killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,401-2,410 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Vmware win98 uhu keresztül net #1954074
    killall
    Felhasználó

      a bridged kulon IP-t ad, szal sztem biztonsagosabb, de mind1 🙂

      Hozzászólás: Rendszerindítás #1954085
      killall
      Felhasználó

        bocs, envoltam a hulye, elirtam 😳

        nem apt-get get, hanem

        apt-get install grub

        (kicsit szetszort vagyok, bocs)

        Hozzászólás: melyik grafikus felület #1954033
        killall
        Felhasználó

          xcut:

          a fluxboxhoz olyan theme-ek vannak, hogy meg te is be.szrsz 🙂
          nezz korul itt:
          http://www.fluxbox.org

          raadasul nemcsak szep, hanem kicsi, gyors, nagyon kihasznalhato es praktikus is (az utso 2 ugyanaz, de jolhangzik 🙂 )

          Hozzászólás: HELP #1954010
          killall
          Felhasználó

            a /etc -t kihagytam, idekerulnek a configfileok.

            Hozzászólás: HELP #1954009
            killall
            Felhasználó

              nincs sok valasztas, hogy hova kerulnek a progik:)

              a default:

              /usr/bin
              /usr/lib
              /usr/share
              /usr/share/doc

              es ugyanezek /usr/local-lal is.

              a masik variacio a homekonyvtarad. (a 3. a /opt, nehany progi ide is pakol, erdemes megnezni)

              Hozzászólás: melyik grafikus felület #1954031
              killall
              Felhasználó

                xfce lassu, fluxbox rulz, hehehe ;]

                (de tenyleg lassabb az xfce)

                Hozzászólás: UHU Linux játékokra, megéri? #1954061
                killall
                Felhasználó

                  _a linux nem jatszasra valo_
                  ha csak arra akarod hasznalni, akkor hasznalj wint.
                  mar bocs, de ne ez legyen a fo celod.

                  Hozzászólás: Rendszerindítás #1954083
                  killall
                  Felhasználó

                    inkabb grubot hasznalj.
                    szal felrakod a rendszert, vhogy bebootolsz ra (floppy, livelinux), aztan rootkent kiadod a:

                    grub-install /dev/hda parancsot (ez az MBR-be rakja a grub-ot)

                    persze ha nincs grubod, akkor azt felkell rakni (apt-get get install grub)
                    aztan konfigolni (grubconf)

                    Hozzászólás: Vmware win98 uhu keresztül net #1954072
                    killall
                    Felhasználó

                      bridged networking – aztan win98 ala tegyel pppoe protokoltt (halozatok-jobbgomb-tulajdonsagok-protokoll-hozzaadas)
                      mintha _elesben_ hasznalnad.

                      Hozzászólás: melyik grafikus felület #1954029
                      killall
                      Felhasználó

                        a fluxbox a te baratod.
                        a kocsma topikban megnezheted a shotomat, de azert ide is berakom:
                        http://smorse.lame.hu/flux.jpg

                        atlatszo menuk, stb

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,401-2,410 / 3,638