killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,630 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967456
    killall
    Felhasználó

      Tényleg. Ez volt a fura egy szerkesztés után. Nem írta oda, hogy belepiszkáltam.
      [align=right][snapback]83018[/snapback][/align]

      van alul egy kis checkbox, azt bekell x-elni.

      killall
      Felhasználó

        Ennek kapcsán lenne korszakot nem alkotó javaslatom (mivel loptam egy másik fórumról):

        Kéne egy „moderátori bejelentések” topik, amiben a modok teszik közhírré az ilyen jellegû megmozdulásaikat. Ebben egy rövid magyarázatból megtudhatná a jónép, hogy miért ne keresse azt, ami eltûnt.

        Ja, a visszabeszéd megakadályozására csak a modok írhatnak bele.
        [align=right][snapback]83016[/snapback][/align]

        ezt jo otletnek tartom, tamogatom, mert vmi kompromisszum kell.

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969024
        killall
        Felhasználó

          Igen jót csináltál!

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969019
          killall
          Felhasználó

            Azért nem elvárható Csabáéktól, hogy minden topicra odafigyeljenek. Ráadásul ilyenkor órák számítanak, hisz minél többen olvassák, annál idegesebb lesz Egmond…  😀
            Ritka az olyan -nem direktbe flame- topic, amit törölni kell.
            A ti dolgotok (moderátorok), hogy ilyen helyzetekre kidolgozzatok valamilyen rutint. Amíg nem személyeskedtek, addig nincs ezzel semmi gond.
            [align=right][snapback]83001[/snapback][/align]

            jo, erted, en ugyerzem, hogy jot csinaltam, megis lecseszes lett a vege. szal irtam csabanak mailt ezzel kapcsolatban 🙂
            szoval lehet, hogy holnap mar grafoman leszek ujra 🙂 🙂

            Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964317
            killall
            Felhasználó

              Hi!

              Kezdem nem érteni ezt a .configot. Benne van az alsa, és mégsem látom a configban. Beletettem amiket írtál, de továbbra sem megy.  Lehet, hogy nem /dev/cdroms/cdrom1 – ként kellene felcsatolni?
              másik kérdés: miért van az, hogy néha 5perc a kernelfordítás 8mintha csak hozzáírná) néha meg 35 perc? Ez így nekem nem kerek.  Már hétszer lefordult és volt ilyen is meg olyan is.  🙂
              Köszi!
              [align=right][snapback]83000[/snapback][/align]

              ha mukodne a scsi-emulacio, akkor sr0 es sr1-kent szerepelne a /dev-ben a 2 cdrom…
              igazabol majd atnezem jobban, de teljesen mas szerkezetu a 2.6-os kernel, mint a 2.4-es, talan ezert is zagyva egy kicsit nekem.
              a forditasi ido az passz. mindig ugyanugy csinalod? gondolom igen.

              Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964315
              killall
              Felhasználó

                na, az az igazsag, hogy igy nemnagyon latom at igy, de talan ezek megoldjak:

                # CONFIG_BLK_DEV_IDESCSI is not set (allitsd direktbeforditottnak, ez a scsi-emu)
                # CONFIG_BLK_DEV_SR_VENDOR is not set (ezt szinten)

                remelem megoldodik.
                amugy hang van? mert sem alsat, sem oss-t nem forditottal bele 🙂

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969016
                killall
                Felhasználó

                  Teljesen igazad volt!
                  Aki meg hörög, az menjen dokihoz, a hörgés nem normális rendszertevékenység.
                  (esetleg apt-get install tüdõ –reinstall)  😀
                  [align=right][snapback]82963[/snapback][/align]

                  na igen:) mondjuk ha nem szolsz, akkor eszembe sem jutott volna a torles, de mivel rengetegszer elhangzott mar, hogy nelegyen hirdetve a dolog, ezert jogosnak gondoltam.
                  az maskerdes, hogy kiderult az, hogy szabad belatas szerint nem is lehet moderatorkodni, szoval erosen gondolkodom azon, hogy ‘lemondjak’, mivel ilyen esetben akar az admin is torolhetne…

                  Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964313
                  killall
                  Felhasználó

                    Sorry!

                    Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964311
                    killall
                    Felhasználó

                      pontosan mit ir ‘mount /dev/hda5’ -re?

                      amugy sztem tanulmanyozd a ‘man fstab’-ot, meg a ‘man mount’-ot, mivel ott baromi reszletesen levan irva minden.

                      killall
                      Felhasználó

                        Bár nem illik „non-public dolgokat a userek ele tarni”, nem látok a fórumban olyan helyet, ahol ez lehetséges. (Te lácc ijet?)

                        nemertem mirol beszelsz, sajnos.

                        Bár nem illik „non-public dolgokat a userek ele tarni”, közben kvázi leleveleztem Csabával a tényállást.

                        helyes, nem topicokat kell nyitni ezugyben

                        Bár nem illik „non-public dolgokat a userek ele tarni”, még mindig nem tudom, mik a feladatai a modoknak.

                        alul vannak moderalasi opciok. azokat hasznalva tartani a rendet.

                        Bár nem illik „non-public dolgokat a userek ele tarni”, majd kipróbálom pár topikon, valyonn énis tudome törölni.

                        rajta.

                        Egyébként a logokból úgyis látszik ki mit alkotott

                        Amúgy nézz magadba: az odabiggyesztett ‘moderátor’ titulussal együtt is csak egy user vagy.

                        sosem allitottam az ellenkezojet.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,630 / 3,638