Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hmmm… kit b****tam en le? ez nem leba***s volt, csak egy szimpla megjegyzes. de elnezest, ha a megjegyzeseimet nehanyan leb***s-nak gondoljak. pedig nem ugy van.
a segitseggel kapcsolatban meg: szivesen segitek barkinek, ahol csak tudok.hat en nemhinnem, hogy az vha is fog irni cd-t.
viszont hardversegedlethez en ismetcsak blaci-t tudnam ajanlani. (ha nem sertelek meg blaci, hogy folyton teged ajanlgatlak :))a make mrproper igazabol arra valo, hogy az ilyen .depend meg hasonlo fileokat letorolje (mar ha vannak olyanok), es hat sajna a .config-ot is legyalulja. ezert 2 lehetoseg van. vagy nem hasznalod a make mrproper-t, vagy kimented a .config-ot miellott hasznalnad 🙂
hajjajj… vidd vissza, kerd vissza az arat, vegyel ujat… mast nem tudok tanacsolni.
a masik topicban is eszreveszik, kar egy ujabb.
paca, ha tudsz vmit a jovore nezve, akkor pls a lottoszamokat privatban 🙂 🙂
es miota hivjak bonsai-nak? 🙂
sztem mindenki volt igy 🙂
van a fiokban egy 20 gigas kis quantum fireballom is meg 🙂 3 eves, kifogastalanul mukodik. csakhat a ceg megszunt… (RIP) (vagyis beolvadt :))
Kösz, Fellow 🙂
1/ Nix Dájcs 😉 Ja gavarju pa ENGLIS 🙂 like as Tarzan…. 😉
2/ bonsai, mert kicsi …
( pI 166 MHz/32Mb RAM /540 Mb Hdd )1. hihi 🙂
2. olyan is letezik, hogy mini woody (asszem ilyen 170 megas iso) vagy mi a zisten 🙂 en vmikor leszedtem regen, es vmware ala fel is raktam, de aztan azt lecsereltem freebsdre.
-
SzerzőBejegyzés