killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,031-3,040 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Initrd ismét #1919646
    killall
    Felhasználó

      hat tanulni sosem art, de sajna ennel tobbet nem tudok segiteni.
      sok sikert!
      bye

      Hozzászólás: Infó !!!!!! #1919705
      killall
      Felhasználó
        Hozzászólás: Pinnacle távirányító #1919663
        killall
        Felhasználó

          linuxban az a brillians, hogy mindent lehet konzolbol inditani. egyszeruen beirod a program nevet:

          ~$ xawtv

          igy el fog indulni.
          egyebkent barmilyen programot felteszel, annak az inditofile-ja a /usr/bin-be fog kerulni.
          tehat ajanlatos ott is csemegezni, jo sok uj programot fogsz talalni, ami talan nincs benne a KMenuben. 🙂

          Hozzászólás: Initrd ismét #1919644
          killall
          Felhasználó

            ezt meg fellow irta nekem:

            killall: 
            „hogy lesz uj initrd?” 
             
            /usr/src/linux/Documentation/initrd.txt 
             
            apt-cache show initrd-tools 
            (bla-bla) 
            Description: Tools to generate an initrd image. 
            This package contains tools needed to generate an initrd image suitable for 
            booting a prepackaged Debian kernel image. It does not cater for other uses 
            of initrd at the moment. 
             
            biztos, hogy szuksegetek van erre? 

            hat tenyleg nincs ra szukseg..
            2.4.20-as kernelt lecsereltem 2.4.22-re. initrd-m nincs, mert az uj kernel nem csinalt ujat, ezert a regit letoroltem. viszont anelkul is teljesen jol fut minden.
            bye

            Hozzászólás: libc problema – RPM install #1919657
            killall
            Felhasználó

              glibc, libc6 fentvan?

              Hozzászólás: Debian Woody #1918904
              killall
              Felhasználó

                ja es szedd ki az alairasodbol azt a sort, mert sztem nem csak az en szemem szurja…

                Hozzászólás: Debian Woody #1918903
                killall
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Mit-mire??? #1919543
                  killall
                  Felhasználó

                    c64 emulacio: vice (x64)
                    bongeszes: konqueror, opera, links, xlinks (ezt szeretem a legjobban :))
                    szovegszerkesztes: gvim, kedit (mikor melyik), konzolos vi (boszen tanulgatom)
                    irc: bitchx, xchat (neha)
                    mail: evolution, fetchmail (inkabb evo)
                    programozas: kylix 3
                    letoltes: kget beepitve a konquerorba
                    zene: xmms
                    file sharing p2p: mldonkey
                    ftp: gftp, mc
                    konzol: konsole, aterm
                    video: mplayer
                    cdiras: xcdroast, simplecdrx
                    minden, ami grafika: gimp

                    kb ennyi, majd meg ha eszembejut vmi, akkor beirom. 🙂

                    Hozzászólás: partíció kihúzás #1919651
                    killall
                    Felhasználó

                      csak akkor tudod megnovelni, ha van _utana_ hely.
                      van egyebkent linuxban is partition magichez hasonlo progi, a qtparted. asszem alapbol nem tartalmazza az uhu, ezert fel kell installalni:

                      ~$ su
                      Jelszo:
                      ~# apt-get update
                      ~# apt-get install qtparted

                      Hozzászólás: „Félig néma” Sb16 #1919650
                      killall
                      Felhasználó

                        nincsmit, orulok, hogy megy 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,031-3,040 / 3,638