killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,901-2,910 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vmware #1921442
    killall
    Felhasználó

      hat csereltem kernelt, de csak utana raktam fel a vmware-t.
      modprobe-ok, config.pl siman lefut mindig, csak bootnal nem tolti be..
      marha erdekes…

      udv

      Hozzászólás: vmware #1921441
      killall
      Felhasználó

        hat sajna igy sem megy…
        bootnal direkt megneztem amikor inditja a vmware reszeit (vmmon, vmnet) es nehany FAILED.
        hogy miert arrol meg dunsztom sincs, de kideritem…

        Hozzászólás: Kernel Forditás #1918089
        killall
        Felhasználó

          en tudtommal azt forditottam uhu ala, amit rushmoon…

          Hozzászólás: Ncurses #1921834
          killall
          Felhasználó

            nem fun, fan 🙂

            a fun azt jelenti, hogy moka
            a fan a fanatic roviditese

            Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921664
            killall
            Felhasználó

              az arts mindenbe beleszarik…
              deb alatt is az elso volt, hogy kilottem orokre 🙂

              Hozzászólás: KDE alól kwint kiszedni #1921822
              killall
              Felhasználó

                vezerlopult?

                Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921659
                killall
                Felhasználó

                  megvarom az 1.1 finalt es felrakom deb melle.. kivancsi vagyok 🙂

                  Hozzászólás: kernelfordítás megint #1920970
                  killall
                  Felhasználó

                    szoval akkor enis hadd szoljak hozza ujfent.
                    nem lesz sok mondanivalom.
                    szoval:

                    3x forditottam kernelt a „nagykonyv szerint” –]kernel panic
                    utana fellow javaslatara kihagytam a make mrproper-t es a make clean-t, es lass csodat mukodott..

                    na csak ennyit akartam, bye 🙂

                    Hozzászólás: video players #1921202
                    killall
                    Felhasználó

                      Tudna valaki felsorolni néhány videó lejátszót linuxhoz?
                      (az UHU alatt eddig csak az mplayer van, ki szeretnék  
                      próbálni többet is)
                      Elérhetõséget is írjatok a nevekhez, K

                      Hozzászólás: uhu nem hozzá értés #1921517
                      killall
                      Felhasználó

                        Ne tudjátok meg, su parancsal simán beléptem semmi nem volt lekorlátozva.

                        a rootpassword-ot honnan tudtad?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,901-2,910 / 3,638