killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,911-2,920 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • killall
    Felhasználó

      rtfm

      uhu topicban taglaltunk kernelforditast tobbszor is. olvasd vegig, jo hosszu

      Hozzászólás: kernelfordítás megint #1920964
      killall
      Felhasználó

        make menuconfig (felgrafikus)//vagy make config (karakteres) make xconfig (grafikus)
        make dep
        make bzImage
        make modules
        make modules_install

        ezek a lepesek.

        Hozzászólás: vmware #1921439
        killall
        Felhasználó

          termeszetesen

          Hozzászólás: Grub+UHU+partícionálás #1921450
          killall
          Felhasználó

            es ha letorli? – ujrarakod a grubot.
            keress ra, ezerszer targyaltuk.

            Hozzászólás: startup processzek kezelese hol? #1921341
            killall
            Felhasználó

              koszi, ezt kerestem 🙂

              Hozzászólás: 80Gb-os vinyobol 8Gb-ot lat?! #1921229
              killall
              Felhasználó
                Hozzászólás: VmWare és UHU #1916124
                killall
                Felhasználó

                  „Hagyományos módon feltelepített oprendszert (pl.: másik partíción lévõ win98-at) ellehet indítani vmware segítségével?”

                  sztem nagyon nem.

                  „Hali! Régi ez a topic, frissítsünk egy kicsit! A következõ a gondom:
                  Gondoltam megkostolom a debian-t, lehúztam egy iso-t, kiírtam, el is indul vmware alatt, majd a telepítõ közli, hogy nincs merevlemez… „

                  igazad van, nalam is ezt csinalja. viszont igazi oprendszerkent kivalo a debian 🙂

                  Hozzászólás: apt-get #1921300
                  killall
                  Felhasználó

                    „de mivel pont az apt serult, ezert elmesz a http://packages.debian.org/ -ra (pontosabban ebben a percben meg nem el)”

                    vettem eszre 🙂

                    „ha a dpkg-t rontod el, akkor egy livecd-rol kell bootloni”

                    igen, mar felkeszultem az ilyesmire egy knoppix-szal 🙂

                    „egy lnux rendszert nagyon nehez _teljesen_ elrontani”

                    i know, dude 😉

                    Hozzászólás: VMS – scripting #1921261
                    killall
                    Felhasználó

                      maulits (vagy ki a f…) suxx

                      😀 😀 😀
                      szintén elte progmat?

                      ofkorsz 😉 😉

                      Hozzászólás: Lama #1920931
                      killall
                      Felhasználó

                        (egybkent a default xkill bill kombinacio a ctrl-alt-esc..) 🙂

                        😀 ami CSAK KDE alatt van így 🙂

                        lol
                        nem tehetek rola, hogy vilageletemben KDE-t hasznaltam 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,911-2,920 / 3,638