Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
thx 🙂
nalam elindul, fokep bejon, 2mpig a menuben van es kilep szegmens hibaval:( 4.3 es 4.2 is 🙁 mi lehet a gaz? openalt csomibol raktam fel…
[align=right][snapback]83092[/snapback][/align]kovi irta, hogy gazvan az xorggal. (ugye nemis olyan jo, hm?)
mindenesetre debian sid es xfree alatt szepen futcsaba: ide irom, majd lehet torolni.
ha mar ennyire belejottel, akkor a moderatorok topicjat is csinald meg pls.nah tulvagyok a tesztpalyan, meg az operation desert storm-on is. nagyon allat! 🙂
szepen megy, jok a hangok, bar kisse nehol gepiesek, neha egesz leheletnyit szaggat (ez gondolom betudhato a riva tnt2-nek :)), es eleg erzekeny a kormanyzasra.
de verprofi a cucc, kikell tapasztalnom 🙂
a borulasok is nagyon ottvannak.Már késõ… 😀
[align=right][snapback]83064[/snapback][/align]jajjajj /me felni kezd 🙂
:bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :excl:
jo figyelj, ez meglett beszelve csabaval privatban, szal mastol nemvarok semmilyen otletet. es inkabb itt hagyjuk abba, mert nemszeretek vitatkozni 🙂
a noket kihagytad, csabibacsi 🙂
(csak kata, meg mika megne lassa ezt hehehe)mindjart leszedem es kiprobalom. mar a screenshot is koroket ver a torcsra, sot a racerre is. kivancsi vagyok 🙂
kellene nekunk egy topic, ennyi. az elozo hozzaszolasod sany, annyit jelentett, hogy akar nemis kellenenek moderatorok.
-
SzerzőBejegyzés