Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sir, yes sir! 😳
bocsanatert esedezem 🙂
napi 1 orat fogom olvasgatni ;]
de latod a 3. pontot? maris egy ingyenreklam ;]elvileg mukodnie kene de nem egy „szep” megoldas 🙂
sejtettem, mi a „szép” megoldás, azon kívül, hogy a gyári kernelt használom?
🙂hat a szep megoldas az az, hogy forgatsz egy kernelt, ami muxik is 🙂
de sztem ha annyira ragaszkodsz a 2.6-hoz, akkor a legujabbal probalkozz. persze hasznalhatod a 2.6.5 configjat is hozza.
en pl. a 2.4.24-hez a 2.4.18-bf2.4 nevu eredeti debiankernel konfigjat hasznaltam, aztan persze rendesen atis modositottam 🙂elvileg mukodnie kene de nem egy „szep” megoldas 🙂
ippp, isdnutils. ezekre keress ra
apt-get install dcgui-qt
elhiszem, de uhu ala felesleges forgatni.
slack ala mar inkabb, bar ottis egeszjo a gyari 🙂
esetleg probalj egy 2.6.7-et, az a legujabb 🙂
en tegnap forditottam deb ala 2.4.24-et, es bizony elegge sokat szivtam vele, kihagytam a direktbeforditott scsiemulaciot eloszor, meg hasonlo 🙂
mondjuk mar csaknem feleve nem forditottam, ugyhogy szintentartas vegett tenyleg nemrossz forditgatni 🙂hasznald a ketszeresen javitott gyari kernelt sztem. tobbre mesz vele
ezaz, koszi 🙂
ezer halaegy kerdesem is lenne:
felev alatt sajna elfelejtettem, hogy mivel lehet az ms-corefontokat telepiteni.
tehat apt-get install es_ide_mit ?
emlekszem, hogy volt egy script, ami letoltotte a freshmeatrol, es installalta is.
kosz elore is.inditsd ini 3-on, es a startx kimenetet nezegesd 🙂
ottlesz a valasz -
SzerzőBejegyzés