Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
egyertelmuen uhu.
mint tudjuk: „redhat, mandrake, suse? -sose!”
(te uberlama flamelo f*** eltakarodhatnal mar az ********** mert ****** leszel ******* de ********* gyorsan )
Jó lenne tudni, ki is a flémelõ ezen a fórumon.
mondjuk te. aki ilyen hozzaszolasokbol osszehozott majdnem 400-at, gratulalok.
mind1, ugysem tudtok kihozni a sodrombol. 🙂
kisbetu, te ugyis beepitett egysegbomlaszto vagy, mindenki tudja. tassadar haverod meg a masik. nektek itt nincs helyetek, sorry 🙂
(es feleslegesen valaszoltok, nemfogok visszairni 🙂 )Kedves Moderátor!
Légyszives zárold a topikot.
(A fenti stílusú hozzászólássokkal egyrészt magatokról állitottok ki szegénységi bizonyítványt, másrészt elriasztjátok a segítséget kérõket, és úgy általában a segítõkész, értelmes embereket.)
kedves moderator (csabibacsi)!
a hasonlo alantas windozparti juzereket pls bannold, koszi.
Code:user:~$ dpkg -l | grep libcii glibc 2.3.2-20.1 Alap C könyvtár
ii glibc-dev 2.3.2-20.1 Alap C könyvtár – fejlesztõi fájlok
ii glibc-locales 2.3.2-20.1 Alap C könyvtár – nemzetköziség támogatása
ii glibc-timezone 2.3.2-20.1 Alap C könyvtár – idõzóna-adatbázis
ii uclibc 0.9.20-5.6 Kicsi C függvénytár
a masik: neztem az aterm manjat: hogy lehet keretnelkulive tenni?
mert amit drstrange irt ( -bl ) az nemmuxik.killall -9 ‘windowmanager_neve’ ?! 😆
🙂
killall rushmoon;
set_newname bolond_mushroom;
exit (-1);Mûértõk figyelmébe! A magyar fluxbox (szle.utca.hu/fluxbox) oldalon van egy friss leiras az atermrol !!
Hasznos!
csak, hogy egeszen pontosak legyunk:]
http://szle.utca.hu/fluxbox/index.php?itemid=28
bar elegge az ember kepebe csap elbol a fooldalon;]olvastam. keretnelkuliseget ugylaccik nemtud 🙁
*******Ritka mint linuxhoz a termékkód 🙂 *******
ha mar ittartunk:
Eterm-et sikerult mar vkinek atlatszova tennie?
mivel nalam hotfekete mind a –trans, mind a -0 kapcsolakkal is.
Esetroot-tal beallitottam neki hatterkepet, azzalis fekete.
szal fene se erti.a masik: neztem az aterm manjat: hogy lehet keretnelkulive tenni?
mert amit drstrange irt ( -bl ) az nemmuxik.3.: letezik olyan dockapp, amibol programokat lehet inditani, es nem zarodik be utana?
vmi olyasmire gondoltam, mint kde-ben a talcan a mini-terminal vagy mi. 🙂kosz elore is
van 1 kis gáz…
http://xcut.uw.hu/shot/shot20.png
nincs kedvem kiírni onnan a szöveget, de ki van jelölve a problémás rész…felesleges –enable-backgrounddal forditani. siman ./ configure (igyis lesz atlatszosag) 🙂
aterm-eterm-gnometerm.
ez a 3 a legkiralyabb.
gnome- es eterm van uhuhoz, atermet forgatnod kell, de nemnehez 🙂aterm es gnometerm tud transparency-t, nagyon *****ak 🙂
elvileg az eterm is tud, csak meg nemjottem ra, hogy hogy 🙂A suse-hoz sem kell warezolni.
Nekem fut SCSI-n.ha az initet nem talalja, az eleg gaz, de megprobalhatod. ha nemsikerul, akkor reinstall.
-
SzerzőBejegyzés