killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,951-2,960 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kernel Forditás #1918071
    killall
    Felhasználó

      asszem az a 2.4.22-11 es kernel source-sza. ez egy peccselt kernel az uhu 1.1beta4-hez.
      mondjuk nekem azt sikerult uhu ala beforgatnom.
      sztem jobban jarsz, ha az http://ftp.kernel.org -rol letoltod a 2.4.22-es tar.gz-t es azt forgatod. nemkell sokmindenre ugyelned.
      ja es olvasd vegig ezt a topicot, enis eleget szoptam 🙂

      Hozzászólás: Debian Woody #1918933
      killall
      Felhasználó

        lilo.conf 🙂
        a /boot/vmlinuz (ha nalad ez a kernel) utan

        tehat

        /boot/vmlinz hdb=ide-scsi

        Hozzászólás: Debian Woody #1918931
        killall
        Felhasználó

          oks, koszi 🙂 enis ;]

          Hozzászólás: Debian Woody #1918929
          killall
          Felhasználó

            liloba az inditosor utan ird be, hogy hdb=ide-scsi

            egyebkent ezt az audio csoportos dolgot hol allitsam be?

            Hozzászólás: Debian Woody #1918926
            killall
            Felhasználó

              kernelbe belepergetted az ide-scsi -t? 🙂
              kitsi kosz az infot, kiproszalom 🙂

              Hozzászólás: Debian Woody #1918923
              killall
              Felhasználó

                hm kde-t ha userkent inditom nincs hang: „/dev/dsp: permission deinied”
                utana adtam futtatasi jogot a /dev/sound/dsp file-nak, es azthittem, hogy megfog oldodni a problema, de megsem. rebootoltam, es ugyanazok a jogok voltak, pedig elmentettem.
                vmi otlet? (fellow?:))

                Hozzászólás: Debian Woody #1918922
                killall
                Felhasználó

                  na egy kernelforgatas csodakat tett. 🙂
                  van X, hang, eger, net(az mar eddig is vo’t mondjuk 🙂 )
                  mondjuk en alapbol a bf2.4-gyel telepitettem (nekem vhogy nem jon be a 2.2-es kernel),
                  ami egy osregi 2.4.18-as kernelt adott alapbol (mondanom sem kell, alig ment vele vmi).
                  kezdem nagyon birni a debijanyt:) mas janyokkal ellentetben ezt lehet alakitgatni, es joiranyba formalni 🙂
                  fellow, majd szolok, ha vmi nem stimmel, remelem nem veszed zokon. 🙂

                  Hozzászólás: Végsõ elkeseredés!!! #1919813
                  killall
                  Felhasználó

                    „a dvd drive egy cd drive, ami dvd-t is kezel…”
                    egy geek ezt igy mondana 😉
                    cat /proc/ide/hdb/model 
                    ASUS DVD-ROM E616
                    cat /proc/ide/hdb/media 
                    cdrom

                    miaza geek? 🙂

                    Hozzászólás: Debian Woody #1918921
                    killall
                    Felhasználó

                      fellow kosz, te jo tanar leszel 🙂
                      egyebkent mar kezdi elerni a „majdnem kivalo” statuszt a woody-
                      mar csak uj kernel, eger, X es hang kell 🙂
                      de nem problema, megoldom. imadom, hogy lehet buheralgatni.
                      kb tizedikre sikerult a telepites, pedig mar majdnem 3 eve linuxozgatok csilivili disztribekkel 🙂
                      ugyerzem, hogy ha a debiant megtanulom, akkor mar „majdnem” mindent fogok tudni a linuxrol.
                      iszonyat friss es jo kihivas nekem a debian. ez hianyzott. 🙂
                      na majd reportolok, bye

                      Hozzászólás: Kernel Forditás #1918068
                      killall
                      Felhasználó

                        holnap forgatok debijanyhoz 2.4.22-t 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,951-2,960 / 3,638