Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
rtfm
uhu topicban taglaltunk kernelforditast tobbszor is. olvasd vegig, jo hosszu
make menuconfig (felgrafikus)//vagy make config (karakteres) make xconfig (grafikus)
make dep
make bzImage
make modules
make modules_installezek a lepesek.
termeszetesen
es ha letorli? – ujrarakod a grubot.
keress ra, ezerszer targyaltuk.koszi, ezt kerestem 🙂
„Hagyományos módon feltelepített oprendszert (pl.: másik partíción lévõ win98-at) ellehet indítani vmware segítségével?”
sztem nagyon nem.
„Hali! Régi ez a topic, frissítsünk egy kicsit! A következõ a gondom:
Gondoltam megkostolom a debian-t, lehúztam egy iso-t, kiírtam, el is indul vmware alatt, majd a telepítõ közli, hogy nincs merevlemez… „igazad van, nalam is ezt csinalja. viszont igazi oprendszerkent kivalo a debian 🙂
„de mivel pont az apt serult, ezert elmesz a http://packages.debian.org/ -ra (pontosabban ebben a percben meg nem el)”
vettem eszre 🙂
„ha a dpkg-t rontod el, akkor egy livecd-rol kell bootloni”
igen, mar felkeszultem az ilyesmire egy knoppix-szal 🙂
„egy lnux rendszert nagyon nehez _teljesen_ elrontani”
i know, dude 😉
maulits (vagy ki a f…) suxx
😀 😀 😀
szintén elte progmat?ofkorsz 😉 😉
(egybkent a default xkill bill kombinacio a ctrl-alt-esc..) 🙂
😀 ami CSAK KDE alatt van így 🙂
lol
nem tehetek rola, hogy vilageletemben KDE-t hasznaltam 🙂 -
SzerzőBejegyzés