csomagban is
2, rákeresel a hiányolt so-ra a fórumon, volt már ez a gond+a megoldása is.Törött csõvezeték akkor szokott lenni, ha egy |-olt parancs-sorozat valamelyik eleme nem áll rendelkezésre. Szóval végig kellene nézni, hogy melyik hiányzik a zárójelben lévõ és | jel után álló parancsok közül, aztán visszarakni az illetõ csomagot (amit valószínûleg lehelytakarékoskodtál).
bash programmable completion 20050720 (Stable)
ez a bash-nak egy ujabb verzioja?
[align=right][snapback]141917[/snapback][/align]Nem, ez a bash programozható kiegészítés egy újabb verziója. Ha megnézed, ez a disztókban egy csomag, a bash meg egy másik. Kicserélni persze lehet, kérdés, hogy van-e értelme (~van-e benne valami olyan újdonság, aminek hasznát is látod/nád).
Esetleg lehetséges,hogy a KDE frissítésével megoldható a probléma?
[align=right][snapback]141920[/snapback][/align]Nem.
Ez csak a videokártyád és a monitorod képességeitõl függ, tehát a vezérlõpult (uhu, nem kde) videokártyák részénél próbálj meg valami nagyobb méretet beállítani. -
SzerzőBejegyzés