killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,411-2,420 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: VmWare segitseg #1954002
    killall
    Felhasználó

      jo az uhus csomi.
      a dolgod:

      -hozd letre az rc0.d-rc6.d konyvtarakat _kezzel_ a /etc konyvtarban

      -utana pedig megadhatod a /etc-t, hogy ottvannak.

      a tobbi mar gyerekjatek, ez az egyetlen trukk.

      Hozzászólás: Gentoo + ADSL! Nem megy a net!! #1953994
      killall
      Felhasználó

        bazmeg fejezd ma’ abba!
        eleg egyszer is. ha vki tud, akkor majd segit.
        de ha felb.szod az agyunkat, akkor ugysem segitunk…
        torold a masik 2-t…

        killall
        Felhasználó

          amugy a topic cimere a valasz:

          -nezz szet a /bin es a /sbin konyvtarakban (ezek tartalmazzak a konzolparancsokat)

          aztan ha kivalasztottal egyet, akkor:

          man programnev

          Hozzászólás: Kylix telepítési gondok #1953737
          killall
          Felhasználó

            telepitsd rootkent

            Hozzászólás: Micsoda valojaban az uhu?! #1953867
            killall
            Felhasználó

              forrasban szinte barmit megtalalsz, aztan probalhatod leforditani 🙂

              Hozzászólás: Grafikus felületû antivirust szeretnék… #1953400
              killall
              Felhasználó

                most latom, hogy a rav megszunt…
                (de sztem felesleges virusirto linux ala, inkabb a firewallt lodd be jol)

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947590
                killall
                Felhasználó

                  killall!
                  megvan a cimboram!
                  setxkbmap a neve:]

                  hm, olyan ismerosen cseng a neve 🙂

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947589
                  killall
                  Felhasználó

                    fellow:

                    koszi a kimerito kep es doksianyagot 🙂
                    viszont kicsit csalodtam az xfce miatt (en epp tegnapelott tertem at fluxboxra xfce-rol 🙂 )
                    a manowar – warriors of the world united-ot kxxxx jo latni 🙂 (remelem nemcsak nekem)
                    ofkorz megvan az osszes manowar (kedvenc: triumph of steel, louder than hell)
                    a metallicarol meg: en kirk hammettre mondtam, hogy hamisan gitarozik (meg sz.rul is), de egyebkent teljesen jolirtad, hogy lars is fakezu 🙂
                    szerencsetleneket mar csak a penzehseg hajtja (pedig megvan mindenuk), sztem a sokatvitatott load-reload is jobb, mint a st. anger…
                    (egyebkent most nemakarom azt a regebbi satrianis topicot elohuzni, de ott mondtam, hogy lesz g3 koncert juli 11-en, jossz? 🙂 )

                    vegezetul cecil – stuntman seymour ? 🙂 🙂

                    Hozzászólás: VMWARE ESX SERVER 2.1.0 #1953509
                    killall
                    Felhasználó

                      mldonkey.net a hivatalos oldal 🙂

                      es onnan csak a progit tudod letolteni, amin keresztul rakereshetsz, majd letoltheted a kivant file-t 🙂
                      de ha megoldodott, annak orulok 🙂

                      u.i.: bocs, hogy nem kuldtem serialt, de nem warezolok 🙂

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947581
                      killall
                      Felhasználó

                        lol
                        🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,411-2,420 / 3,638