nyilvan mas dolguk van ;]
egyebkent amikor bementem oda, akkor a 3/4 tarsasag bot volt 🙂
meg par csati:
#linux.hu
#freebsd.hu
#gentoo.hu
#magyar (lol)
barmilyen irc kliensben:
/server irc.extra.hu (ez lehet irc.sote.hu, irc.elte.hu es asszem hub.irc.hu is)
/j #csatinev