killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,931-2,940 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian Woody #1918948
    killall
    Felhasználó

      hat meg nekem 🙂

      Hozzászólás: fájlcserélö uhura #1914281
      killall
      Felhasználó

        dcgui-qt 🙂

        en csak annyit mondok: mldonkey

        Hozzászólás: Enemy T… kérdés #1921106
        killall
        Felhasználó

          erdemes mindig elolvasni a readme-t

          Hozzászólás: GRUB kérdés #1920984
          killall
          Felhasználó

            berakod az uhu cd-t, nyomsz egy F1-et.
            utana a boot prompt (boot: ) utan ezt irod:

            /boot/bzImage root=/dev/hdd1

            utana elindul a linux.
            ha a grubot ujra akarod rakni, akkor rootkent:

            grub-install /dev/hdXX

            XX=ertelemszeruen, ahova akarod.

            bye

            Hozzászólás: Linux matrica vs BSA #1920831
            killall
            Felhasználó

              „Az én Tie fighterem fedélzeti számítógépén linux fut!!”

              ez nagyon lol 🙂

              Hozzászólás: Enemy T… kérdés #1921100
              killall
              Felhasználó

                /usr/local/games

                3d support bevan uzemelve?

                Hozzászólás: Debian Woody #1918945
                killall
                Felhasználó

                  orulok, hogy segithettem 🙂

                  „Ui: Az mplayer forgatasnal volt valami bukkano, ha igen legysz ird mar le. „

                  siman lefordult, megy ezerrel. ha neked vmi gaz van, akkor masold be az errormsg-t, es megnezem mit tehetek.
                  egyebkent a http://www.mplayerhq-hu -n minden precizul levan irva, sztem uberlamak szamara is erthetoen (ezt nem rad ertettem :))

                  Hozzászólás: Debian Woody #1918943
                  killall
                  Felhasználó

                    grub install /dev/hda

                    Hozzászólás: Lama #1920924
                    killall
                    Felhasználó

                      Killall, az a ctrl-alt-esc, nálam egész mást csinál! 😆  Persze KDE alatt lehet úgy müxik, de írd oda, mer egy kezdõ gnome-s, nyomkodhatja ítéletnapig! 😆  Nem cikizlek, félre ne értsd!!! 😉

                      jo, igazad van, de akkor sem kell konzolt valtani, boven eleg _barmilyen_ konzolba beirni, hogy xkill.
                      (egybkent a default xkill bill kombinacio a ctrl-alt-esc..) 🙂

                      Hozzászólás: Lama #1920919
                      killall
                      Felhasználó

                        xkill-hez nem kell konzolt valtani…
                        ctrl-alt-esc

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,931-2,940 / 3,638