killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,891-2,900 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kernel Forditás #1918098
    killall
    Felhasználó

      hm asszem ma forgatok 2.4.23-at ;]
      haladni kell a korral ;]

      Hozzászólás: UHU Linux régebboi vason #1921895
      killall
      Felhasználó

        ez a 320 buvos szam, nekem is annyi ramom van ;]
        csontnelkul megy vele.
        (a deb meg plane csontnelkul kde 2.2.2-vel ;], igaz uhut mar nem hasznalok, de varom az 1.1-et nagyon)

        Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921689
        killall
        Felhasználó

          nem rohogok, na 🙂
          orulok, hogy vegre van hangod 🙂

          Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921687
          killall
          Felhasználó

            Hai
            El az elsõ olyan linuxom (uhu1.1) amiben a kép mellett már a hang is ok!!! 
            Bakker ez állat jó…
            Pinnacle pctv

            lol

            eddig nem volt linux alatt hangod? ;]

            Hozzászólás: chatelés #1921900
            killall
            Felhasználó

              nyilvan mas dolguk van ;]
              egyebkent amikor bementem oda, akkor a 3/4 tarsasag bot volt 🙂
              meg par csati:

              #linux.hu
              #freebsd.hu
              #gentoo.hu
              #magyar (lol)

              barmilyen irc kliensben:

              /server irc.extra.hu (ez lehet irc.sote.hu, irc.elte.hu es asszem hub.irc.hu is)
              /j #csatinev

              Hozzászólás: Bonzai #1921867
              killall
              Felhasználó

                egyebkent egy mini woody-t szedtel le. az „igazi”-t is ugyanugy kell telepiteni 🙂
                a links -g nalam sem muxik. talan probalj meg rakeresni az xlinks-re (apt-get ben nincs)

                bye

                Hozzászólás: vmware #1921444
                killall
                Felhasználó

                  ok, majd irok, ha rebootoltam 🙂

                  Hozzászólás: Kernel Forditás #1918091
                  killall
                  Felhasználó

                    nalam ment a make xconfig, igaz en a make menuconfigot jobban szeretem 🙂

                    Hozzászólás: java baj #1921847
                    killall
                    Felhasználó

                      sun.java.com

                      Hozzászólás: vmware #1921443
                      killall
                      Felhasználó

                        illetve:

                        debian:/home/user# modprobe vmnet
                        Warning: loading /lib/modules/2.4.22/misc/vmnet.o will taint the kernel: no license

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,891-2,900 / 3,638