killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,861-2,870 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ADSL, USB adsl modem (Ericsson hm 120dp) #1922058
    killall
    Felhasználó

      jo hat en nem fogok mas helyett keresgelni, de orulok, hogy te megtetted 🙂

      Hozzászólás: ADSL, USB adsl modem (Ericsson hm 120dp) #1922056
      killall
      Felhasználó

        sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.

        szerintem pedig Gogo nem a magánvéleményedet kérte…

        rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
        de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress).

        elsõ kanyarban a gyártó oldalán célszerû körülnézni, utána pedig a sorceforge.net-en, elég sok usb-s modem beüzemelhetõ linux alatt is…

        mind1, hogy mit kert, en leirtam. kb semmivel nem adtal neki tobb infot, mint en 🙂
        lattal mar linux alatt mukodo usb-s adsl-t?

        Hozzászólás: Rendszerindítók #1922096
        killall
        Felhasználó

          ja szal ez winfos topic 🙂

          killall
          Felhasználó

            komolyan nemertem, hogy pl mandrake helyett miertnem lehet uhut hasznalni, amikor sokkal jobb. ugyanez a helyzet a suseval is.

            killall
            Felhasználó

              lol

              hasznaljatok debiant

              Hozzászólás: Rendszerindítók #1922091
              killall
              Felhasználó

                egyszeru: sehogy.
                mivel mind a grub, mind a lilo felulirja a meglevot.
                de nemertem, hogy ez miert problema, csak nem azt akarod mondani, hogy az xp bootloaderje jobb, mint akar a lilo vagy a grub?

                Hozzászólás: UHU kernel-optimizálás #1922027
                killall
                Felhasználó

                  Ok, de a readme angol nyelvû, és nem biztos, hogy én annyira tuok angolul. 
                  Viszont az initrd-rõl mindenki mélyen hallgat… 😀

                  angol: ha komolyabban akarsz linuxozni, akkor megkene tanulni angolul.

                  initrd: mondj egy okot, hogy miert olyan fontos az neked

                  Hozzászólás: KDE egér gondok #1922078
                  killall
                  Felhasználó

                    szia zsuzska 🙂

                    a /etc/X11/XF86Config egerre vonatkozo reszet bemasolnad ide? 🙂
                    (Device „Mouse”)

                    pussz ;]

                    Hozzászólás: uhu nem hozzá értés #1921522
                    killall
                    Felhasználó

                      en kotve hiszem..
                      nem lehet, hogy eleve root volt beloginolva? 🙂

                      Hozzászólás: ADSL, USB adsl modem (Ericsson hm 120dp) #1922054
                      killall
                      Felhasználó

                        sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.
                        rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
                        de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress).

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,861-2,870 / 3,638