imho uhuval kezdd a linuxos palyafutasodat. persze ezt nemkell megfogadni, csak mondom. viszont ha mindenkepp suset akarsz, akkor jobb, ha beszerzed a fullverziot, mivel az ilyen mellekletes cuccok nagyon karcsuak.
addig jo, amig a linux nemfog elkurvulni annyira, hogy barki is hasznalhassa. bar nehany disztro mar elert arra a szintre. a linux mindigis a hozzaertok rendszere lesz, a lamak meg hasznaljanak ringyozt. ennyi.
Ez a leggagyibb erv, amit hallottam eddig…
Az biztosan nagyon rossz dolog, ha egy stabil oprendszer konnyen hasznalhato…:(
Toma_
felreertetted, de mind1, en nemfogok magyarazkodni.