„Ui: Az mplayer forgatasnal volt valami bukkano, ha igen legysz ird mar le. „
siman lefordult, megy ezerrel. ha neked vmi gaz van, akkor masold be az errormsg-t, es megnezem mit tehetek.
egyebkent a http://www.mplayerhq-hu -n minden precizul levan irva, sztem uberlamak szamara is erthetoen (ezt nem rad ertettem :))
Killall, az a ctrl-alt-esc, nálam egész mást csinál! 😆 Persze KDE alatt lehet úgy müxik, de írd oda, mer egy kezdõ gnome-s, nyomkodhatja ítéletnapig! 😆 Nem cikizlek, félre ne értsd!!! 😉
jo, igazad van, de akkor sem kell konzolt valtani, boven eleg _barmilyen_ konzolba beirni, hogy xkill.
(egybkent a default xkill bill kombinacio a ctrl-alt-esc..) 🙂