killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,101-2,110 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: atteres woodyrol sidre – gyorstalpalo #1961022
    killall
    Felhasználó

      sir, yes sir! 😳
      bocsanatert esedezem 🙂
      napi 1 orat fogom olvasgatni ;]
      de latod a 3. pontot? maris egy ingyenreklam ;]

      Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961058
      killall
      Felhasználó

        elvileg mukodnie kene de nem egy „szep” megoldas 🙂

        sejtettem, mi a „szép” megoldás, azon kívül, hogy a gyári kernelt használom?
        🙂

        hat a szep megoldas az az, hogy forgatsz egy kernelt, ami muxik is 🙂
        de sztem ha annyira ragaszkodsz a 2.6-hoz, akkor a legujabbal probalkozz. persze hasznalhatod a 2.6.5 configjat is hozza.
        en pl. a 2.4.24-hez a 2.4.18-bf2.4 nevu eredeti debiankernel konfigjat hasznaltam, aztan persze rendesen atis modositottam 🙂

        Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961055
        killall
        Felhasználó

          elvileg mukodnie kene de nem egy „szep” megoldas 🙂

          Hozzászólás: PPP / Turbo ISDN #1961062
          killall
          Felhasználó

            ippp, isdnutils. ezekre keress ra

            Hozzászólás: UHU alatt Direct Connect? #1961065
            killall
            Felhasználó

              apt-get install dcgui-qt

              Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961053
              killall
              Felhasználó

                elhiszem, de uhu ala felesleges forgatni.
                slack ala mar inkabb, bar ottis egeszjo a gyari 🙂
                esetleg probalj egy 2.6.7-et, az a legujabb 🙂
                en tegnap forditottam deb ala 2.4.24-et, es bizony elegge sokat szivtam vele, kihagytam a direktbeforditott scsiemulaciot eloszor, meg hasonlo 🙂
                mondjuk mar csaknem feleve nem forditottam, ugyhogy szintentartas vegett tenyleg nemrossz forditgatni 🙂

                Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961049
                killall
                Felhasználó

                  hasznald a ketszeresen javitott gyari kernelt sztem. tobbre mesz vele

                  Hozzászólás: atteres woodyrol sidre – gyorstalpalo #1961019
                  killall
                  Felhasználó

                    ezaz, koszi 🙂
                    ezer hala

                    Hozzászólás: atteres woodyrol sidre – gyorstalpalo #1961017
                    killall
                    Felhasználó

                      egy kerdesem is lenne:

                      felev alatt sajna elfelejtettem, hogy mivel lehet az ms-corefontokat telepiteni.
                      tehat apt-get install es_ide_mit ?
                      emlekszem, hogy volt egy script, ami letoltotte a freshmeatrol, es installalta is.
                      kosz elore is.

                      Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961041
                      killall
                      Felhasználó

                        inditsd ini 3-on, es a startx kimenetet nezegesd 🙂
                        ottlesz a valasz

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,101-2,110 / 3,638