killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,041-3,050 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Furcsa ledermedés #1919621
    killall
    Felhasználó

      mar leirta 🙂
      en a swapet varom 🙂

      Hozzászólás: Melyik disztribuciot használjam? #1917820
      killall
      Felhasználó

        Tassadar kihagyta:

        uhu: apt-get, hetente, sot naponta frissulo package-arzenal, openoffice, egybol mukodo dosemu/xdosemu, rengeteg jatek, konyvtarprogram, stb. es ami a legfontosabb, hogy ez a sajat linuxunk (en az uhut tennem be tony curtis helyett a magyarorszagrol szolo imazs-filmbe :))

        Hozzászólás: FTP probléma #1919639
        killall
        Felhasználó

          magyaran szolva a 21-es portot engedelyezd.

          Hozzászólás: „Félig néma” Sb16 #1919648
          killall
          Felhasználó

            konzolban alsamixer, aumix, vagypedig kde-ben kmix (kmenu/multimedia), gnomeban gmix.

            Hozzászólás: Furcsa ledermedés #1919619
            killall
            Felhasználó

              swap?

              Hozzászólás: UHU 1.0 DOSEMU keresi az fd0-át #1919637
              killall
              Felhasználó

                ~/.dosemurc-bol ertelemszeruen kiszeded a floppyra vonatkozo reszeket.

                Hozzászólás: Furcsa ledermedés #1919617
                killall
                Felhasználó

                  azert leirhatnad, hogy pontosan mikor fagy le, melyik programnal.
                  a „lefagyasnal” probalkozz a ctrl-alt-bckspc kombinacioval, ez lelovi es ujrainditja az X-et (mert sztem csak az fagy).
                  mekkora a swap particiod?

                  Hozzászólás: codec install #1919596
                  killall
                  Felhasználó

                    en mit mondok mar miota a mandrake-es, suses gyerkocoknek… ugyanezt…
                    egyebkent fellow: a ; a mondat vegen az programozoi beidegzodes, vagy csak kezreall? 🙂

                    Hozzászólás: lassú (swap?) #1919237
                    killall
                    Felhasználó

                      szegyellem magam, hogy eddig nem latogattam a hup-ot. ezt az oldalt nekem talaltak ki.
                      mostantol asszem torzsvendeg leszek ott is 🙂

                      Hozzászólás: lassú (swap?) #1919236
                      killall
                      Felhasználó

                        thx a linket, meglesem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,041-3,050 / 3,638