killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,871-2,880 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 1.1 GRUB Probléma!!! #1922063
    killall
    Felhasználó

      inditolemezt csinaltal?

      mert mondjuk nekem a debian alapliloja sem indult elsore, ugyhogy en sajat kezuleg nyomtam ra egy grubot.
      szal ha van inditolemezed, akkor arrol butulj. ha nincs, akkor:
      berakod a bootcd-t, majd nyomsz egy F1-et.
      utana:

      boot: /boot/bzImage root=hdXY //XY=ahol van az uhu

      login:root
      Password:

      ~# grub-install /dev/hda
      ~# reboot

      igy mennie kell.

      Hozzászólás: Windows-Linux #1904237
      killall
      Felhasználó

        persze. csinalj a galeriadban egy albumot (ha meg nincs), oda toltsd fel, es azt linkeld be avatarnak 🙂
        de remelem nem vmi mikorszopsz, vagy killgec lesz benne 🙂

        Hozzászólás: Bonzai #1921875
        killall
        Felhasználó

          az aktualis stable tenyleg mar kioregedett, de attol meg jol hasznalhato;

          hat igen, kisse ledobbentem az elejen (2.4.18-as kernel, kde2, gnome1,4, gtk1.2, mozilla 1.0, stbstb). de mivel en imadtam anno a kde2-t, igy nem volt
          nehez visszaszokni. kernelt mar 2x forgattam hozza, most 2.4.23.
          en szemely szerint megvarom a kovetkezo stable-t, aztan apt-get dist-upgrade.
          addig meg jol elvagyok ezen

          Hozzászólás: Windows-Linux #1904234
          killall
          Felhasználó

            Tassadar vegre jo az avatarod 🙂

            Hozzászólás: kylix 3-tol megfagy a gep #1921339
            killall
            Felhasználó

              felrakok opent 🙂

              Hozzászólás: kylix 3-tol megfagy a gep #1921338
              killall
              Felhasználó

                mar uninstall volt 🙂

                Hozzászólás: UHU kernel-optimizálás #1922023
                killall
                Felhasználó

                  azert a fo lepesekkel meg tartozom:

                  make menuconfig
                  make dep
                  make bzImage
                  make modules
                  make modules_install

                  ne hagyd annyiban. addig nyomd, amig nem megy, kulonben sosem fog menni.
                  bye

                  Hozzászólás: java telepítés #1921980
                  killall
                  Felhasználó

                    ha lefutott az sh -val, akkor kész?

                    nem, utana meg szimlinkelgetni kell. attol fug, hogy mihez akarod hasznalni

                    Hozzászólás: UHU kernel-optimizálás #1922022
                    killall
                    Felhasználó

                      hat sztem sem az irda, sem a blootooth nincs beleforgatva a kernelbe.
                      ha biztonsagosan megy a cuccod, akkor felesleges uj kernelt forditani.
                      ugy gondolom, hogy olyan nincs, aki az osszes lepest fejbol tudna, de ha vki leirja neked az osszes lepest, akkor ugyanott vagy, mint most, sosem fogod megtanulni.
                      nekem is volt vagy 3-4 kernel panic mire hasznalhato kernelt forditottam, de megerte.
                      initrd meg sztem felesleges, de a kernel doksijaban van egy kulon fejezet rola, olvasd el.
                      hat kb ennyi, es ez _nem_ lecseszes akart lenni 🙂
                      udv

                      killall
                      Felhasználó

                        a – nem kell:

                        tar xvjf file.tar.bz2

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,871-2,880 / 3,638