Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jo hat en nem fogok mas helyett keresgelni, de orulok, hogy te megtetted 🙂
sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.
szerintem pedig Gogo nem a magánvéleményedet kérte…
rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress).elsõ kanyarban a gyártó oldalán célszerû körülnézni, utána pedig a sorceforge.net-en, elég sok usb-s modem beüzemelhetõ linux alatt is…
mind1, hogy mit kert, en leirtam. kb semmivel nem adtal neki tobb infot, mint en 🙂
lattal mar linux alatt mukodo usb-s adsl-t?ja szal ez winfos topic 🙂
komolyan nemertem, hogy pl mandrake helyett miertnem lehet uhut hasznalni, amikor sokkal jobb. ugyanez a helyzet a suseval is.
lol
hasznaljatok debiant
egyszeru: sehogy.
mivel mind a grub, mind a lilo felulirja a meglevot.
de nemertem, hogy ez miert problema, csak nem azt akarod mondani, hogy az xp bootloaderje jobb, mint akar a lilo vagy a grub?Ok, de a readme angol nyelvû, és nem biztos, hogy én annyira tuok angolul.
Viszont az initrd-rõl mindenki mélyen hallgat… 😀angol: ha komolyabban akarsz linuxozni, akkor megkene tanulni angolul.
initrd: mondj egy okot, hogy miert olyan fontos az neked
szia zsuzska 🙂
a /etc/X11/XF86Config egerre vonatkozo reszet bemasolnad ide? 🙂
(Device „Mouse”)pussz ;]
en kotve hiszem..
nem lehet, hogy eleve root volt beloginolva? 🙂sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.
rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress). -
SzerzőBejegyzés