killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,101-3,110 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vinyó ellenõrzés #1919277
    killall
    Felhasználó

      arra ottvan a winfosos scandisk.

      Hozzászólás: Outlook+Squid #1919383
      killall
      Felhasználó

        ezt telleg nemertem. minek hasznalsz outlook-ot, raadasul sambaval, ha ott az evolution?

        Hozzászólás: lassú (swap?) #1919229
        killall
        Felhasználó

          nekem 1 giga a swap 🙂 es nem lassu a rendszer. sot.

          Hozzászólás: Enemy territory & Teamspeak2 #1919375
          killall
          Felhasználó

            az nalam is van.. ezert utalom az arts-ot

            Hozzászólás: Audacity gond #1919343
            killall
            Felhasználó

              ott a mikrofonnal is allitgatni kell …
              … most a GSMP van soron, ami mar kinezetre is koroket ver az audacityre… majd meglassuk.

              1.

              Hozzászólás: Audacity gond #1919340
              killall
              Felhasználó

                ott a mikrofonnal is allitgatni kell…
                en nyar elejen kisereltem meg felvenni vele egy sajat notat (gitart be az snd line in-jebe), vmilyen szinten felvette, de az kozelsem professzionalis. ugyanez volt a helyzet a sound studioval is. most a GSMP van soron, ami mar kinezetre is koroket ver az audacityre… majd meglassuk.

                Hozzászólás: D-Link Wireless Network (Air Plus DWL-520+) #1916930
                killall
                Felhasználó

                  Ismeri valaki ezt a Padi gyereket?

                  Hozzászólás: CD írás #1917539
                  killall
                  Felhasználó

                    hat regi winfosos idokben volt olyan, hogy vettem 20 rongyert mediamarkt akcios philips cdirot, es a nero nem nyult a cd-hez csak szimulalt.
                    nyilvan ez nalad a linuxos verzio. 🙂
                    milyen irod van? pontosan ird le.

                    Hozzászólás: Enemy territory & Teamspeak2 #1919373
                    killall
                    Felhasználó

                      az arts egy hangszerver, ami kepes tobb hang egyideju lejatszasara is.

                      Hozzászólás: lassú (swap?) #1919226
                      killall
                      Felhasználó

                        hat ez egy marhasag, mar bocs…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,101-3,110 / 3,638