killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,061-2,070 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: CD katalogizáló? #1961504
    killall
    Felhasználó

      letezik egy GTKatalog nevu progi is (asszem ez a neve)

      Hozzászólás: Telepített slax – root pass #1961553
      killall
      Felhasználó

        talan csak a sudo a bugos…
        probald remove, aztan install egy masik verzio

        Hozzászólás: Monitor probléma #1960796
        killall
        Felhasználó

          azt a topicot meg ennyitottam 🙂
          egy /etc/X11/XF86Config -] Section „Monitor” -t meg idelokhetnel azert.

          Hozzászólás: Telepítés elõtt #1960295
          killall
          Felhasználó

            imho uhuval kezdd a linuxos palyafutasodat. persze ezt nemkell megfogadni, csak mondom. viszont ha mindenkepp suset akarsz, akkor jobb, ha beszerzed a fullverziot, mivel az ilyen mellekletes cuccok nagyon karcsuak.

            Hozzászólás: Vmware & Ati R9600 #1961450
            killall
            Felhasználó

              a vmware egyik menujeben talalod: install vmware tools

              Hozzászólás: Vmware & Ati R9600 #1961448
              killall
              Felhasználó

                a vmware tools-t rakd fel

                Hozzászólás: más csomagok #1961422
                killall
                Felhasználó

                  „Vagy természetesen forrásból minen felmegy…”

                  szinte minden inkabb 🙂

                  Hozzászólás: MPlayer csont nélkül #1960983
                  killall
                  Felhasználó

                    milyen oktatovideok? 🙂

                    Hozzászólás: Particiók… #1961368
                    killall
                    Felhasználó

                      a /etc/fstab fileban vannak a mount pointok

                      killall
                      Felhasználó

                        Udv!

                        addig jo, amig a linux nemfog elkurvulni annyira, hogy barki is hasznalhassa. bar nehany disztro mar elert arra a szintre. a linux mindigis a hozzaertok rendszere lesz, a lamak meg hasznaljanak ringyozt. ennyi.

                        Ez a leggagyibb erv, amit hallottam eddig…
                        Az biztosan nagyon rossz dolog, ha egy stabil oprendszer konnyen hasznalhato…:(

                        Toma_

                        felreertetted, de mind1, en nemfogok magyarazkodni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,061-2,070 / 3,638