Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sztem nyugodt szivvel rakd vissza a 8.2-t (ha jot akarsz, akkor a 7.2-t).
nem erdemes egy egyel magasabb verzioszam miatt tonkretenni a laptopodat.
egyebkent maganvelemeny: a suse a 7.3 utan, a mandrake a 8.1 utan atment nagyon gagyiba.
lehet, hogy par nap mulva a „mandrake 9.2 tonkretette az LG cdromokat” mellett ott lesz, hogy „a suse 9 leegeti a notebook-ok aksijat”…
mondjuk ez egy morbid pelda volt, de sztem ha jol tudtad hasznalni a 8.2-t, akkor mi a raknak a 9.0? 🙂 a 8.2-t is lehet upgradelni gondolom.mind2re van lehetoseg, de azert azt mindenki tudja, hogy a suse elut josok mindenben a tobbi disztribtol.
a minap kiserleteztem az egyik „regi kedvencemmel” a suse 7.2-vel…
hat mit mondjak… tenyleg jobb sztem, mint a 8 meg a 9, de meg egy normal kernelt sem lehetett forditani ala.
szoval SuSE-sose 🙂
debian & uhu 4ever!Nos ma benéztem a megadott ircekre és találttam egy halom süket embert!
Nyugoddtan magára veheti aki ott volt esetleg mert kb tiz percen át probáltam szórabirni valakit de semmi válasz nem volt ,még egy vacak köszönés sem.
😥 😥 Mit mondjak erre?????lol
azok valszeg botok voltak 🙂 🙂Nos ma benéztem a megadott ircekre és találttam egy halom süket embert!
Nyugoddtan magára veheti aki ott volt esetleg mert kb tiz percen át probáltam szórabirni valakit de semmi válasz nem volt ,még egy vacak köszönés sem.
😥 😥 Mit mondjak erre?????lol
azok valszeg botok voltak 🙂 🙂azert mert ez meg nem final 🙂
ha gyakrabban olvasgatnad a linuxos oldalakat (pl a linuxforumot), akkor most nem ertetlenkednel. keress ra itt a forumon…
gondolom LG cd-romod van.bye
brrrrr kiraz a hideg a matav szo hallatan
ez ne zavarjon, 1.0-ban megvolt ugyanez a hiba.
attol meg, hogy visszaallitja, meg megjegyezte a beallitott dolgokat.
szal no para./server irc.extra.hu
/server irc.elte.hu
/server irc.sote.hu
/server hub.irc.huport: 6667
/j #uhulinux
henrik: en vagyok a huilye:) #uhulinux.hu -t neztem 🙂 keverem a #debian.hu -val
igazabol rootkent jo volt regebben, es azota allitgattam a cdrecord file jogait is, es KUserrel
a root es user jogait is.
lehet, hogy vmit itt csesztem el? -
SzerzőBejegyzés