killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,381-2,390 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE vagy UHU? #1954195
    killall
    Felhasználó

      egyertelmuen uhu.

      mint tudjuk: „redhat, mandrake, suse? -sose!”

      (te uberlama flamelo f*** eltakarodhatnal mar az ********** mert ****** leszel ******* de ********* gyorsan )

      Jó lenne tudni, ki is a flémelõ ezen a fórumon.

      mondjuk te. aki ilyen hozzaszolasokbol osszehozott majdnem 400-at, gratulalok.
      mind1, ugysem tudtok kihozni a sodrombol. 🙂
      kisbetu, te ugyis beepitett egysegbomlaszto vagy, mindenki tudja. tassadar haverod meg a masik. nektek itt nincs helyetek, sorry 🙂
      (es feleslegesen valaszoltok, nemfogok visszairni 🙂 )

      Hozzászólás: SUSE vagy UHU? #1954194
      killall
      Felhasználó

        Kedves Moderátor!

        Légyszives zárold a topikot.

        (A fenti stílusú hozzászólássokkal egyrészt magatokról állitottok ki szegénységi bizonyítványt, másrészt elriasztjátok a segítséget kérõket, és úgy általában a segítõkész, értelmes embereket.)

        kedves moderator (csabibacsi)!

        a hasonlo alantas windozparti juzereket pls bannold, koszi.

        Hozzászólás: egy tisztességes terminál fluxbox-hoz… #1954269
        killall
        Felhasználó
          Code:
          user:~$ dpkg -l | grep libc

          ii  glibc          2.3.2-20.1     Alap C könyvtár

          ii  glibc-dev      2.3.2-20.1     Alap C könyvtár – fejlesztõi fájlok

          ii  glibc-locales  2.3.2-20.1     Alap C könyvtár – nemzetköziség támogatása

          ii  glibc-timezone 2.3.2-20.1     Alap C könyvtár – idõzóna-adatbázis

          ii  uclibc         0.9.20-5.6     Kicsi C függvénytár

          Hozzászólás: egy tisztességes terminál fluxbox-hoz… #1954267
          killall
          Felhasználó

            a masik: neztem az aterm manjat: hogy lehet keretnelkulive tenni?
            mert amit drstrange irt ( -bl ) az nemmuxik.

            killall -9 ‘windowmanager_neve’ ?! 😆

            🙂
            killall rushmoon;
            set_newname bolond_mushroom;
            exit (-1);

            Hozzászólás: egy tisztességes terminál fluxbox-hoz… #1954266
            killall
            Felhasználó

              Mûértõk figyelmébe! A magyar fluxbox (szle.utca.hu/fluxbox) oldalon van egy friss leiras az atermrol !!

              Hasznos!
              csak, hogy egeszen pontosak legyunk:]
              http://szle.utca.hu/fluxbox/index.php?itemid=28
              bar elegge az ember kepebe csap elbol a fooldalon;]

              olvastam. keretnelkuliseget ugylaccik nemtud 🙁

              *******Ritka mint linuxhoz a termékkód 🙂 *******

              Hozzászólás: egy tisztességes terminál fluxbox-hoz… #1954260
              killall
              Felhasználó

                ha mar ittartunk:

                Eterm-et sikerult mar vkinek atlatszova tennie?
                mivel nalam hotfekete mind a –trans, mind a -0 kapcsolakkal is.
                Esetroot-tal beallitottam neki hatterkepet, azzalis fekete.
                szal fene se erti.

                a masik: neztem az aterm manjat: hogy lehet keretnelkulive tenni?
                mert amit drstrange irt ( -bl ) az nemmuxik.

                3.: letezik olyan dockapp, amibol programokat lehet inditani, es nem zarodik be utana?
                vmi olyasmire gondoltam, mint kde-ben a talcan a mini-terminal vagy mi. 🙂

                kosz elore is

                Hozzászólás: egy tisztességes terminál fluxbox-hoz… #1954257
                killall
                Felhasználó

                  van 1 kis gáz…
                  http://xcut.uw.hu/shot/shot20.png
                  nincs kedvem kiírni onnan a szöveget, de ki van jelölve a problémás rész…

                  felesleges –enable-backgrounddal forditani. siman ./ configure (igyis lesz atlatszosag) 🙂

                  Hozzászólás: egy tisztességes terminál fluxbox-hoz… #1954251
                  killall
                  Felhasználó

                    aterm-eterm-gnometerm.
                    ez a 3 a legkiralyabb.
                    gnome- es eterm van uhuhoz, atermet forgatnod kell, de nemnehez 🙂

                    aterm es gnometerm tud transparency-t, nagyon *****ak 🙂
                    elvileg az eterm is tud, csak meg nemjottem ra, hogy hogy 🙂

                    Hozzászólás: SUSE vagy UHU? #1954190
                    killall
                    Felhasználó

                      A suse-hoz sem kell warezolni.
                      Nekem fut SCSI-n.

                      Hozzászólás: Kernel panic <-- PQmagic 8.0 #1954231
                      killall
                      Felhasználó

                        ha az initet nem talalja, az eleg gaz, de megprobalhatod. ha nemsikerul, akkor reinstall.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,381-2,390 / 3,638