Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jo az uhus csomi.
a dolgod:-hozd letre az rc0.d-rc6.d konyvtarakat _kezzel_ a /etc konyvtarban
-utana pedig megadhatod a /etc-t, hogy ottvannak.
a tobbi mar gyerekjatek, ez az egyetlen trukk.
bazmeg fejezd ma’ abba!
eleg egyszer is. ha vki tud, akkor majd segit.
de ha felb.szod az agyunkat, akkor ugysem segitunk…
torold a masik 2-t…amugy a topic cimere a valasz:
-nezz szet a /bin es a /sbin konyvtarakban (ezek tartalmazzak a konzolparancsokat)
aztan ha kivalasztottal egyet, akkor:
man programnev
telepitsd rootkent
forrasban szinte barmit megtalalsz, aztan probalhatod leforditani 🙂
most latom, hogy a rav megszunt…
(de sztem felesleges virusirto linux ala, inkabb a firewallt lodd be jol)killall!
megvan a cimboram!
setxkbmap a neve:]hm, olyan ismerosen cseng a neve 🙂
fellow:
koszi a kimerito kep es doksianyagot 🙂
viszont kicsit csalodtam az xfce miatt (en epp tegnapelott tertem at fluxboxra xfce-rol 🙂 )
a manowar – warriors of the world united-ot kxxxx jo latni 🙂 (remelem nemcsak nekem)
ofkorz megvan az osszes manowar (kedvenc: triumph of steel, louder than hell)
a metallicarol meg: en kirk hammettre mondtam, hogy hamisan gitarozik (meg sz.rul is), de egyebkent teljesen jolirtad, hogy lars is fakezu 🙂
szerencsetleneket mar csak a penzehseg hajtja (pedig megvan mindenuk), sztem a sokatvitatott load-reload is jobb, mint a st. anger…
(egyebkent most nemakarom azt a regebbi satrianis topicot elohuzni, de ott mondtam, hogy lesz g3 koncert juli 11-en, jossz? 🙂 )vegezetul cecil – stuntman seymour ? 🙂 🙂
mldonkey.net a hivatalos oldal 🙂
es onnan csak a progit tudod letolteni, amin keresztul rakereshetsz, majd letoltheted a kivant file-t 🙂
de ha megoldodott, annak orulok 🙂u.i.: bocs, hogy nem kuldtem serialt, de nem warezolok 🙂
lol
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -
SzerzőBejegyzés