killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,611-1,620 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nyomtatók #1971948
    killall
    Felhasználó

      thx 🙂

      Hozzászólás: Trigger rally szim #1971688
      killall
      Felhasználó

        nalam elindul, fokep bejon, 2mpig a menuben van es kilep szegmens hibaval:( 4.3 es 4.2 is 🙁 mi lehet a gaz? openalt csomibol raktam fel…
        [align=right][snapback]83092[/snapback][/align]

        kovi irta, hogy gazvan az xorggal. (ugye nemis olyan jo, hm?)
        mindenesetre debian sid es xfree alatt szepen fut

        Hozzászólás: Nyomtatók #1971946
        killall
        Felhasználó

          csaba: ide irom, majd lehet torolni.
          ha mar ennyire belejottel, akkor a moderatorok topicjat is csinald meg pls.

          Hozzászólás: Trigger rally szim #1971686
          killall
          Felhasználó

            nah tulvagyok a tesztpalyan, meg az operation desert storm-on is. nagyon allat! 🙂
            szepen megy, jok a hangok, bar kisse nehol gepiesek, neha egesz leheletnyit szaggat (ez gondolom betudhato a riva tnt2-nek :)), es eleg erzekeny a kormanyzasra.
            de verprofi a cucc, kikell tapasztalnom 🙂
            a borulasok is nagyon ottvannak.

            Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963220
            killall
            Felhasználó

              Már késõ… 😀
              [align=right][snapback]83064[/snapback][/align]

              jajjajj /me felni kezd 🙂

              Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963217
              killall
              Felhasználó

                :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :excl:

                killall
                Felhasználó

                  jo figyelj, ez meglett beszelve csabaval privatban, szal mastol nemvarok semmilyen otletet. es inkabb itt hagyjuk abba, mert nemszeretek vitatkozni 🙂

                  Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963212
                  killall
                  Felhasználó

                    a noket kihagytad, csabibacsi 🙂
                    (csak kata, meg mika megne lassa ezt hehehe)

                    Hozzászólás: Trigger rally szim #1971685
                    killall
                    Felhasználó

                      mindjart leszedem es kiprobalom. mar a screenshot is koroket ver a torcsra, sot a racerre is. kivancsi vagyok 🙂

                      killall
                      Felhasználó

                        kellene nekunk egy topic, ennyi. az elozo hozzaszolasod sany, annyit jelentett, hogy akar nemis kellenenek moderatorok.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,611-1,620 / 3,638