killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,071-2,080 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuperKaramba #1957877
    killall
    Felhasználó

      apt-get install superkaramba

      de eleg ratyi.

      Hozzászólás: Szerver hibaüzenet nem tudok csatlakozni!? #1961240
      killall
      Felhasználó

        hulyevagyok 🙂
        nyilvan fut, ha nyom hibauzit.
        2. kerdes van csak versenyben.

        Hozzászólás: Szerver hibaüzenet nem tudok csatlakozni!? #1961239
        killall
        Felhasználó

          sshd, ftpd fut? (ps aux)
          nem serultek a konfigfileok?

          killall
          Felhasználó

            hatsztem epp forditott a kullogasi sorrend. ugyanis nem a unix meg a xerox lopott a ringyoztol…
            a kinezetre meg: mar a kde 2.2.1 is ezerszer szebbvolt, mint az xp, szoval en nemertem azt, aki aztmondja, hogy a windows annyira rament a grafikara. nagy ratyi az egesz.

            Hozzászólás: atteres woodyrol sidre – gyorstalpalo #1961037
            killall
            Felhasználó

              slayer, black sabbath, venom: alap

              killall
              Felhasználó

                ertelmetlen baromsag ez a topic. addig jo, amig a linux nemfog elkurvulni annyira, hogy barki is hasznalhassa. bar nehany disztro mar elert arra a szintre. a linux mindigis a hozzaertok rendszere lesz, a lamak meg hasznaljanak ringyozt. ennyi. senkit semkell teriteni. aki akar, az ugyis _magatol_ fogja megtenni az elso lepest.
                meg kulonbenis az ember az olyan allat, aki direkt az ellenkezojet csinalja annak, mint amit raeroltetnek.
                a masik dolog: merem remelni, hogy a hulyek tovabbra is windowst fognak hasznalni, a linux meg megmarad nekunk, kivalasztottaknak.
                fogjatok fel, ugy, mint a matrixot: hatalom, szabadsag. de a sok birkanak nemkell ez. naes. mi majd evickelunk a nabukodnozoron, amig azok a virtualis mehben vakon szopjak a virtualis magzatvizet.
                ezen nevitatkozzatok mar. addig jo, amig a linux csak _egy reteg_ rendszere marad.

                Hozzászólás: modem probláma nekem is #1961088
                killall
                Felhasználó

                  ln –s tyySHSF0 /dev/modem

                  helyett

                  ln –s ttySHSF0 /dev/modem

                  de nezz szet a /dev-ben, ugy konnyebb. sztem csak siman ttyS0 lesz az 🙂

                  ill.

                  cd /dev
                  ln -s ttyS0blabla modem

                  Hozzászólás: modem probláma nekem is #1961085
                  killall
                  Felhasználó

                    Ciao!
                    Nekem mercury modemem van, és sajna az UHU tárcsázó nem mûködik.:( Mindegy, kppp-vel jó.
                    Az én problémám a hangszórója. Beállítom nullára de néha gondol egyet és felnyomja a hangot csumára. Kellemes amikor éjjel felugrok a netre.:)
                    Ha tud valaki segítsen.
                    Köszi!

                    torold ki a hangra vonatkozo parancsokat (ATM0L0 stb…), bar lehet, hogy azok kellenek neki, es nemtud nelkuluk letezni.
                    halvanyan dereng a 2 evvel ezelotti idokbol, hogy isdn modem csak ugyment nalam, hogy ezeket a parancsokat kitoroltem (kppp-ben)

                    Hozzászólás: scsi-emu gondok #1961224
                    killall
                    Felhasználó

                      *****a, muxik

                      Hozzászólás: scsi-emu gondok #1961223
                      killall
                      Felhasználó

                        mind1, kiprobalom

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,071-2,080 / 3,638