killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,091-3,100 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bonsai / Mini-woody/ #1919387
    killall
    Felhasználó

      hmmm… kit b****tam en le? ez nem leba***s volt, csak egy szimpla megjegyzes. de elnezest, ha a megjegyzeseimet nehanyan leb***s-nak gondoljak. pedig nem ugy van.
      a segitseggel kapcsolatban meg: szivesen segitek barkinek, ahol csak tudok.

      Hozzászólás: CD írás #1917543
      killall
      Felhasználó

        hat en nemhinnem, hogy az vha is fog irni cd-t.
        viszont hardversegedlethez en ismetcsak blaci-t tudnam ajanlani. (ha nem sertelek meg blaci, hogy folyton teged ajanlgatlak :))

        Hozzászólás: Kernel Forditás #1918055
        killall
        Felhasználó

          a make mrproper igazabol arra valo, hogy az ilyen .depend meg hasonlo fileokat letorolje (mar ha vannak olyanok), es hat sajna a .config-ot is legyalulja. ezert 2 lehetoseg van. vagy nem hasznalod a make mrproper-t, vagy kimented a .config-ot miellott hasznalnad 🙂

          Hozzászólás: CD írás #1917541
          killall
          Felhasználó

            hajjajj… vidd vissza, kerd vissza az arat, vegyel ujat… mast nem tudok tanacsolni.

            Hozzászólás: Bonsai / Mini-woody/ #1919385
            killall
            Felhasználó

              a masik topicban is eszreveszik, kar egy ujabb.

              Hozzászólás: Font probléma #1917453
              killall
              Felhasználó

                paca, ha tudsz vmit a jovore nezve, akkor pls a lottoszamokat privatban 🙂 🙂

                Hozzászólás: Debian Woody #1918899
                killall
                Felhasználó

                  es miota hivjak bonsai-nak? 🙂

                  Hozzászólás: parancsok gépelve… de hogyan? #1919251
                  killall
                  Felhasználó

                    sztem mindenki volt igy 🙂

                    Hozzászólás: Winchester!!!!! #1919267
                    killall
                    Felhasználó

                      van a fiokban egy 20 gigas kis quantum fireballom is meg 🙂 3 eves, kifogastalanul mukodik. csakhat a ceg megszunt… (RIP) (vagyis beolvadt :))

                      Hozzászólás: Debian Woody #1918896
                      killall
                      Felhasználó

                        Kösz, Fellow 🙂

                        1/ Nix Dájcs 😉 Ja gavarju pa ENGLIS 🙂 like as Tarzan…. 😉

                        2/ bonsai, mert  kicsi …
                        ( pI 166 MHz/32Mb RAM /540 Mb Hdd )

                        1. hihi 🙂

                        2. olyan is letezik, hogy mini woody (asszem ilyen 170 megas iso) vagy mi a zisten 🙂 en vmikor leszedtem regen, es vmware ala fel is raktam, de aztan azt lecsereltem freebsdre.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,091-3,100 / 3,638