killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,161-3,170 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: apt-get update hiba #1919091
    killall
    Felhasználó

      /etc/apt/sources.list -be

      Hozzászólás: USB ADSL v. Mandrake #1919062
      killall
      Felhasználó

        estere kapcsold ki?

        akkor meg miert adjak adsl-hez? 🙂

        Hozzászólás: Mi az az iwconfig? #1919078
        killall
        Felhasználó

          hasznald a google-t es a linux.lap.hu-t.!

          Hozzászólás: SOS! #1919071
          killall
          Felhasználó

            a tegnap foditott vadiuj kernelemhez nem volt jo ez a hipiszupi .bin-es telepitocsoda, hianyolta az nvidia kernelmodult. ugyhogy szepen leszedtem egy korabbi verziot, ahol van nvidia kernel es nvidia glx. azokkal *****an ment. ezt ajanlom.

            Hozzászólás: probléma a Neptun eléréshez #1918292
            killall
            Felhasználó

              user:/$ rdesktop
              rdesktop: A Remote Desktop Protocol client.
              Version 1.2.0. Copyright © 1999-2003 Matt Chapman.
              See http://www.rdesktop.org/ for more information.

              Usage: rdesktop [options] server[:port]
              -u: user name
              -d: domain
              -s: shell
              -c: working directory
              -p: password (- to prompt)
              -n: client hostname
              -k: keyboard layout on terminal server (us,sv,gr,etc.)
              -g: desktop geometry (WxH)
              -f: full-screen mode
              -b: force bitmap updates
              -e: disable encryption (French TS)
              -m: do not send motion events
              -C: use private colour map
              -K: keep window manager key bindings
              -T: window title
              -D: hide window manager decorations

              ha 1.2.0-d van, akkor elvileg mennie kene.

              Hozzászólás: USB ADSL v. Mandrake #1919057
              killall
              Felhasználó

                jaja k**** lassu az oldal/szerver. de ez nem az elso eset…

                Hozzászólás: Mi az az iwconfig? #1919076
                killall
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Kernel Forditás #1918044
                  killall
                  Felhasználó

                    oksi, csak aszittem, hogy azert nem ment a forditas, mert rossz parancsot irtal (vagyis kihagytad az utsot) 🙂

                    Hozzászólás: automount probléma #1918972
                    killall
                    Felhasználó

                      oks, no problemo 🙂

                      Hozzászólás: Kernel Forditás #1918042
                      killall
                      Felhasználó

                        rushmoon: hat koszi ezt a szomoru hirt… bar nincs semmilyen usb-s cuccom, ugyhogy egyszeruen kitorlom az usbkbd-t az autoload filebol 🙂

                        blackjack: ugye make modules_install-t akartal irni?

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,161-3,170 / 3,638