ott a mikrofonnal is allitgatni kell…
en nyar elejen kisereltem meg felvenni vele egy sajat notat (gitart be az snd line in-jebe), vmilyen szinten felvette, de az kozelsem professzionalis. ugyanez volt a helyzet a sound studioval is. most a GSMP van soron, ami mar kinezetre is koroket ver az audacityre… majd meglassuk.