killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,801-2,810 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ide-scsi behalt #1924622
    killall
    Felhasználó

      meg mindig:

      debian:/# cdrecord -scanbus
      Cdrecord 1.10 (i686-pc-linux-gnu) Copyright © 1995-2001 Jörg Schilling
      cdrecord: No such file or directory. Cannot open SCSI driver.
      cdrecord: For possible targets try ‘cdrecord -scanbus’. Make sure you are root.

      egyaltalan mit gondol scsi driver-nek?

      Hozzászólás: gnome apt-get #1924959
      killall
      Felhasználó

        asszem 1.4 van benne, de nem is ez erdekel, hanem a gtk.
        en kde-t hasznalok, amit most frissitettem 3.1.4-re, es elegge gagyi a gtk1.2-t hasznalo progik kinezete.
        vhogy csak fellehet frissiteni…

        Hozzászólás: gnome apt-get #1924958
        killall
        Felhasználó

          asszem 1.4 van benne, de nem is ez erdekel, hanem a gtk.
          en kde-t hasznalok, amit most frissitettem 3.1.4-re, es elegge gagyi a gtk1.2-t hasznalo progik kinezete.
          chogy csak fellehet frissiteni…

          Hozzászólás: ide-scsi behalt #1924621
          killall
          Felhasználó

            en igy szoktam csinalni: 

            kernel: scsi emu; scsi support, scsi cdrom support, scsi generic support

            en is…

            cat /proc/ide/hd?/media (melyik cd)

            media nincs..
            hda, hdb, hdc, hdd van, ebbol a hdc a cdiro, a hdd a dvd.

            bootloadernek: hdx=ide-scsi

            title Debian
            kernel (hd0,0)/boot/bzImage hdc=ide-scsi hdd=ide-scsi root=/dev/hda1

            ha meg mindig nem megy: nezz szet a /procban

            debian:/# cat /proc/scsi/scsi
            Attached devices:
            Host: scsi0 Channel: 00 Id: 00 Lun: 00
            Vendor: HL-DT-ST Model: CD-RW GCE-8160B Rev: 1.02
            Type: CD-ROM ANSI SCSI revision: 02
            Host: scsi0 Channel: 00 Id: 01 Lun: 00
            Vendor: HL-DT-ST Model: DVD-ROM GDR8161B Rev: 0100
            Type: CD-ROM ANSI SCSI revision: 02

            szoval… a cdrecord hibaja lehet??
            azt is apt-get remove, apt-get install -oltam…
            tenyleg nemertem…

            Hozzászólás: ide-scsi behalt #1924619
            killall
            Felhasználó

              fellow, nincs vmi otleted?
              te mindig olyan jokat mondasz.
              (most upgradeltem kde 2.2.2-rol kde 3.1.4-re, elegge istenkiraly 🙂 )

              Hozzászólás: uhu után redhat – mire kell figyelni? #1920332
              killall
              Felhasználó

                irj a [email protected] -ra egy mailt. vagy nezz meg egy ujabb kernelt.
                egyebkent az uhut en mindenkinek csak ajanlani tudom, mert kiraly.

                Hozzászólás: grub helyett lilo #1920347
                killall
                Felhasználó

                  a grub joval kisebb es biztonsagosabb, mint a lilo, es ezerszer konnyebb konfigolni IMHO.
                  csakhat persze nem csilivili 🙂

                  killall
                  Felhasználó

                    fordits kernelt.

                    Hozzászólás: Gnome vagy KDE #1922563
                    killall
                    Felhasználó

                      Szöveges módban jelentkezek be, de azt akarom, hogy startx után a kde jöjjön be.

                      startx kde

                      Hozzászólás: live linux kerestetik #1922441
                      killall
                      Felhasználó

                        azt elfelejtettem, hogy letezik olyan KnoPPiX is, ami Gnome-mal indul:

                        http://www.gnoppix.org

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,801-2,810 / 3,638