killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,791-2,800 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: procifõzés suse 9-cel #1922473
    killall
    Felhasználó

      sztem nyugodt szivvel rakd vissza a 8.2-t (ha jot akarsz, akkor a 7.2-t).
      nem erdemes egy egyel magasabb verzioszam miatt tonkretenni a laptopodat.
      egyebkent maganvelemeny: a suse a 7.3 utan, a mandrake a 8.1 utan atment nagyon gagyiba.
      lehet, hogy par nap mulva a „mandrake 9.2 tonkretette az LG cdromokat” mellett ott lesz, hogy „a suse 9 leegeti a notebook-ok aksijat”…
      mondjuk ez egy morbid pelda volt, de sztem ha jol tudtad hasznalni a 8.2-t, akkor mi a raknak a 9.0? 🙂 a 8.2-t is lehet upgradelni gondolom.

      ( http://www.debian.org )
      ( http://www.uhulinux.hu )

      Hozzászólás: SUSE Guruk feleljetek :)))) #1922455
      killall
      Felhasználó

        mind2re van lehetoseg, de azert azt mindenki tudja, hogy a suse elut josok mindenben a tobbi disztribtol.
        a minap kiserleteztem az egyik „regi kedvencemmel” a suse 7.2-vel…
        hat mit mondjak… tenyleg jobb sztem, mint a 8 meg a 9, de meg egy normal kernelt sem lehetett forditani ala.
        szoval SuSE-sose 🙂
        debian & uhu 4ever!

        Hozzászólás: UHU chat #1924684
        killall
        Felhasználó

          Nos ma benéztem a megadott ircekre és találttam egy halom süket embert!
          Nyugoddtan magára veheti aki ott volt esetleg mert kb tiz percen át probáltam szórabirni valakit de semmi válasz nem volt ,még egy vacak köszönés sem.
          😥  😥 Mit mondjak erre?????

          lol
          azok valszeg botok voltak 🙂 🙂

          Hozzászólás: UHU chat #1924683
          killall
          Felhasználó

            Nos ma benéztem a megadott ircekre és találttam egy halom süket embert!
            Nyugoddtan magára veheti aki ott volt esetleg mert kb tiz percen át probáltam szórabirni valakit de semmi válasz nem volt ,még egy vacak köszönés sem.
            😥  😥 Mit mondjak erre?????

            lol
            azok valszeg botok voltak 🙂 🙂

            Hozzászólás: UHU-Linux 1.1.1 Office (Kamion) FINAL Version #1924724
            killall
            Felhasználó

              azert mert ez meg nem final 🙂

              Hozzászólás: Gyilkolt a Mandrake! Segítség! #1924971
              killall
              Felhasználó

                ha gyakrabban olvasgatnad a linuxos oldalakat (pl a linuxforumot), akkor most nem ertetlenkednel. keress ra itt a forumon…
                gondolom LG cd-romod van.

                bye

                Hozzászólás: MAT #1922344
                killall
                Felhasználó

                  brrrrr kiraz a hideg a matav szo hallatan

                  Hozzászólás: UHU-Linux 1.1.1 Office (Kamion) FINAL Version #1924718
                  killall
                  Felhasználó

                    ez ne zavarjon, 1.0-ban megvolt ugyanez a hiba.
                    attol meg, hogy visszaallitja, meg megjegyezte a beallitott dolgokat.
                    szal no para.

                    Hozzászólás: UHU chat #1924681
                    killall
                    Felhasználó

                      /server irc.extra.hu
                      /server irc.elte.hu
                      /server irc.sote.hu
                      /server hub.irc.hu

                      port: 6667

                      /j #uhulinux

                      henrik: en vagyok a huilye:) #uhulinux.hu -t neztem 🙂 keverem a #debian.hu -val

                      Hozzászólás: ide-scsi behalt #1924623
                      killall
                      Felhasználó

                        igazabol rootkent jo volt regebben, es azota allitgattam a cdrecord file jogait is, es KUserrel
                        a root es user jogait is.
                        lehet, hogy vmit itt csesztem el?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,791-2,800 / 3,638