„Hello
Uhu 1.0 alól nem megy a Neptun.
rdesktop neptun.bmf.hu
ERROR: recv: Success
Mi lehet a gond ??
Akinek megy, kérem írja le hogy csinálta. (Kezdõ szinten)
Ja a forrás kijavításával -amit nemoa javasolt- nem próbálkoztam.”
nekem megy. csak nincs accom hozza 🙂
uhu 1.0, 2.4.22-11-es kernellel (ez az uhu 1.1beta4-hez valo kernel).
rootkent irtam be:
~$ rdesktop neptun.bmf.hu
es siman kijott egy w2k-s ablak…
lehet, hogy kernelfuggo?? nemhinnem…
jah 3d-support is van nalam. kicsit hasonlitott a vmware-hez 🙂 dejo…